این مرد روسی ناشناس تمام طول عمر را به گفته پزشکان تنها با نیم کره سمت راست مغزش زندگی کرده است و اعلام کرد که تمام طول عمرش بدون هر گونه بیماری و مشکل زندگی کرده است.

 مرد سالمی که نصف مغزش کار میکنه!

بازنشسته روسی که هنوز نامش مشخص نشده است ، اخیرا به دلیل سکته مغزی کوچک و مقطعی به بیمارستانی در مسکو منتقل شد و برای کشف هر چه بهتر این موضوع ، از جمجمه خود عکسبرداری کرد که نتیجه عکسبرداری بسیار شوکه کننده بود و توانست نظر تیم پزشکان به خود جلب کند.مرد سالمی که نصف مغزش کار میکنه! + عکسمرد سالمی که نصف مغزش کار میکنه! + عکس

طبق گزارشات پزشکان ، مرد روسی 60 ساله که پدر دو فرزند می باشد ، اکثر عمر خود را تنها با یک نیمه مغزش زندگی کرده است!! با این حال پزشکان اعلام کردند که نیمه سمت چپ مغز او همانند یک توده سیاه غیر فعال می باشد و این اتفاق بسیار نادر می باشد چرا که انسان برای زنده ماندن و فعالیت هر چه بهتر نیاز به هر دو نیم کره دارد.

جالب است بدانید که این پدر روسی به گفته خودش ، در طی این چند سال بدون هر گونه دردی زندگی کرده است و این اتفاق بسیار نادر است چرا که اگر فردی به این مشکل مبتلا شود در همان ابتدا دچار مرگ مغزی خواهد شد و عمر طولانی را نخواهد داشت. پزشکان روسی نیز در عین تعجب علت این اتفاق را متعلق به دهه 1950 میلادی دانستند!

 مردی که نصف مغزش کار میکنه!

این مرد روسی متولد دهه 1950 می باشد و پزشکان بر این باور هستند که گویی این مشکل بصورت مادر زادی در او وجود داشته است. دکتر " مارینا آنیکینا " متخصص مغز و اعصاب ، در مورد این اتفاق این گونه گفت : " بعد از آنکه این بیمار با سکته مغزی به بیمارستان منتقل شد ، رادیولوژیست ها در ابتدا با مشاهده نیمه چپ مغز بیمار احساس کردند که او به تومور بسیار بزرگی مبتلا است که بعدا متوجه این شدند که او نیمه چپ مغز خود را از دست داده است!"

 مردی که نصف مغزش کار میکنه!

 مردی که نصف مغزش کار میکنه!

این مرد روسی ناشناس تمام طول عمر را به گفته پزشکان تنها با نیم کره سمت راست مغزش زندگی کرده است و این نوع اتفاق بسیار نادر می باشد و او در گفتگویش با پزشکان اعلام کرد که تمام طول عمرش بدون هر گونه بیماری و مشکل زندگی کرده است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی