ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل آلپ ناوروز مدل و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ترکیه ای به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی آلپ ناوروز با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه آلپ ناوروز و همسرش(Alp Navruz)

  • نام اصلی : آلپ ناوروز
  • متولد : 15 ژانویه 1990 استانبول
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر و مدل
  • مدرک تحصیلی : لیسانس زبان
  • سالهای فعالیت : 2011 تاکنون
  • قد : 183 سانتی متر

بیوگرافی کامل آلپ ناوروز

آلپ ناوروز متولد 15 ژانویه 1990 در استانبول ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون اهل ترکیه است.بیوگرافی آلپ ناوروز بازیگر ترکیه [همسر و فرزندان]بیوگرافی آلپ ناوروز بازیگر ترکیه [همسر و فرزندان]

آلپ ناوروز - Alp Navruz

آلپ ناوروز - Alp Navruz

فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان و ادبیات ترکی از دانشگاه ildiz Technical University استانبول می باشد ، او حالا در کنار بازیگری در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

خانواده و دوران جوانی

در یک خانواده چهار نفره در استانبول متولد شد.

یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد ، فعالیت هنری اش را با فیلم نامه نویسی و سرودن شعر از دبیرستان شروع کرد و در دانشگاه ییلدیز ادبیات ترکی خواند.

آلپ ناوروز

ورود به مدلینگ

در سال 2009 وقتی 19 ساله بود به جهت چهره زیبا و ورزشکاری اش وارد عرصه مدلینگ و تبلیغاتی مجلات و بیلبوردها شد قد آلپ ناوروز 185 سانتی متر و وزنش 85 کیلوگرم است.

شروع با تئاتر

مدتی بعد از مدلینگ بعنوان بازیگر فعالیت خود را با حضور در دوره های آموزشی بازیگری پی گرفت تا اینکه در چند فیلم کوتاه حضور موفقی را تجربه کرد.

آلپ ناوروز

ورود به تلویزیون و سینما

اولین بار در سال 2011 وقتی 21 ساله بود که با سریال Ay Tutulması تجربه کوتاهی در تلویزیون بدست آورد اما در سال 2016 با فیلم Ceberrut چهره اش شناخته شد.

آلپ ناوروز

شهرت در ایران

ناوروز شهرت خود را با سریال فضیلت خانم و دخترانش در سال 2017 بدست آورد ، پخش این سریال در کشور آذربایجان و به فارسی در ایران نیز با استقبالی خوبی مواجه شد.

او در این سریال کنار دنیز بایسال بازیگر زن ترکیه ای بازی کرد.

آلپ ناوروز

مدل بین المللی

حالا در کنار موفقیت های بازیگری بعنوان یک چهره بین المللی با برند پوشاک hatemoğlu و برند لباس Vogue و همچنین برند های Humme و GQ همکاری می کند.

زندگی شخصی آلپ ناوروز

زندگی شخصی آلپ ناوروز

وضعیت ازدواج و همسر آلپ ناوروز

آقای بازیگر هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد ، با این حال او مدتی با افرا ساراچ اوغلو مدل زیبای ترکیه و سپس باشاک پارلاک بازیگر دیده شد.

او در حال حاضر تنها می باشد.

آلپ ناوروز و افرا ساراچ اوغلو

آلپ ناوروز و افرا ساراچ اوغلو

افتخارات و جوایز

ناوروز در سال 2017 جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره Türkiye Altın Turizm Ödülleri برد ، یک سال بعد نیز جایزه ، بازیگر آینده دار دانشگاه گلشیم را بدست آورد.

آلپ ناوروز


منابع : نم نمک | آلپ ناوروز اینستاگرام/ آلپ ناوروز فیسبوک/ صفحه شخصی آلپ ناوروز/آلپ ناوروز ویکی پدیا/ آلپ ناوروز تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن