این خانم جوان که نامش منتشر نشده است، روز دوشنبه گذشته برای خرید اتومبیل مورد علاقه خود که مدل آن " Audi A3 2013 " بود که برای خرید آن تصمیم گرفت تا با اسکناس های تقلبی آنرا بخرد!

خرید اتومبیل با پول های پرینت شده!

این روزها یکی از بزرگترین و مهم ترین معضلات هر یک از علاقمندان به دنیای اتومبیل ها ، قیمت بسیار گران آنها باشد و علت اصلی آن هم نوسانات روزمره قیمت ارز می باشد که قدرت خرید را برای هر علاقمندی به کمترین میزان ممکن رسانده است. به همین دلیل چگونه ممکن است در این بازار آشفته اقدام به خرید اتومبیل کرد؟!خرید اتومبیل با پول های پرینت شده! + عکسخرید اتومبیل با پول های پرینت شده! + عکس

در راستای این اقدام یک زن 20 ساله آلمانی برای آنکه بتواند مالک اتومبیل مورد علاقه اش که قیمتی برابر با 15000 یورو بود را در طی تصمیمی عجیب اقدام به خرید کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز ، این خانم جوان که نامش منتشر نشده است ، روز دوشنبه گذشته برای خرید اتومبیل مورد علاقه خود که مدل آن " Audi A3 2013 " بود که برای خرید آن تصمیم گرفت تا با اسکناس های تقلبی آنرا بخرد!

شاید خرید ماشین اینجوری ممکن بشه!

او برای خرید این اتومبیل 15 هزار یورویی ، تصمیم گرفت تا مبلغ مورد نیاز را با استفاده از پرینتر رنگی خانه خود تهیه کند که پرینتر او کاملا ساده و معمولی بود و در حین خرید به کارکنان نمایشگاه نیز 50 یا 100 یورو انعام می داد که کارکنان با لمس کردن پول متوجه شدن تمام پول ها تقلبی هستند و در نهایت این موضوع به پلیس گزارش شد!

شاید خرید ماشین اینجوری ممکن بشه!

شاید خرید ماشین اینجوری ممکن بشه!

پلیس آلمان نیز به نقل از قوانین این کشور ، حداقل یک سال برای او زندان را پیش بینی کرد که این میزان نسبت به حرفه ای یا غیر حرفه ای بودن مرتکبین می تواند متغیر باشد و حتی بالای 5 سال نیز محکوم شوند.

این مطلب مفید بود؟
خرید اتومبیل با پول های پرینت شده! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,970