پیرترین دانش آموز و فوت پیرترین دانش آموز و بیماری پیرترین دانش آموز و بیوگرافی پیرترین دانش آموز و اخبار پیرترین دانش آموز و حواشی پیرترین دانش آموز و پیرترین دانش آموز کیست و پیرترین دانش آموز کجاست و چه خبر از پیرترین دانش آموز و پیرترین دانش آموز در بیمارستان و علت مرگ پیرترین دانش آموز و درگذشت پیرترین دانش آموز در نم نمک.

پیرترین دانش آموز دبستانی جهان در کنیا درگذشت

یک زن 99 ساله که گمان می رود مسن ترین دانش آموز دبستانی جهان باشد ، در خانه اش در کنیا درگذشت.پیرترین دانش آموز جهان درگذشت + بیوگرافیپیرترین دانش آموز جهان درگذشت + بیوگرافی

به گزارش نم نمک ، به گفته نزدیکان این زن ، وی پس از شرکت در کلاس درس در روز چهارشنبه دچار مشکلات سلامتی شد و در نهایت فوت کرد.

این زن 99 ساله و همکلاسی های 12 ساله اش برای امتحانات نهایی که قرار بود از هفته آینده شروع شود ، آماده می شدند.

پیرترین دانش آموز

اراده این مادربزرگ برای ادامه تحصیل مورد ستایش سازمان یونسکو (Unesco) نیز قرار گرفته بود.

او در کنیای تحت اشغال بریتانیا بزرگ شد و در دوران مبارزه کشورش برای استقلال زندگی کرده بود. این زن سال گذشته به یونسکو گفت می خواهد به مادران جوانی که قبلا ترک تحصیل کرده اند انگیزه دهد تا به مدرسه بازگردند.

او همچنین اظهار کرد : من می خواستم یک مثال را نه تنها به مادران جوان بلکه به دختران دیگر در سراسر جهان که به مدرسه نمی روند ، نشان دهم.

در ابتدا که او برای ثبت نام به مدرسه مراجعه کرد ، ثبت نام نشد اما مسوولان مدرسه به زودی متوجه شدند که او چقدر متعهد به یادگیری است.

به گزارش شبکه خبری بی بی سی ، داستان او در یک فیلم فرانسوی با عنوان "گوگو" نیز روایت شده است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.