ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی نگین میرزایی بازیگر بیحجاب ایرانی سریال پایتخت و شبکه جم (GEM) به همراه عکسهای نگین میرزایی و نقش سارا باهنر در سریال پایتخت با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه نگین میرزایی و همسرش(Negin Mirzaei)

  • نام : نگین میرزایی
  • متولد : تهران
  • محل زندگی : آنتالیا ترکیه
  • زمینه فعالیت : تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • سالهای فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل نگین میرزایی

نگین میرزایی متولد تهران و ساکن آنتالیا ترکیه بازیگر ایرانی است.بیوگرافی نگین میرزایی بازیگر بی حجاب جم در سریال پایتختبیوگرافی نگین میرزایی بازیگر بی حجاب جم در سریال پایتخت

نگین میرزایی بازیگر شبکه جم

نگین میرزایی بازیگر شبکه جم

بیوگرافی نگین میرزایی

سال 97 با سریال پرحاشیه پایتخت 5 شروع شد.

بعد از توهین هایی که به ابراهیم تاتلیس و برخی قومیت ها در این سریال شده ، اینبار یک بازیگر سابق شبکه جم بعنوان بازیگر بدون حجاب در این سریال ایفای نقش کرده است

نگین میرزایی بازیگر پایتخت

در قسمت دهم از سریال پایتخت 5 نگین میرزایی نقش مترجم شکور کشتی گیر تورک و نقی و همراهانش را برعهده دارد ، این بازیگر اما یکی از بازیگران و کارکنان شبکه جم می باشد.

شبکه جم مربوط به سعید کریمیان می باشد که در اردیبهشت 96 هنگام خروج از محل کار خود در استانبول مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و ترور شد.

نگین میرزایی بازیگر شبکه جم

نگین میرزایی بازیگر شبکه جم

عکس های نگین میرزایی

بعد از انتشار خبر حضور نگین میرزایی بازیگر شبکه جم در یک سریال ایرانی سیل انتقادات از بازی وی به راه انداخته شده است و تابحال هیچ یک از مسئولان سریال واکنشی نشان ندادند.

نگین میرزایی متولد ایران و در حال حاضر ساکن آنتالیا ترکیه می باشد ، البته او در برخی از نمایش های تئاتری در تهران در جند ماه گذشته نیز بازی کرده است.

عکس های بی حجاب نگین میرزایی

عکس های بی حجاب نگین میرزایی

نگین میرزایی منشی کریمیان نیست

در اصل خبر هیچ شکی نیست اما انتشار عکس سارا باهنر دیگر بازیگر ایرانی ساکن ترکیه که به شبکه جم پیوسته و منشی دفتر سعید کریمیان بود و شباهت زیادی به نگین میرزایی دارد موجب انتشار عکس وی با عنوان نگین میرزایی منشی سعید کریمیان شده است.

عکس زیر متعلق به سارا باهنر می باشد.

عکس سارا باهنر و سعید کریمیان

عکس سارا باهنر و سعید کریمیان

شبکه اجتماعی نگین میرزایی

اطلاعات زیادی از این بازیگر در دست نیست او شبکه های اجتماعی خود را بسته است ولی عکس های بی حجاب نگین میرزایی در فیسبوکش همچنان نمایان است.

خلاصه داستان پایتخت

ارسطو و نقی برای کسب منفعت مالی با کامیون راهی ترکیه می شوند تا اجناس خارجی به ایران بیاورند و با فروش آن سودی کسب کنند آن ها در کشور ترکیه سوار بر بالن می شوند. فردی که مسوول هدایت بالن است سکته می کند و با مرگ او ، ارسطو هدایت بالن را به دست می گیرد

بالن این خانواده را به میانه جبهه داعش می برد در این شرایط آن ها برای پنهان شدن از چشم داعش اقدام به پوشیدن لباس های داعش می کنند.

در بخش دیگری از داستان ، دوباره بالن از مسیر اصلی خود منحرف شده و به سمت یکی از کشورهای اروپایی می رود در این کشور نیز ماجراهایی تازه در انتظار شخصیت های پایتخت است.


منابع : نم نمک | نگین میرزایی اینستاگرام/ نگین میرزایی فیسبوک/ صفحه شخصی نگین میرزایی/ نگین میرزایی ویکی پدیا/ نگین میرزایی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(21 رای)
64.8%

نظر دادن