در بخش سرگرمی نم نمک می خوانید بعدها فهمید که حیوان خانگی اش روی او افتاده است. سگ وی ظاهراً به قدری از خانه آمدن لیو هیجان زده بود که از طبقه دوم خانه پایین پرید و بر روی سر او فرود آمد.

ماجرای هیجان زدگی سگ پس از دیدن صاحبش

سگ هیجان زده ای از طبقه دوم می پرد تا به صاحبش خوشامد بگوید اما روی گردن او سقوط می کند و باعث شکستگی آن می شود ؛ به نوعی این خوشحالی پایان ناخوشایندی داشت.عاقبت تلخ هیجان زدگی شدید سگ! + عکسعاقبت تلخ هیجان زدگی شدید سگ! + عکس

ماجرا از این قرار است که شخصی در چین پس از آن که ساعاتی دور از خانه به خانه برمیگردد ، سگ هاسکی اش از طبقه دوم به پایین می پرد تا به او خوشامد بگوید، اما روی سر او فرود می آید و گردنش خرد می شود. این مرد 34 ساله، ملقب به لیو، روز دوشنبه پس از بازدید از اقوام اش، در حال بازگشت به خانه خود در استان هونان بود که چیزی سنگین روی سرش می افتد و او هم بر روی زمین می افتد و بی هوش می شود و خانواده اش فوراً آمبولانس خبر میکنند.

هیجان زدگی بسیار زیاد سگ

با شنیدن اخبار مربوط به این حادثه، لیو به یاد می آورد و اولین فکر او پس از به هوش آمدن در بیمارستان این بود که دیوار خانه اش در بالای سرش خراب شده بود، اما چنانچه در بخش سرگرمی نم نمک می خوانید بعدها فهمید که حیوان خانگی اش روی او افتاده است. سگ وی ظاهراً به قدری از خانه آمدن لیو هیجان زده بود که از طبقه دوم خانه پایین پرید و بر روی سر او فرود آمد.

هیجان زده شدن سگ

سگی که گردن صاحبش را شکست

لیو می گوید : "در روز ششم سال نو، من و اعضای خانواده ام با هم به خانه بازگشتیم. درست زمانی که نزدیک در ورودی بودیم، ناگهان چیزی از آسمان روی من افتاد و بی هوش شدم. "

لیو در بیمارستان یک تست مربوط به ستون فقرات انجام داد که در آن مشخص شد ، ضربه سگش باعث شکستگی ستون فقرات گردنی او شده است و او در حال حاضر باید ستون فقراتش را عمل کند تا خسارت را رفع کند، اما ادعا می کند که سگش را سرزنش نمی کند با این حال، برای اطمینان از اینکه این نوع تصادف دوباره اتفاق نمی افتد، خانواده مرد سگ را در حیاط زنجیر کردند.

دختر این مرد به خبرنگاران گفت که تمام خانواده از دیدن سگ هاسکی که فقط چند ماه پیش به فرزندی قبول کرده بودند، شوکه شده بودند.

سگی که از طبقه دوم پرید

پریدن سگ هیجان زده از طبقه دوم برای دیدن صاحبش

و برای اینکه متعجبتان کنیم لازم است بگوییم که خود این سگ هیجان زده اصلا مجروح نشده بود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی