این موش بزرگ که بیش از یک و نیم کیلو وزن داشت، برای درخواست کمک به گریه افتاد ؛ چند خانواده به شدت تلاش کردند تا موش را آزاد کنند، اما محکم گیر کرده بود.

موشی که به طرز عجیبی گیر افتاد!

روز گذشته هفت آتش نشان برای نجات یک موش صحرایی بزرگ بعد از گیر افتادن در یک دریچه فاضلاب کمک کردند. مامورین آتش نشانی در تلاش برای نجات موش بزرگ چاقی بودند که در دریچه فاضلاب گیر کرده بود و توانستند نجاتش بدهند. این موش وحشت زده پس از تلاش برای خروج از سیستم فاضلاب در "بنشیم" آلمان ، دچار مشکل شد.گرفتاری عجیب یک موش فاضلاب!گرفتاری عجیب یک موش فاضلاب!

این موش بزرگ که بیش از یک و نیم کیلو وزن داشت ، برای درخواست کمک به گریه افتاد ؛ چند خانواده به شدت تلاش کردند تا موش را آزاد کنند ، اما محکم گیر کرده بود در نهایت به آتش نشانان خبر داده شد و تنها سه دقیقه طول کشید تا آن موجود بخت برگشته را در یکی از خیابان های آلمان نجات دهند.

موش چاقی که گیر کرده بود!

گیر کردن موش چاق در در دریچه فاضلاب

" ما تلاش کردیم که خودمان حیوان را آزاد کنیم. دستکش کار چرمی را برداشتیم و سعی کردیم آن را با دقت از سوراخ بیرون بیاوریم.

یکی از حاضرین در صحنه که همراه شوهرش این موش را درحالی پیدا کردند که در خیابان شلوغ زوزه می کشید گفت : " باور کردنی نبود که موش در آن حد ترسیده بود ، جیغ های وحشتناکی می کشید و دستکش را گاز می گرفت."

"مایکل سهر" از واحد نجات حیوانات حرفه ای محلی که به آتش نشانان کمک کرد گفت : " وقتی دریچه فاضلاب کاملاً بالا رفت ، توانستم موش را با یک حرکت چرخشی آزاد کنم و بلافاصله به سوی فاضلاب سرازیر شد."

او موش را "چاق" توصیف کرد و گفت که "چربی" بسیاری دارد ؛ وزن او کاملاً غیرقابل باور و خیلی سنگین بود. موش معمولی حدود 350 گرم وزن دارد ، من فکر می کنم این به راحتی بیش از یک کیلو گرم وزن داشت."

گیر کردن موش چاق در دریچه فاضلاب

کمک آتش نشانان به موش صحرایی

وی در ادامه توضیح داد که از آنجا که ما با شهرداری قراردادی نداریم ، اما تحت قانون رفاه حیوانات عمل کردیم و حیوان را نجات داده ایم البته با کمک نیروهای آتش نشانی .

این اولین بار نیست که موش های غول پیکر در اروپا دیده می شود طبق گزارش میرر اخیراً در انگلستان ، یک موش 21 اینچی پشت یک مغازه یافت شد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.