ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل احلام خواننده زن عرب به همراه عکس های خانوادگی و ترانه ها و آهنگهای احلام با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه احلام خواننده اماراتی و همسرش(Ahlam)

  • نام اصلی : میثاء علی الشمسی
  • متولد : 13 فوریه 1969 ابوظبی
  • زمینه فعالیت : موسیقی پاپ
  • پیشه : خواننده
  • مدرک تحصیلی : دانشجوی انصرافی حقوق اسلامی
  • سالهای فعالیت : 1980 تاکنون
  • قد : 169 سانتیمتر
  • همسر : مبارک الهاجری
  • فرزندان : فهید الهاجری ، فاطمه و لوال

بیوگرافی کامل احلام

احلام علی الشمسی متولد 13 فوریه 1969 در ابوظبی ، خواننده زن عرب است.بیوگرافی احلام خواننده اماراتی و همسرش + فرزندانبیوگرافی احلام خواننده اماراتی و همسرش + فرزندان

احلام خواننده اماراتی - Ahlam

احلام خواننده اماراتی - Ahlam

دانشجوی انصرافی حقوق اسلامی از دانشگاه امارات است.ماجرای خیانت به همسرش بسیار جنجالی شد.

خانواده

پدرش علی بن هزیم الشمسی خواننده شناخته شده اهل امارات و مادرش فوزیه آل مدوکا اهل بحرین است.

احلام خواننده اماراتی

معنای نام احلام

نام واقعی احلام ، میثاء می باشد ، نام هنری یا دومش از طرف پدر از روی اسم یک دکتر مصری به نام احلام آسافا گرفته شده است او با وجود مخالفت پدرش دانشگاه را رها کرد و وارد خوانندگی شد.

حافظ قران در کودکی

می گوید در کودکی بخشی از قران را حفظ بود و می توانست با صوت قرآن را بخواند اما تحصیلات خود در رشته حقوق اسلامی را ناتمام گذاشت ، او در امارات بدنیا آمد ولی در بحرین بزرگ شده است.

احلام خواننده اماراتی

شروع خوانندگی از 11 سالگی

احلام خوانندگی را در مراسمات عروسی در اواخر سال 1980 در کشورهای حوزه خلیج فارس شروع کرد سپس از سال 1995 بدنبال آشنایی با انور عبدالله آهنگساز ، بصورت حرفه ای وارد موسیقی شد و با شرکت هنر امارات قرارداد همکاری امضا کرد.

احلام خواننده اماراتی

اولین آلبوم تا شهرت

اولین آلبوم رسمی او در سال 1995 بنام مرگ را دوست دارم با فروش خوبی منتشر شد او یکسال بعد دومین آلبوم خود بنام مع السلامة را به بازار عرضه کرد که موجب شهرت او در عرصه خوانندگی شد.

وضعیت ازدواج و همسر احلام و فرزندان

در 18 ژوئن 2003 با راننده مشهور قطری بنام مبارک الهاجری ازدواج کرد و سپس ملیت این کشور را نیز دریافت کرد ، این زوج صاحب سه فرزند می باشد.

فهید متولد 2003، فاطمه متولد 2008 و لوال در سال 2010 بدنیا آمد.

احلام خواننده اماراتی

ازدواج دوم

با وحود درج خبر ازدواج دوم احلام در سایت های خبری فارسی زبان ، این خبر در هیچ منبع رسمی این خواننده و سایر منابع عرب یافت نشد.

افتخارات

او در جشنواره یونسکو و جشنواره لئودو در فرانسه حضور داشت جایی که او اولین خواننده زن عرب بود که دو بار آواز خواند او همچنین افتخار اجرا در جشنواره واشنگتن در ایالات متحده آمریکا ، جشنواره آلبرت در بریتانیا و بسیاری از جشنواره های دیگر در لندن داشت.

احلام خواننده اماراتی و همسرش

احلام خواننده اماراتی و همسرش

ثروت و خانه هایش

به گفته مجله تجارت عرب ، احلام یکی از ثروتمندترین هنرمندان در خاورمیانه ، بالاترین میزان حقوق در جهان عرب است او بین قطر و دبی زندگی می کند ، او دو خانه در قطر و امارات دارد دو خانه در مصر ، دو خانه در لندن ، دو خانه در لبنان و یکی خانه در پاریس دارد.

عکس های اینستاگرام احلام خواننده اماراتی

عکس های اینستاگرام احلام خواننده اماراتی

آهنگ مذهبی و حجاب احلام

در ماه رمضان سال 2016 ، دو آهنگ مذهبی تحت عنوان نام خدا زیبا ترین و خداوند گسترده و آمرزنده ارائه کرد ، او در ماه های رمضان با حجاب در انظار عمومی ظاهر می شود.

احلام و همسرش

احلام و همسرش

جنجال خیانت به همسر

او در یک گفتگوی تلویزیونی به اصرار مجری که از او می خواست یک خبر شگفت آور برای همسرش در مقابل دوربین های برنامه بگوید ، پس از اندکی تامل رو به دوربین کرده گفته بود : من از زمان ازدواجمان یک بار به تو خیانت کرده ام.

البته احلام یک روز پس از پخش این برنامه ، طی اظهارنظری در شبکه های اجتماعی گفته بود : این حرف را به دلیل جوگیر شدن در مقابل دوربین مطرح کرده ام!

احلام و همسرش

احلام و همسرش


منابع : نم نمک | احلام اینستاگرام/ احلام فیسبوک//hpghl صفحه شخصی احلام/احلام ویکی پدیا/ احلام تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن