چرا عربها با دست غذا میخورن و چالش غذا خوردن عربی و فیلم غذا خوردن عرب ها و غذا خوردن اعراب قدیم و غذای عروسی عربی و غذاهای اعیانی اعراب و مراسم عربی در نم نمک.

چرا عربها با دست غذا میخورند؟

استفاده از ظروف ، روش معمول غذا خوردن در جهان عرب نبود. شیوه غذا خوردن اعراب با استفاده از دستان شما بود. روشی که ممکن است آن را روش دست به دهان غذا خوردن بنامید که بسیار نادر است. اگرچه بسیاری ممکن است خوردن دست به دهان را وحشیانه بدانند ، اما در برخی مواقع این یک فرهنگ رایج برای اعراب بوده و هست. با این حال ، برای همه انواع غذاها استفاده نمی شود. اکنون اجازه دهید در نم نمک این شیوه فرهنگی را بررسی کنیم و در مورد شیوه غذا خوردن اعراب بیشتر بدانیم.چرا عربها با دست غذا میخورند؟چرا عربها با دست غذا میخورند؟

چرا عربها با دست غذا میخورن

تمرین فرهنگ

برای بسیاری از اعراب استفاده از دست برای غذا خوردن یک جنبه فرهنگی در نظر گرفته می شود. روشی را بیان می کند که مردم در آن روزگار چگونه غذا می خوردند ، در حالی که ظروف چیزی نبود. امروزه همه عرب ها با دست غذا نمی خورند. بیشتر در مناسبت های خاصی برای پذیرش سنت انجام می شود. مناسبت هایی مانند مراسم عروسی و جشن فارغ التحصیلی از جمله رویدادهایی هستند که به شما اجازه می دهند از ظروف خود صرف نظر کنید.

در مجالسی که شامل بعد از غذا برای همه مهمانان است. همه در یک دایره جمع می شدند و در مرکز غذا سرو می شد. هر کس فقط چیزی را می خورد که جلوی آنها گذاشته می شود بدون اینکه به طرف ظروف طرف مقابل حمله کند. معمولاً همه بدون داشتن ظرف جداگانه از یک ظرف غذا می خورند.

در بیشتر موارد و به شکل یکنواخت ، مهمانان یا با یک پا جمع شده روی زمین می نشستند یا می ایستادند. با دست راست آنها تکه ای از گوشت را در گلوله برنج می غلتانند و در دهانشان می گذارند.

چرا عربها با دست غذا میخورن

در حال حاضر غذاهای صبحانه عربی بیشتر با دست می خورند. اما ما مستقیماً از دست خود استفاده نمی کنیم. در عوض ، ما از یک تکه نان استفاده می کنیم و شما یا آن را فرو می برید یا غذا را بدون اینکه با انگشتان خود به چیزی دست بزنید ، در آن فرو کنید. این راه به همان اندازه که به نظر می رسد ساده است. اگر هوموس می خورید ، احتمالاً ایده ای در مورد آنچه من در مورد آن صحبت می کنم دارید.

نکات مهمی که باید هنگام غذا خوردن با دست رعایت کنید

در اسلام به ما تعلیم داده شده است که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند تا زمانی که گرسنه نشوید ، آهسته و با دست راست غذا بخورید. این باعث می شود وقت بگذارید و حواستان به چیزی باشد که می خورید.»

همانطور که گفته شد ، این فقط یک امر فرهنگی نیست ، بلکه برای برخی نیز مذهبی است. تا به حال بسیاری از افراد برای اولین بار به این فکر می کردند که غذا خوردن با دست شما روشی تمیز و محترمانه برای غذا خوردن نیست. به خصوص زمانی که افراد دیگری مانند مهمان حضور دارند. با این حال ، ممکن است شما را شگفت زده کند که ممکن است بیشتر از غذا خوردن با ظروف باشد. حال اجازه دهید قوانین غذا خوردن با دست را مرور کنیم.

  • قبل و بعد از غذا دست های خود را کاملا بشویید. بهداشت برای اعراب بسیار مهم است ، به خصوص در مورد غذا.
  • برای غذا خوردن از دست راست خود استفاده کنید. دست چپ هرگز استفاده نمی شود و باید در کنار غذا قرار گیرد.
  • از انگشتان شست ، اشاره و وسط دست راست برای غذا خوردن استفاده کنید.
  • انگشتان خود را در دهان خود قرار ندهید.
  • فقط در کنار ظرف غذا بخورید

چرا عربها با دست غذا میخورن

می خواهی یکبار امتحانش کنی؟

اکنون که تصور می کنید عرب ها در گذشته چگونه غذا می خوردند و اکنون در مواقع خاص چگونه می خورند ، آیا آماده اید آن را امتحان کنید؟ اگر تا به حال به یک صبحانه عربی دعوت شده اید ، حتماً روش غذا خوردن با دست و با استفاده از نان پیتا را امتحان کرده اید.

از این رو ، از آنجایی که می دانید قواعد غذا خوردن با دست چیست ، خودتان آن را امتحان کنید. دفعه بعد که به یک کشور عربی سفر کردید تردید نکنید و از غذای خود به شیوه ای فرهنگی لذت ببرید. به یاد داشته باشید ، هنگامی که به جهان عرب سفر می کنید ، در نهایت از چاقو و چنگال خود چشم پوشی می کنید و لذت غذا خوردن را با انگشتان خود دوباره کشف می کنید!

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.