اخیرا خبرهای مختلف و عجیبی از یک پسر بچه 10 ساله چینی در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود و اطلاع از آن می توان کمی شوکه کننده و احساساتی باشد!

علت عجیب پرخوری پسر بچه چینی!

در میان بهترین اتفاقات زندگی هر یک از ما انسان ها می توان به موارد متعددی اشاره کرد که هر یک از آنها می توانند زندگی ما را به بهترین شیوه ممکن تغییر دهند و احساس متفاوتی را درون ما زنده کنند. با این حال از بهترین اتفاقات زندگی می توان به متولد شدن نوزادی اشاره نمود که این اتفاق می توانند در زندگی ما بسیار موثر باشد و حتی باعث ترک شدن برخی از عادات نامناسب زندگی ما شود.علت عجیب پرخوری پسر بچه چینی! + عکسعلت عجیب پرخوری پسر بچه چینی! + عکس

از این رو بعد از متولد شدن عضو جدید خانواده ، می توان به مسئولیت بسیار زیاد آن اشاره نمود که هر یک از والدین می بایست آنرا مورد انجام قرار دهنده تا در ساخت شخصیت و موفقیت فرزند خود موثر واقع شوند و آنها را به دلیل عدم آشنا بودن با دنیای جدید خود مراقبت کنند تا از آسیب های احتمالی پیشگیری کنند.

با این حال اخیرا خبرهای مختلف و عجیبی از یک پسر بچه 10 ساله چینی در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود و اطلاع از آن می توان کمی شوکه کننده و احساساتی باشد! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نم نمک خواهیم گفت.

پسر بچه 11 ساله چینی به نام " لو زیکوان " از منطقه شین شیانگ ، این روزها در حال پرخوری و رو به افزایش وزن است که در طی تحقیق های انجام شده ، علت عجیب و شوکه کننده آن منتشر شد که قابل ستایش می باشد. از قرار معلوم پدر لو ، 7 سال گذشته مبتلا به سرطان خون می شود که با دارو مورد درمان قرار گرفت و بهبود یافت.

علت عجیب پرخوری پسر بچه چینی! + عکس

اما با این حال این بیماری مجددا در اوت سال گذشته میلادی ، در بدن وی ظاهر شد که به شدت در حال تضعیف بدن وی بود که به گفته پزشکان ، تنها راه درمان وی پیوند مغز استخوان می باشد که بعد از این راه درمان ، اعضای خانواده وی مورد آزمایش های متعددی قرار گرفتند تا اهادا کننده را برگزینند.

با این حال تنها شخصی که نتایج آن برای پیوند قابل قبول بود ، لو 10 ساله بود که وی از همان ابتدا با پیوند هیچ مشکلی نداشت و تنها یک مسئله وجود داشت و آن هم این بود که لو تنها 30 کیلو گرم وزن داشت و پزشکان به خانواده وی اعلام کردند که لو می بایست 15 کیلوگرم اضافه وزن بدست آورد تا بتوانند پیوند مغز استخوان را انجام دهند.

به همین دلیل لو 10 ساله از همان زمان شروع به پرخوری و چاق شدن نمود تا بتواند جان پدرش را از این مشکل کشنده نجات دهد. از این رو وی روزانه 5 وعده غذای چرب می خورد تا چاق شود و این قطعا هزینه زیادی را شامل می شود که برای خانواده فقیر وی کمی سخت و دشوار می باشد تا بتوانند گوشت و مواد مغذی چرب را برای وی فراهم سازند.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی