ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه زندگی نامه مرحوم آزاده نامداری مجری خوب و محبوب کشور به همراه عکسهای خانوادگی و شخصی با همسر و فرزندان و ماجرای طلاق و خودکشی و مرگ آزداه نامداری را در سایت نم نمک ببینید

زندگینامه آزاده نامداری و همسرش(Azadeh Namdari)

 • نام اصلی : آزاده نامداری
 • تاریخ تولد : 9 آذر 1363
 • محل تولد : سنقر ، کرمانشاه
 • مرگ : 6 فروردین 1400 (36 سال)
 • علت مرگ :
 • سالهای فعالیت : 1383 تا 1400
 • مدرک تحصیلی : کارشناسی مدیریت صنعتی
 • شغل : مجری تلویزیون
 • والدین : ابراهیم نامداری
 • قد : 175 سانتیمتر
 • همسر ها : فرزاد حسنی ، سجاد عبادی
 • فرزند : گندم عبادی

بیوگرافی کامل آزاده نامداری

آزاده نامداری متولد 9 آذر 1363 مجری و تهیه کننده تلویزیونی ایرانی بود.بیوگرافی آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی + زندگینامهبیوگرافی آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی + زندگینامه

آزاده نامداری - Azadeh Namdari

آزاده نامداری - Azadeh Namdari

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی خانواده درمانی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد که از تلویزیونی استانی شروع به کار کرد.

شبکه زاگرس

در شهر سنقر در 85 کیلومتری کرمانشاه به دنیا آمد و بصورت جدی فعالیت خود را از 8 خرداد 1380 در 17 سالگی از شبکه زاگرس کرمانشاه شروع کرد.

مهاجرت و صدا و سیما

بعد از مهاجرت به تهران جهت ادامه تحصیل از طریق روزنامه جام جم در تست دانشکده صدا و سیما شرکت کرد که از بین حدود 15 هزار نفر جزو 4 نفر برگزیده انتخاب شد.

آزاده نامداری مجری چادری صدا و سیما

آزاده نامداری مجری چادری صدا و سیما

شهرت

نامداری در 1384 به عنوان مجری بخش «تازه ها» در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت کرد که تا 4 سال ادامه داشت و در بهمن 1388 به پایان رسید.

استاد سوتی

خانم آزاده نامداری را باید سلطان بدشانسی و سوتی دادن نامید.

اولبن بار با دعوت یک مرده سه زنه در برنامه غیر منتظره سال 1389 حسابی جنجال آفرینی کرد سپس در وسط یکی از برنامه ها میز مجری واژگون کرد ، اوج این سوتی ها شکستن صندلی مهمان خانم برنامه بود.

آزاده نامداری و همسرش فرزاد حسنی

آزاده نامداری و همسرش فرزاد حسنی

ازدوج اول با فرزاد حسنی

در اردیبهشت 1392، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه ای کرده و در 6 تیر 1392 به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن ها بود.

مراسم عقد آزاده نامداری و همسرش فرزاد حسنی

مراسم عقد آزاده نامداری و همسرش فرزاد حسنی

طلاق

بعد از حدود یک سال در خرداد 1393 این دو از هم جدا شدند و در 20 مرداد 1393 خبر طلاق رسما توسط آزاده نامداری رسانه ای شد. آزاده نامداری علت این جدایی را با انتشار یک عکس از خودش با چشم کبود در اینستاگرام ، خشونت خانگی فرزاد حسنی اعلام کرد.

عکس چشم کبود آزاده نامداری

عکس چشم کبود آزاده نامداری

ازدواج دوم

آزاده نامداری یک سال بعد از طلاق در مهر ماه 1394 با انتشار عکسی از دسته گلی که هدیه گرفته بود ، تلویحا خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد.

طولی نکشید که اسم این داماد خوشبخت سجاد عبادی معرفی شد ، ایشان فرزند رحیم عبادی ریاست سازمان ملی جوانان دولت سید محمد خاتمی هستند.

آقای عبادی نیز قبلا یکبار ازدواج و طلاق گرفته است ، این زوج در مهر ماه سال 1395 صاحب اولین فرزند خود بنام گندم شدند.

عکس خانوادگی آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی و دخترش گندم

عکس خانوادگی آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی و دخترش گندم

نحوه آشنایی با همسر دوم

سال 1387 من و سجاد بواسطه دوستان مشترکمان که آن زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند که یکی از انها از مدیران ارشد تلویزیون بود به هم معرفی شدیم.

چند بار همدیگر را دیدیم اما چون دوره ای بود که من به شدت مشغول انجام فعالیت های تلویزیونی بودم و به ازدواج و تشکیل خانواده فکر نمی کردم ، خیلی پیش نرفتیم و ارتباطمان قطع شد.

