ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل احسان دریادل خواننده ایرانی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی احسان دریادل و عکس احسان دریادل و همسرش و احسان دریادل اصالتا اهل کجاست و احسان دریادل کرد است و احسان دریادل در عصر جدید و احسان دریادل بیجار و احسان دریادل چند ساله است و احسان دریادل متولد چه ماهی است و قد احسان دریادل با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه احسان دریادل و همسرش(Ehsan Daryadel)

  • نام اصلی : احسان دریادل
  • متولد : 1370 تهران
  • زمینه فعالیت : موسیقی
  • پیشه : خواننده
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1398 تاکنون
  • قد احسان دریادل :

بیوگرافی کامل احسان دریادل

احسان دریادل متولد 1370 در تهران خواننده ایرانی است.بیوگرافی احسان دریادل خواننده و همسرش + فرزندانبیوگرافی احسان دریادل خواننده و همسرش + فرزندان

احسان دریادل - Ehsan Daryadel

احسان دریادل - Ehsan Daryadel

او در شهر تهران متولد شده است و از دوران نوجوانی به شعر می سرود و آهنگسازی می کرد و البته علاقه به سبک خاصی از موسیقی داشت. از خانواده او اطلاعات زیادی در دست نیست ولی گفته می شود که یک برادر و یک خواهر دارد.

کلاس های موسیقی

سن دقیق شروع کلاس های آموزش موسیقی او معلوم نیست ولی با توجه به اینکه نخستین آهنگ او در سال 1398 پخش شد ، نشان می دهد که از دو سال قبل در کلاس های موسیقی شرکت کرده است.

احسان دریادل

نخستین آهنگ

نخستین آهنگی که احسان دریادل منتشر کرد ، آهنگ ماهی در سال 1398 است که نتظیم قطعه ، میکس و مستر این کار از مصطفی مومنی بود و چون خیلی به شهرت نرسیده بود و نخستین کارش بود خیلی از این آهنگ استقبال نشد.

عکس های اینستاگرام احسان دریادل

عکس های اینستاگرام احسان دریادل

انتشار آهنگ کوچمون و شروع شهرت و محبوبیت

پس از آهنگ ماهی او به ترتیب آهنگ های دردونه ، دنباله دار ، دل تلخی و سپس کوچمون را منتشر کرد. آهنگ کوچمون (چی میشه رد بشی از کوچمون) در سال 1399 بسیار محبوب شد و تبدیل به یکی از محبوب ترین آهنگ های سال 1399 شد که از آن بسیار استقبال شد و همین آهنگ باعث معروف شدن احسان دریادل شد.

این آهنگ بقدری محبوب شد که واینرها و چهرهای اینستاگرامی مرتب این کار را به اشتراک گذاشتند و باعث شدند که این خواننده بسیار معروف تر شود. دابسمش های زیادی با آهنگ کوچمون ساخته شد.

عکس های شخصی احسان دریادل

عکس های شخصی احسان دریادل

وضعیت ازدواج و همسر احسان دریادل

از وضعیت ازدواج و همسر احسان دریادل اطلاعات دقیقی در دست نیست.

زندگی شخصی احسان دریادل

زندگی شخصی احسان دریادل


لیست تمامی آهنگ های احسان دریادل :
نام آهنگ سال تولید
ماهی اسفند 98
دردونه اسفند 98
دنباله دار فروردین 99
تلخی تیر 99
کوچمون مهر 99

احسان دریادل


منابع : نم نمک | احسان دریادل اینستاگرام/ احسان دریادل فیسبوک/ hpshk nvdhng/صفحه شخصی احسان دریادل/احسان دریادل ویکی پدیا/ احسان دریادل تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
54.2%

نظر دادن