در ادامه با بیوگرافی کامل یوسف خسروی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و فیلم متری شیش و نیم به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی یوسف خسروی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه یوسف خسروی و همسرش(Yosef Khosravi)

  • نام اصلی : یوسف خسروی
  • متولد : 11 فروردین 1385 شهرری
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1397 تاکنون

بیوگرافی کامل یوسف خسروی

یوسف خسروی زاده 11 فروردین 1385 در شهرری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.بیوگرافی یوسف خسروی بازیگر و خانواده اش + زندگینامهبیوگرافی یوسف خسروی بازیگر و خانواده اش + زندگینامه

جشن تولد یوسف خسروی

جشن تولد یوسف خسروی

درخشش بازیگر نوجوان متری شیش و نیم در اولین نقشش

متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی یکی از فیلم های در حال اکران سینماهای کشور است که از 26 اسفند 97 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

پدر یوسف خسروی

عکس پدر یوسف خسروی

روایت کارگردان متری شیش و نیم از انتخاب یوسف خسروی

از صدها بازیگر نوجوان تست گرفته بودیم ولی به نتیجه دلخواه نرسیده بودیم تا اینکه یک روز یکی از اقوام بچه های تدارکات با بچه ش اومده بودن دفتر که ما در کمال نا امیدی تصمیم گرفتیم از اون بچه که مهمان ناخوانده بود تست بگیریم. با یوسف حرف زدیم و دوربین رو روشن کردیم و تست شروع شد. در کمتر از یک دقیقه مطمئن شدیم خودشه ، دقیقن مثل روزی که مهدی قربانی بازیگر پسربچه ابد و یک روز رو انتخاب کردم. انگار خدا فرستاده بودش برای ما.

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم

داستان بازیگر شدن یوسف خسروی نوجوان متری شیش و نیم

با خوشحالی اعلام کردیم بازیگر نقش پسر بچه پیدا شد و به پدرش هم گفتیم و اون هم خیلی خوشحال شد اما موقع خداحافظی یوسف اومد توی اتاق من در رو بست و گفت :

“می شه با سرنوشت من بازی نکنید؟گفتم مگه من چی کار کردم؟ چرا این حرفو می زنی؟ گفت نمیخوام بازیگر بشم ، من می خوام فوتبالیست بشم.”

انقدر قاطع و مصمم گفت که تنها جوابی که می تونستم بهش بدم ، جوابی بود که اون می خواست! یعنی باشه. هر طور راحتی!

تشکر کرد و رفت و ما باز هم شروع کردیم به تست گرفتن. دو سه روز گذشت و ما به نتیجه نمی رسیدیم که یک روز یهو دیدم یوسف با پدر نازنینش توی دفتر ظاهر شد و گفت من حاضرم اون نقش رو بازی کنم. نمی دونستم باید خوشحال باشم یا از اینکه یه پسر بچه 10 ساله داره با منت میگه حاضره تو فیلمم بازی کنه ، ناراحت باشم! گفتم چی شد نظرت عوض شد؟ گفت به خاطر مامانم. گفتم نمیخوام. من کسیو میخوام که عاشق بازیگری و سینما باشه.

بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره فجر

یوسف خسروی و بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره فجر

گفت مامانم کمی ناراحتی روحی داره و عاشق ابد و یک روزه گفته اگر تو فیلم شما بازی کنم حالش خیلی بهتر میشه. کمی مکث تو نگاه نافذش و بلافاصله شروع تمرین و تست گریم و بازی مقابل نوید و پیمان و عمو فرهاد. هر دفعه توی اون شرایط سخت با سوالایی که می پرسید و تمرکزی که می کرد و بازی ای که ارائه می داد نبوغ و هوشش رو بیشتر به رخ می کشید و نتیجش شد همین چیزی که توی فیلم می بینید. فیلم که تموم شد گفت من عاشق بازی گری و سینما شدم. منتظرم که دوباره باهم کار کنیم.

حسین خسروی برادر یوسف خسروی

حسین خسروی برادر یوسف خسروی

نوید محمدزاده ، پیمان معادی ، فرهاد اصلانی و پریناز ایزدیار به عنوان بازیگر اصلی در فیلم متری شیش و نیم به ایفای نقش پرداختند و یوسف خسروی در اولین تجربه بازیگری در کنار هنرمندانی جلوی دوربین رفت که از همگی از چهره های شناخته شده دنیای هنر هستند.

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم در جشنواره فجر


منابع : نم نمک | یوسف خسروی اینستاگرام/ یوسف خسروی فیسبوک/ صفحه شخصی یوسف خسروی/یوسف خسروی ویکی پدیا/ یوسف خسروی تلگرام/d،st osv،d

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن