ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، زنی که توانایی پرداخت اجاره منزلش را نداشت توسط مرد صاحبخانه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

فیلم کتک خوردن زن مستاجر از مرد صاحبخانه!

قیمت بالای اجاره خانه و همچنین ارقام نجومی که برای فروش برخی منازل مسکونی توسط صاحباخانه ها در نظر گرفته می شود تبدیل به معضلی بزرگ در جوامع گوناگون شده به طوری که بعضی مستاجران در پرداخت کرایه ماهیانه خانه اجاره ای با مشکل مواجه می شوند.کتک خوردن زن مستاجر از مرد صاحبخانه! + فیلمکتک خوردن زن مستاجر از مرد صاحبخانه! + فیلم

از طرفی دیگر خرید خانه نیز برای برخی جوانان تبدیل به رویایی دست نیافتی می شود که هیچگاه به حقیقت نمی پیوندد. انگلیس یکی از کشورهایی است که این معضل در آن بیداد می کند تا جایی که طبق گزارش گاردین برخی از زنان بی خانمان در پی ناتوانی در پرداخت اجاره بها مجبور به پذیرفتن پیشنهادهای بی شرمانه از سوی صاحبخانه ها می شوند تا با گرفتن تخفیفی در کرایه مقرر شب های تاریک در فضای خطرناک این کشور نا امن را زیر سقفی بگذرانند.

پیرو این مطلب قصد داریم ویدئویی در این خصوص به شما نشان دهیم که مردی  را در حال کتک زدن زن بی پناه و فقیر به تصویر کشیده که نتوانسته اجاره بها را به موقع پرداخت کند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن