ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل عاطفه جمشیدی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی عاطفه جمشیدی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه عاطفه جمشیدی(Atefeh Jamshidi)

  • نام اصلی : عاطفه جمشیدی
  • متولد : 30 مرداد ساری مازندران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد عاطفه جمشیدی :

بیوگرافی کامل عاطفه جمشیدی

عاطفه جمشیدی متولد 30 مرداد در ساری مازندران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی عاطفه جمشیدی بازیگر با ناگفته ها + عکسبیوگرافی عاطفه جمشیدی بازیگر با ناگفته ها + عکس

عاطفه جمشیدی سورکی - Atefeh Jamshidi

عاطفه جمشیدی - Atefeh Jamshidi

خانواده

خانواده ما دارای چهار فرزند دختر و یک فرزند پسر می باشد که من فرزند آخر این خانواده هستم.

عاطفه جمشیدی سورکی

دوران کودکی

از دوران کودکی در خانواده با انرژی فراوان در بازی های کودکانه شمع محفل همبازی هایم بوده و با گذشت زمان در دوران نوجوانی میان فامیل و دورهمی ها (مهمانی های) خانوادگی با تعریف کردن قصه و طنز موجبات سرگرمی و شادی خانواده می شدم که این موضوع از علاقه قلبی هم نسبت به بازیگری و شادکردن اطرافیانم نشات می گرفت.

عاطفه جمشیدی سورکی

در مدرسه

با ورود به مدرسه در گروه های تئاتر و نمایش مدرسه نیز همیشه به عنوان سرگروه وعضو اصلی گروههای فوق برنامه هنری بودم.نهایت بعد از اتمام دبیرستان در رشته طراحی فارغ التحصیل شدم.همانطوری که پیشتر گفتم همیشه در دوران کودکی و نوجوانی به عنوان لیدر گروهها و یا مجلس گردان خانواده بودم.

عاطفه جمشیدی سورکی

طلاسازی

تصمیم به استقلال بیشتر به لحاظ مالی گرفتم و در زمان بسیار کمی دوره آموزشی طلاسازی را گذراندم که نتیجه آن کسب درآمد نسبتا خوبی در این رشته بوده است.

از کلینیک زیبایی تا موسیقی

با توجه به انرژی بالای درونی به پیشنهاد تعدادی از دوستانم که میگفتند دارای نفوذ کلام و روابط اجتماعی بالایی هستی وارد کلینیک زیبایی و تناسب اندام شدم که به اظهار مدیر مسئول آنجا موجبات رونق بیش از پیش آن مجموعه شدم.با توجه به انرژی بالای درونی گاهی اوقات احساس خستگی روحی می کردم که در ادامه برای آرامش روحم به موسیقی روی آوردم. در آنجا نیز در نواختن ساز ویولن موفق شدم.

عاطفه جمشیدی سورکی

آقای نیما هاشمی

با گذشت زمان و اینکه هنوز هم در محافل دوستان سبب سرگرمی و تفریح آنها می شدم به پیشنهاد یکی از آشنایان که علاقه قلبی و استعدادم را در زمینه بازیگری در مهمانی خانوادگی از نزدیک مشاهده کرد با آقای نیما هاشمی تماس گرفتم و بعد از هماهنگی در یک روز از فصل بهار سال 1402 در حضور تعدادی از متقاضیان تست بازیگری دادم.آنجا نیز باتوجه به تشخیص آقای هاشمی در این تست بازیگری و از میان تعداد زیادی از بانوان و آقایان موفق شدم به عنوان تنها زن در آن روز تست مذکور را با موفقیت پشت سر بگذارم.

یکی از اهداف مهم زندگی در این رشته راه یافتن به سینما می باشد که امیدوارم با تلاشهای بیشترم و وجود استعداد ذاتی به این مهم برسم.

عاطفه جمشیدی سورکی


منابع : نم نمک | عاطفه جمشیدی اینستاگرام/ عاطفه جمشیدی فیسبوک/uhxti [ladnd /صفحه شخصی عاطفه جمشیدی/عاطفه جمشیدی ویکی پدیا/ عاطفه جمشیدی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
80%

نظر دادن