موتورسوار محبوب صفحات مجازی به نام " آرتم بولدیرف " اشاره نمود که روز گذشته در طی اتفاقی هولناک جان خود را از دست داد و توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود.

مرگ وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی!

صفحات اجتماعی و مجازی امروزه نقش مهم و حائل اهمیتی در ساخت و گسترش فرهنگ ها و تمدن کشورهای مختلف به سایر کاربران در جهان می باشد که در میان این موارد ، می توان به حضور برخی افراد اشاره نمود که تنها با یک حساب کاربری ساده و عادی در تلاش و تکاپو این هستند تا بتوانند هر چه بیشتر در این صفحات مجازی شناخته شوند!مرگ وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی! + عکسمرگ وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی! + عکس

با این حال این دسته از افراد شروع به انجام کارهای وحشتناک و کاملا عجیبی می کنند تا هر چه بیشتر در این صفحات مجازی دیده شوند و بتوانند با تبلیغات ، کسب درآمد نمایند. به همین دلیل توصیه می شود کارهای خارق العاده و عجیبی که توسط این دسته از افراد انجام می شود را به هیچ وجه انجام ندهید.

تصادف وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی!

برای مثال می توان به موتورسوار محبوب صفحات مجازی به نام " آرتم بولدیرف " اشاره نمود که روز گذشته در طی اتفاقی هولناک جان خود را از دست داد و توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

تصادف وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی!

آقای آرتم بولدیرف 34 ساله روسی ، یکی از محبوب ترین افراد در صفحات مجازی می باشد که در زمینه موتورسواری بسیار شناخته شده است چرا که وی با پاهای خود موتورسواری می کرد و در حین موتورسواری شروع به ارسال پیام و استفاده از اسمارت فون خود می کرد که این کاملا برخلاف قوانین رانندگی است.

تصادف وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی!

تصادف وحشتناک موتورسوار محبوب صفحات مجازی!

اما در نهایت روز گذشته این موتورسوار محبوب زمانیکه در حال استفاده از اسمارت فون خود در حین موتورسواری بود ، ناگهان در طی تصادفی هولناک با اتومبیل فیات جان خود را از دست داد و در گذشت. از این رو این اتفاق توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود که چرا وی می بایست چنین اقدام وحشتناکی انجام می داد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 28,545