عکس گیسو کمند واقعی و راپونزل واقعی و عکس گیسو کمند واقعی در ایران و عکس گیسو کمند برای پروفایل و عکس گیسو کمند جدید و موهای راپونزل واقعی و عکس گیسو کمند با تاج در نم نمک.

گیسو کمند واقعی ، دختری که نزدیک به 30 سال است موهایش را کوتاه نکرده

راپونزل یا همان شخصیت اصلی انیمیشن گیسو کمند در دنیای واقعیت هم وجود دارد که البته پیش از این یکبار در بخش سرگرمی نم نمک دختری با موهای چند متری را معرفی کردیم اما از قرار معلوم او تنها گیسو کمند واقعی نیست چراکه به تازگی تصاویری از دختر جوان که 28 سال است موهای خود را کوتاه نکرده در فضای مجازی منتشر شده که او را هم صاحب این نام کرده است.دختر گیسو کمند و راپونزل واقعی! [عکس]دختر گیسو کمند و راپونزل واقعی! [عکس]

"آلنا کراوچنکو" -  33 ساله اهل اوکراین است که از سن پنج سالگی به بعد هرگز موهایش را کوتاه نکرده است و حالا امروز موی "آلنا" حدود دو متر طول دارد.

موهایی که 28 سال کوتاه نشده است

دختری که 28 سال است موهایش را کوتاه نکرده

مادر "آلنا" همیشه به او گفته بود که زیبایی زنانه یک زن مستقیما از موهایش سرچشمه می گیرد و او این صحبت مادرش را از دوران کودکی به یاد دارد و می گوید همین باعث علاقه ی من به داشتن موهای بلند شد . او می گوید : "آخرین باری که او اجازه داد تا موهای بورش را کوتاه کنند 28 سال پیش بود ، و امروز حتی اگر چه مدت بسیار طولانی دچار مشکل شده باشد ، او هنوز هم متقاعد شده است که مادرش درست گفته و زیبایی زن با موهایش کامل می شود و هیچ چیز زیباتر از یک زن با موهای زیبا وجود ندارد."

موهای 2 متری این دختر

موهای بسیار بلند دختر 28 ساله

وقتی به سنین نوجوانی رسیده بود ، موهای "آل نا" به نیمه کمرش رسیده بود ، و نزدیک بیست سالگیش ، به کمر او رسید ، بعد به زانوهایش و در اوایل دهه 30 سن او موهایش شروع به لمس زمین کرد.

در حالی که موهای دو متری او به سرعت رشد نمی کنند ، اما هر ماه بیشتر می شود ، اما این دختر گیسو کمند که برای کوتاه کردن موهای خود تصمیمی ندارد می گوید که موهای بور بلندش بخشی از هویت او بوده و بدون آن خودش نیست.

موهای بلند دختر 28 ساله

موهای دو متری دختر 28 ساله

او می گوید من هم عاشق شخصیت راپونزل هستم و همچنین از دیدن چهره های متعجب مردم در واکنش به موهایم لذت می برم. دوست دارم از یال زیبایم مراقبت کنم ولی به دلیل بلندی بیش از حدشان باید متفاوت عمل کنم برای همین هر سه هفته یک بار آن را می شویم.

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
44%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.