خرافات برزیل و خرافات قدیمی نی نی سایت و خرافات ترسناک جهان و خرافات در کشورهای مختلف و عجیب و غریب ترین خرافاتی که مردم جهان به آن ها باور دارند و خرافات کشور برزیل و خرافات درباره نمک و خرافات مو و خرافات در مورد پول و خرافات ایرانی به زبان انگلیسی در نم نمک.

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

با توجه به این واقعیت که برزیل دارای تاریخ مذهبی عمیقی است ، خرافات رایج است. در فرهنگ پاپ برزیل ، برخی از خرافات - مانند این ایده که خوردن انبه با شیر شما را می کشد - اعتبار خود را از دست داده اند ، اما هنوز یک واقعیت زندگی در میان نسل های قدیمی باقی مانده است. از خارش دست چپ گرفته تا پروانه های سفید ، خرافات برزیلی را بررسی می کنیم که بسیاری از مردم محلی هنوز به آن اعتقاد دارند.عجیب ترین خرافات در کشور برزیلعجیب ترین خرافات در کشور برزیل

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

 

 

 

 

 

 

در ادامه عجیب ترین خرافات در کشور برزیل را در نم نمک ببینید.

مهمانان ناخواسته

اگر بازدیدکننده ای در خانه خود دارید که از استقبال او بیشتر شده است ، خرافات برزیلی می گوید که قرار دادن جارو پشت در باعث می شود که آنها را ترک کنند.

زیور فیل

در خانه خود یک زینت فیل با خرطوم آن در هوا نگه دارید. ظاهراً شانس مالی می آورد.

پروانه ها

اگر اولین پروانه ای که در یک سال می بینید سفید است ، خوش شانس هستید—این نشانه ی خوشبختی یک سال است.

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

درها

اگر وارد خانه ای می شوید ، حتماً از همان دری که وارد شده اید خارج شوید. ظاهراً خروج از خانه از دری دیگر بدشانسی می آورد.

انبه و شیر

خوردن انبه و سپس نوشیدن شیر شما را می کشد.

جارو کردن پا

اگر کسی با جارو پاهای شما را جارو کند ، ظاهراً بدشانسی خواهید داشت و هرگز ازدواج نمی کنید.

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

راه رفتن زیر نردبان

یک خرافات رایج که حتی در جوانترین نسل ها ریشه دوانده این است که راه رفتن زیر نردبان بدشانسی می آورد.

خارش دست

اگر دست چپ شما خارش دارد ، مقداری پول اضافی به دست خواهید آورد.

کیف های دستی

این یکی از محبوب ترین و رایج ترین خرافات در برزیل است : اگر کیف خود را روی زمین بگذارید ، ضرر خواهید کرد. به ندرت دیده می شود که کسی کیف خود را روی زمین بگذارد و ترجیح دهد آن را روی پاهای خود بگذارد ، روی میز یا از صندلی آویزان شود.

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

گوش های گرم

اگر گوش هایتان شروع به سوزش کرد ، مشکوک باشید - این بدان معناست که کسی در مورد شما بد صحبت می کند.

پا برهنه

راه رفتن با پای برهنه در تمام خانه باعث سرماخوردگی شما می شود. برای برزیلی ها ، به ویژه نسل قدیمی تر ، رایج است که هنگام قدم زدن در خانه ، شما را به پوشیدن Havaianas (دمپایی) تشویق می کنند.

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

کارد و چنگال

هنگام انداختن کارد و چنگال سر میز شام مراقب باشید. انداختن چاقو روی زمین به این معنی است که دعوا اتفاق می افتد - اما می توان با ایجاد یک ضربدر روی زمین با همان چاقو از آن جلوگیری کرد. انداختن چنگال به این معنی است که مردی به خانه شما خواهد رسید ، در حالی که اگر قاشقی را انداختید ، انتظار داشته باشید که یک زن بازدیدکننده در خانه شما را بزند.

بزن به چوب

اگر سه بار به چوب بکوبید اعتقاد بر این است که از بدبختی جلوگیری می کند.

عجیب ترین خرافات در کشور برزیل

سفید بپوش

جشن های سال نو با خرافات احاطه شده است. لباس سفید بپوشید (تقریباً همه این کار را می کنند ، اگرچه امروزه بسیاری از آنها به خاطر سنت و نه خرافات) استفاده می کنند تا سال را با خوش شانسی و خوش شانسی آغاز کنید. رنگ های دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای به ارمغان آوردن فضایل مثبت مختلف ، مانند زرد برای پول و صورتی یا قرمز برای عشق استفاده کنید.

نمک

یک گلدان سنگ نمک در گوشه خانه خود نگه دارید. با این کار ظاهراً هر بدشانسی را می ترساند.

1- در صورتی که از روی نردبان بیفتید ، اتفاق بدی برایتان خواهد افتاد.

2- اگر سکه ها یا پولهای موجود در جیب شما روی زمین بریزد ، ثروت و دارایی تان را از دست خواهید داد و آن را پیدا نخواهید کرد!

3- اگر همیشه قبل از ریختن چای در فنجان ، شکر را داخل آن می ریزید ، ثروتمند خواهید شد.

4- اگر در روز اول ژانویه یا آغاز سال میلادی ، دانه های عدس و گندم بخورید ، سالی پر از ثروت و موفقیت خواهید داشت.

خرافات به معنی اعتقاد غیرمنطقی و ثابت نشده به تأثیر امور ماورای طبیعت در امور طبیعی و به عبارت دیگر ، هر نوع پندار عجیب برای مردم عوام است یعنی عقاید غیرواقعی. معمولاً خرافات ریشه در گرایش های درونی یا باطنی در زندگی بشر داشته اند و به مرور تبدیل به خرافه شده اند. آنچه که از نظر اکثر فیلسوفان مورد قبول است ، این است که هیچ تعریف مشخص و همه پسندی درباره خرافه وجود ندارد و تعریفی که از خرافه به معنای امر موهوم در ذهن مردم است ، بسیار نامشخص و گُنگ به نظر می رسد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.