ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، چالشی که این روزها در صفحات مجازی به شدت در حال تکرار است، جان پسر بچه جوان را به طرز دردناکی به خطر انداخت.

چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

چالش های مختلفی که این روزها در صفحات مجازی مختلف اجرا می شوند و توسط کاربرانی که اکثر آنها نوجوان و جوانان هستند ، با استقبال زیادی روبرو می شوند و این در حالی است که شاید این چالش ها حتی به قیمت جان آنها تمام شود. از این رو به جد توصیه می شود که به هیچ وجه این چالش ها را انجام ندهید.چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

اما چالش جدیدی که این روزها در این صفحات در حال انجام هستند ، چالش آب جوش می باشد که بی حاشیه نبوده است و آسیب های زیادی به افرادی که از آن استقبال کردند ، وارد نموده است. برای مثال پسر نوجوان 11 ساله ای به نام " بیلی اولیور " در این سانحه تلخ و کشنده آسیب دید و این روزها حال خوبی ندارد!

 چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

بیلی اولیور شب سه شنبه گذشته که در خانه دوست خود خوابیده بود ، دوست او در ساعت 2:30 دقیقه بامداد زمانیکه اولیور خوابیده بود چالش آب جوش را روی او اجرا کرد. واقعا وحشتناک و دردناک هست!! این حادثه هولناک منجر به سوختن بیش از حد گردن ، کمر ، پشت ، شانه ها و بازوهای او شد.

 چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

مادر بیلی در طی یک پست این گونه اعلام کرد : " وقتی فرزندم در حال خواب بود ، دوستانش او را بدون آنکه از خواب بیدار کنند ، اقدام به ریختن آب جوش کردند و به او میخندیدند و مسخره می کردند! به هیچ وجه نگذارید فرزندانتان این گونه شوخی کنند. این یک کابوس وحشتناک می باشد."

 چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

 چالش وحشتناک آب جوش کار دست پسر جوان داد!

هم اکنون بیلی به یک درمانگاه سوختگی منتقل شده است و هم اکنون به کمک پزشکان در حال درمان می باشد و مقامات متعددی به خانواده ها و والدین هشدار دادند تا به کودکان خود هشدار دهند چنین اقدام وحشتناکی را انجام ندهند. این اقدام می تواند به قیمت جان آنها تمام شود!!

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن