در ادامه با بیوگرافی کامل آزاده اسدی مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی آزاده اسدی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه آزاده اسدی و همسرش(Azadeh Asadi)

  • نام اصلی : آزاده اسدی
  • متولد : 30 آبان 1355 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد علوم اجتماعی
  • سالهای فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل آزاده اسدی

آزاده اسدی متولد 30 آبان 1355 در تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی آزاده اسدی مجری ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی آزاده اسدی مجری ایران اینترنشنال و همسرش

آزاده اسدی - Azadeh Asadi

آزاده اسدی - Azadeh Asadi

فارغ التحصیل کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه دولتی بابلسر و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی با گرایش مطالعه اقتصاد شهری است.

مهاجرت

برای آنکه خانواده اش ساکن استرالیا هستند 4 سال به آنجا نقل مکان و از طریق Acceptable وال استریت ژورنال شعبه لندن به آنجا نقل مکان و پس اخذ اجازه کار و زندگی و مقالات تحلیلی در BBC PERSIAN همزمان در IRAN INTERNATIONAL هم اکنون مشغول بکار است و هم اکنون بعنوان یکی از همکاران پونه قدوسی بعنوان دبیر دوم تحریریه خبر گویندگی و تجزیه و تحلیل اخبار و مجری گری نیز می کنند.

عکس های شخصی آزاده اسدی

عکس های شخصی آزاده اسدی

وضعیت ازدواج و همسر آزاده اسدی

از وضعیت ازدواج و همسر آزاده اسدی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

گفته می شود او یک ازدواج ناموفق داشته است.

آزاده اسدی و فرامرز اصلانی

آزاده اسدی و فرامرز اصلانی

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

عکس های جوانی آزاده اسدی

عکس های جوانی آزاده اسدی

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

عکس های اینستاگرام آزاده اسدی

عکس های اینستاگرام آزاده اسدی

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

آزاده اسدی گوینده خبر ایران اینترنشنال

آزاده اسدی گوینده خبر ایران اینترنشنال


منابع : نم نمک | آزاده اسدی اینستاگرام/ آزاده اسدی فیسبوک/Hchni hsnd/ صفحه شخصی آزاده اسدی/آزاده اسدی ویکی پدیا/ آزاده اسدی تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(9 رای)
64.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.