ما قصد داریم در ادامه این مطلب از نم نمک شما را بهترین کشی های کروز دنیا مناسب سفرهای خانوادگی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

برترین کشتی های خانوادگی کروز دنیا

برای سفر همیشه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها خودتان و اعضای خانواده را سرگرم کنید که این گزینه ها نسبت به فصل های مختلف سال ، متفاوت می باشند و می توانند طیف فراوانی را برای شما ارائه کنند. با این حال در فصل گرم سال که هم اکنون در حال سپری کردن آن هستیم ، دارای گزینه های زیادی برای سرگرم شدن می باشد.برترین کشتی های خانوادگی کروز دنیا + عکسبرترین کشتی های خانوادگی کروز دنیا + عکس

از این رو یکی از محبوب ترین و جذاب ترین سفرهایی که با استفاده از گرم ترین فصل سال تجربه کرد ، سفرهای دریایی با کشتی های کروز و مجهز می باشد که همانند یک شهر بزرگ هستند و می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از نم نمک شما را بهترین کشی های کروز دنیا مناسب سفرهای خانوادگی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

بهترین کشتی های کروز دنیا را بهتر بشناسید

1- Freedom of the Seas

بهترین کشتی های کروز دنیا

خط کروز : رویال کاریبین اینترنشنال

نقد مسافر کشتی کروز : " کودکان با استفاده از استخرهای مختلف ، سالن استراحت و... سرگرم می شوند. همچنین آنها می توانند در حین بازی در استخر فیلم های مورد نظر خود را نیز مشاهده کنند."


2- Oasis of the Seas

بهترین کشتی های کروز دنیا

خط کروز : رویال کاریبین اینترنشنال

نقد مسافر کشتی کروز : " باشگاه کودکان که حاوی وسایل و ابزارهای سرگرم کننده فراوانی می باشد ، می تواند با ویو رو به دریا منجر به لذت بخش شدن بازی های کودکانه آنها شود."


3- Allure of the Seas

کشتی کروز Allure of the Seas

خط کروز : رویال کاریبین اینترنشنال

نقد مسافر کشتی کروز : " بقدری سرگرم کننده بود که کودکان هر چیزی را که می دیدند ، شوکه می شدند."


4- Carnival Glory

کشتی تفریحی Carnival Glory

خط کروز : کارنوال کروز لاین

نقد مسافر کشتی کروز : " ما به همراه دو کودک و سرجمع یک خانواده چهار نفره مسافرت کردیم و ارزش زیادی داشت و ما لذت بردیم."


5- Jewel of the Seas

بهترین کشتی های کروز دنیا

خط کروز : رویال کاریبین اینترنشنال

نقد مسافر کشتی کروز : "تمام کارکنان با بچه ها و کودکان صبورانه برخورد می کردند و ما از گذشته با این سری از کشتی های مسافرت کرده ایم و به این کار ادامه خواهیم داد."


6- Disney Dream

کشتی تفریحی Disney Dream

خط کروز : دیزنی کروز لاین

نقد مسافر کشتی کروز : " فیلم های دیزنی بطور مداوم در تمام نقاط کشتی کروز به نمایش گذاشته می شدند و تماشای آنها سرگرم کننده بود."


7- Symphony of the Seas

کشتی تفریحی Symphony of the Seas

خط کروز : رویال کاریبین اینترنشنال

نقد مسافر کشتی کروز : " این کشتی 11 نوه ما را در سنین 4 الی 19 سال را سرگرم کرد."


8- Ruby Princess

کشتی کروز تفریحی Ruby Princess

خط کروز : پرینسس کروزز

نقد مسافر کشتی کروز : " در کل ما لحظات خوبی را در کنار خانواده خود گذراندیم که به دو عضو کهن سال خانواده ما نیز امداد رسانی بیشتری می شد."


9- Regal Princess

کشتی کروز Regal Princess

خط کروز : پرینسس کروزز

نقد مسافر کشتی کروز : " ما با خانواده 10 نفر خود برای دومین بار اقدام به سفر با این کشتی کردیم که بسیار سرگرم کننده می باشد."


10- Disney Magic

کشتی تفریحی Disney Magic

خط کروز : دیزنی کروز لاین

نقد مسافر کشتی کروز : " این کشتی کروز بقدری جالب و مجهز است که به کودک شما اجازه می دهد احساس شاهزاده و خاص بودن به او دست دهد."

این مطلب مفید بود؟
برترین کشتی های خانوادگی کروز دنیا + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,930