ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، لطیفه فیلم بازمانده و بازیگر نقش لطیفه فیلم بازمانده و بیوگرافی بازیگر نقش لطیفه فیلم بازمانده و بیوگرافی جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در بازمانده و جیانا عید کیست و اسم واقعی لطیفه در فیلم بازمانده و همسر واقعی لطیفه در فیلم بازمانده و بیوگرافی بازیگران فیلم بازمانده و عکس جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در بازمانده و نقش جیانا عید بازیگر بازمانده چیست در نم نمک.

جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده کیست؟

جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده است.بیوگرافی جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده + عکسبیوگرافی جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده + عکس

جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده

عکس جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در بازمانده

بازمانده یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به تهیه کنندگی مجید مولایی ، کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و به قلم احسان جوانمرد؛ محصول سال 1397 است.

جیانا عید متولد 1963 در شهر دمشق است و بازیگری را از سال 1979 میلادی آغاز کرد و در سال 1982 میلادی به سندیکای هنرمندان سوری پیوست. او پس از پایان تحصیلات دبیرستانی اش به موسسه عالی هنرهای نمایشی پیوست و پس از فارغ التحصیلی به دنیای درام سوریه پا گذاشت. جیانا در سال 1979 با نقش آفرینی در فیلم "حادثة النصف متر"درخشید و برای این نقش ، جوایز بسیاری کسب کرد.

جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده

عکس های اینستاگرام جیانا عید

وضعیت ازدواج و همسر جیانا عید

از وضعیت ازدواج و همسر جیانا عید اطلاعات دقیقی در دست نیست.

جیانا عید بازیگر نقش لطیفه در فیلم بازمانده

خلاصه داستان فیلم بازمانده

بازمانده روایتی از مظلومیت مردم فلسطین در سال 1948 و اشغال شهر حیفا است. ماجرا از مهاجرت سعید پزشکی در شهر حیفا به همراه همسر و فرزندش است که در روزی که تصمیم به مهاجرت از شهر میگیرند ماجرای اشغال شهر حیفا رقم میخورد و سعید و همسرش در قتل عام مردم شهر کشته میشوند و فرزندشان فرهان تنها بازمانده این اتفاق است که در کنار مادربزرگش صفیه و ماجراهایی که پیرامون اشغال این شهر رخ میدهد داستان این فیلم را شکل میدهند.

بازیگران فیلم بازمانده
  • سلما مصری در نقش خاله صفیه
  • جیانا عید در نقش لطیفه
  • جمال سلیمان در نقش دکتر سعید
  • بسام کوسا در نقش مرد یهودی فیلمساز
  • غسان مسعود در نقش شمعون
  • صباح برکات در نقش هانا
  • علاءالدین کوکش در نقش رشید

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن