ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل مهسا ملاپور بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی مهسا ملاپور و مهسا ملاپور در مهر طوبی و مهسا ملاپور سی سخت و مهسا ملاپور در خندوانه و مهسا ملاپور اینستاگرام با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه مهسا ملاپور و همسرش(Mahsa Mollapour)

  • نام اصلی : مهسا ملاپور
  • متولد : 19 اردیبهشت 1369 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی مکانیک هواپیما
  • سالهای فعالیت : 1377 تاکنون
  • قد مهسا ملاپور :

بیوگرافی کامل مهسا ملاپور

مهسا ملاپور متولد 19 اردیبهشت 1369 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی مهسا ملاپور بازیگر و همسر و فرزندانشبیوگرافی مهسا ملاپور بازیگر و همسر و فرزندانش

مهسا ملاپور - Mahsa Mollapour

مهسا ملاپور - Mahsa Mollapour

فارغ التحصیل تکنولوژی (مکانیک) هواپیما در مقطع کارشناسی هستم ، پدرم بازنشسته و مادرم خانه دار ، دوبرادر بزرگتر از خودم دارم. عضو کوچک و ته تغاری! خانه.

پدر مهربان

پدرم بهترین پدر دنیاست و من هم عاشقانه دوستش دارم. پدرم برای من همیشه مثل یک اسطوره بوده است. ایشان خیلی هم احساساتی هستند و علاوه بر این دوست دارند من در کار بازیگری پیشرفت کنم. حتی تشویقم میکنند تا بازیگری را ادامه دهم.

زندگی شخصی مهسا ملاپور

زندگی شخصی مهسا ملاپور

نحوه بازیگر شدن

آقای شمسایی نور پرداز و کارگردان تلویزیونی دنیای شیرین دریا که با ما رفت و آمد خانوادگی داشت مرا به آقای بقایی معرفی کردند و خود آقای بقایی قسمتی از متن را دادند که بخوانم و بازی کنم.

خوشبخاته پذیرفته شدم و مرا برای نقش “ساحل” انتخاب کردند.

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا

شهرت با سریال دنیای شیرین

در آن موقع من 9 سالم بود و شهرت زیاد برایم معنایی نداشت.

اما از اینکه هر کسی من را می دید و می شناخت خوشحال می شدم و برایم جذاب بود و کلی ذوق میکردم. بله بچگی خوبی داشتم شهرت اصلا مانع از این نشد که بچگی کن یادم میاید در آن زمان ، هم کلاسیها و دوستانم از من می خواستند آنها را هم ببرم تا فیلم بازی کنند اما دست من کوتاه بود. می خواهم از همینجا اعلام کنم اگر در آن عالم بچگی از دستم ناراحت شدند من را ببخشند.

عکس های شخصی مهسا ملاپور

عکس های شخصی مهسا ملاپور

ساحل دنیای شیرین دریا

من در بچگی خیلی دوست داشتم هنرمند شوم. مثل نقاشی ، موسیقی یا بازیگری. شاید ساحلِ بچگیهایم در ساختن مهسای الانم تأثیر زیادی داشته باشد. هم مهسا را دوست دارم هم ساحل را. اما مهسا برایم خیلی آشناتر است و دوستش دارم چون خودم هستم و همیشه با من است.

مهسا ملاپور

کلاس های بازیگری

دوره های بازیگری را نزد آقای بقایی که پدرانه به من کمک کردند گذرانده ام و قصد دارم انشا الله باز هم بصورت حرفه ای این هنر را ادامه بدهم.

زندگی شخصی مهسا ملاپور

عکس شخصی مهسا ملاپور

وضعیت ازدواج و همسر مهسا ملاپور

مهسا ملاپور ازدواج کرده و متاهل می باشد.

مهسا ملاپور و همسرش

مهسا ملاپور و همسرش

نقاشی و سنتور

گاهی اوقات و از سر فرصت و ذوق ، نقاشی رنگ روغن کار می کنم و سر رشته کم و ناچیزی هم از سنتور دارم.

مهسا ملاپور و همسرش

مهسا ملاپور و همسرش

تکنولوژی هواپیما !؟

در واقع می توان گفت مکانیک هواپیما. محوریت اصلی این رشته ساختار بال ، بدنه و موتور هواپیماست. البته علاقه شخصی من منجر به تحصیل در این رشته شد.

عکس های اینستاگرام مهسا ملاپور

عکس های اینستاگرام مهسا ملاپور

علت کمکاری

بیشتر وقتم را با درس خواندن و کار کردن در یک شرکت وارداتی گذراندم. البته چند تئاتر هم کار کردم و در سریال مهر طوبی که از شبکه سه پخش شد نقش کوچکی را ایفا کردم.

مهسا ملاپور و آفرین عبیسی

مهسا ملاپور و آفرین عبیسی


منابع : نم نمک | مهسا ملاپور اینستاگرام/ مهسا ملاپور فیسبوک/ lish lgh\،v/صفحه شخصی مهسا ملاپور/مهسا ملاپور ویکی پدیا/ مهسا ملاپور تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نظر دادن