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی و دخترش گندم

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی و دخترش گندم

بیوگرافی سجاد عبادی

من سجاد عبادی هستم ، چهارم اسفند 1360 در تهران و در یک خانواده فرهنگی و مذهبی به دنیا آمدم ، یک خواهر و برادر هستیم

فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه آزاد هستم و کارشناسی ارشد و کارشناسی را هم در رشته روابط بین الملل همین دانشگاه خوانده ام

شغل سجاد عبادی

من مدیر دانشجویی و سرپرست روابط عمومی دانشگاهی غیرانتفاعی هستم.

علاوه بر آن من در مجموعه ای باعنوان نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران که مقر اصلی آن در ژنو است فعالیت می کنم.

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

عکس و فیلم لو رفته از آزاده نامداری

اوایل مرداد 1396، ویدئو کلیپ و عکس هایی از آزاده نامداری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس در حالی که شیشه آب جو فلدشلاشن در دست داشت نشان می دهد. انتشار این تصاویر بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت. در شبکه های اجتماعی عده ای آزاده نامداری را به «ریاکاری» متهم و از انتشار این عکس ها حمایت کردند. این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه های تلویزیونی و در مصاحبه های خود همواره به عنوان چهره ای شناخته می شد که فعالانه از «حجاب کامل» به خصوص «چادر مشکی» دفاع و برای آن تبلیغ می کرد. گروهی دیگر انتشار این تصاویر را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آن را «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.

فیلم منتشر شده از آزاده نامداری در سوییس

از نوشتن کتاب تا فیلم

نوشتن و کتاب خواندن را دوست دارم ، بیشتر کتاب می خوانم و خیلی کم پیش می آید فیلم ببینم ، مثلا من به جز فیلم گوزن ها هیچ کدام از فیلم های قبل از انقلاب را ندیده ام.

تا آنجا که بتوانم هر دوره به جشنوراه فیلم فجر می روم و بعید می دانم فیلمی اکران شود و آنرا نبینم.

استعدادی که ندارم

من اصلا آدرس ها را خوب پیدا نمی کنم ، اگر گذری بخواهم جایی جز مسیرهای هر روزه بروم باید گنج بار بروم تا بتوانم دفعه بعد پیداش کنم.

همیشه به آدم هایی که با یک آدرس به کوچه پس کوچه ها می رسند حسادت می کنم.

در رانندگی هم خدا را شکر همه تجربه های جذاب مثل چپ کردن و تصادف کردن را دارم اما هوش آدرس پیدا کردنم هیچ وقت قوی نمی شود.

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

بازیگری

خانم نامداری اولین بار در سال 1394 در فیلم سینمایی مالاریا در نقش سمیرا بازی کرد ، در این فیلم ساعد سهیلی ، ساغر قناعت و آذرخش فراهانی هم حضور داشتند.

آزاده نامداری کجا رفت؟

خانم مجری از سال 92 با حاشیه های ازدواج اولش ممنوع الکار بود.

او مدتی در یکی از برنامه های اینترتی مجری بود و در اظهار نظری بهت آور گفت : آرزو می کنم پرسپولیس با هر تیمی بازی داشته باشد سوراخ سوراخ شود.

دوست دارید چطور بمیرید؟

گفتگو در 18 شهریور 1393: کاش سی و هفت و هشت سال بیشتر عمر نکنم (البته امیدوارم مامانم ناراحت نشود) ابدا از خدا عمر طولانی نمی خواهم ، دوست دارم در خواب بمیرم.

مثل فیلم مادر دوست دارم وقتی می میرم ، مردم جای خالی ام را حس کنند ، کاهش وقتی می میرم مردم بگویند ، آخی مرد … کاش نبود من حس شود.

بخاطر همین خواهش می کنم وقتی مردم ، شب اول من را تنها نگذارند.

آخرین فیلم یک هفته قبل از مرگ

خودکشی یا مرگ طبیعی؟

در 7 فروردین سال 1400 پیکر بی جان آزاده نامداری 37 ساله در منطقه سعد آباد تهران در منزلش کشف شد.

در ساعت 19:50 عصر هفتم فروردین در پی تماس تلفنی پدر مرحومه آزاده نامداری با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فوت نامبرده در آپارتمانش در یکی از برج های شهرک غرب تهران بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند.

بررسی های اولیه نشان داد که نامبرده 48 ساعت قبل فوت کرده است ، بنابر اظهارات والدین آزاده نامداری همسر و فرزند وی در شمال به سر می برند و نامبرده تنها در آپارتمانش حضور داشته که به دلیل عدم تماس با والدینش آنها نگران شده و با مراجعه به محل زندگی او متوجه می شوند که وی فوت کرده است.

هنوز هیچ نشانه ای از بقایای قرص یا اثری از خودکشی آزاده نامداری هم پیدا نشده و شایعه باردار بودن وی نیز توسط بازپرس پرونده با قاطعیت رد شده است.

قرار بود آزاده روز فوت اش به شمال نزد همسر و فرزندش سفر کند با این حال بعد از ورود مادر و پدر به داخل منزل با دهان خون آلود دخترشان مواجه شدند.

عکسهای اینستاگرام آزاده نامداری

عکسهای اینستاگرام آزاده نامداری

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(10 رای)
70%

نظر دادن