پسر 32 ساله و داستان پسر نوجوانی که 32 سال سن دارد و پسر بچه ای که 32 سال سن دارد و ماجرای پسر نوجوانی که 32 ساله است را در نم نمک مشاهده نمایید.

کودک روسی با 32 سال سن!!

اینکه سن یک فرد به ظاهرش نمیاد چیز عجیبی نیست و اطرافمان موارد این چنینی کم نیستند پس حتما شما هم خانم های 50 ساله ای رو دیدید که جوان تر از سنشون به نظر میرسند و یا مردان میانسالی را می شناسید که مثل جوان تر ها ظاهری شاداب دارند ولی بعضی از افراد کمی بیشتر از آنچه گفتیم سن ظاهری و سن واقعی شان تفاوت دارد ، مثل مرد جوانی که در این بخش از سرگرمی نم نمک داستانش را خواهید خواند.کودک روسی با 32 سال سن!! + عکسکودک روسی با 32 سال سن!! + عکس

دنیس واشورین 32 سال سن دارد و این تاریخ در شناسنامه ی او ثبت شده است پس شکی در سن واقعی او وجود ندارد اما ظاهرش عدد دیگری را نشان می دهد و حتما شما هم با دیدن تصویرش در بخش سرگرمی نم نمک متوجه این مسئله شده اید که "دنیس" مثل یک نوجوان 13- 14 ساله است و بس.

ماجرای پسر نوجوانی که 32 سال سن دارد!

تفاوت ظاهر او با سن واقعی اش زمانی توجه همه را به خود جلب کرد که او مصاحبه ای انجام داد و این مصاحبه در شبکه های اجتماعی منتشر شد و به سرعت به یک بحث داغ میان کاربران تبدیل شد و تمام فضای مجازی را فرا گرفت.

تصاویر و داستانش خیلی سریع بین مردم روسیه پخش شد و کاربران روسی برای دیدن تصاویر بیشتر از او به صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام هجوم آوردند.

"دنیس" میگوید : هر زمان سنم را در مواقع ضروری اعلام می کنم واکنش ها ناباورانه است از طرفی برایم گاهی ناخوشایند برای همین ترجیح میدهم در روستایی آرام و به دور از شهرنشینی زندگی کنم و زندگی ام را با ماهیگیری و کارهای دیگر روستا زیباتر سازم.

عکس مرد 32 ساله

در ادامه ی مصاحبه " دنیس " گفت که والدین او در سنین بسیار کمی متوجه شده اند که پسرشن مانند بچه های دیگر نیست. او در رده سنی خود همیشه کوچکترین بود ، اما در واقع این مسئله او را آزار نمی داد چراکه کودکی بسیار فعال بود - حتی برخی می گویند بیش فعال بود و برای همین می توانست همه کارهایی که بچه های دیگر می توانند انجام دهند را انجام داده و حتی بهتر از برخی بچه ها در برابر زورگویی واکنش نشان میداد. با افزایش سن ، تفاوت بین او و دیگر بچه های سن او آشکارتر شد و در سالهای نوجوانی ، به نظر می رسید که او افزایش سن را در درون خود متوقف کرده است.

دنیس گفت : "وقتی فهمیدم که دیگر از نظر جسمی تغییر نخواهم کرد ، در ابتدا تا حدی احساس ناآرامی کردم." "من به این فکر کردم که همه چیز چگونه خواهد بود ، زندگی من چگونه ادامه خواهد یافت ، آیا برای من سخت خواهد بود یا اینکه چگونه این شرایط را تحمل خواهم کرد."

عکس پسر 32 ساله

اگرچه او با وجود ظاهر غیرمعمول خود موفق به زندگی یک زندگی عادی شده است ، اما "واشورین" اعتراف می کند که گاهی مجبور است سن واقعی خود را توضیح دهد و ثابت کند. او به یاد می آورد که یک بار توسط پلیس راهنمایی رانندگی تحت فشار قرار گرفت و مظنون به جعل گواهینامه رانندگی شد. پس از تأیید سن ، پلیس راهنمایی و رانندگی شروع به شوخی با تفاوت سن ظاهری و واقعی اش کرد که به نظر او نامناسب بود و برایش به هیچ وجه خوشایند نبود.

با وجود تمام این مسائل او در حال حاضر از زندگی خود راضی است و در کمال آرامش و خوشحالی به دور از هیاهوی شهر در روستایی زیبا زندگی می کند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 16,748