ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل توماج صالحی خواننده رپ به همراه عکس های خانوادگی و شخصی توماج صالحی و توماج صالحی کجاست و اهنگ توماج صالحی و تاریخ تولد توماج صالحی و سن توماج صالحی و دانلود اهنگ توماج صالحی توهین به رهبری و شبنم خسروی و رپ توماج صالحی و توماج صالحی طالبان و توماج صالحی سوراخ موش یوتیوب و همسر توماج صالحی و عکس همسر توماج صالحی و عکس مادر توماج صالحی و خانواده توماج صالحی و پدر توماج صالحی کیست و پدر و مادر توماج صالحی و اقبال اقبالی و تاریخ تولد توماج صالحی و حکم توماج صالحی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه توماج صالحی و همسرش(Tomaj Salehi)

  • نام اصلی : توماج صالحی
  • متولد : 12 آذر 1369 چهارمحال و بختیاری
  • زمینه فعالیت : موسیقی رپ
  • پیشه : خواننده رپ
  • مدرک تحصیلی : لیسانس رشته مکانیک جامدات
  • سال های فعالیت : 1386 تاکنون
  • قد :

بیوگرافی کامل توماج صالحی

توماج صالحی متولد 12 آذر 1369 در گردبیشه چهارمحال و بختیاری ، خواننده رپر است.بیوگرافی توماج صالحی و همسر و فرزندانشبیوگرافی توماج صالحی و همسر و فرزندانش

توماج صالحی - Tomaj Salehi

توماج صالحی - Tomaj Salehi

فارغ التحصیل لیسانس رشته مکانیک جامدات می باشد و همچنین دو مدرک بین المللی فنی دارد یکی «تراش درجه دو» و یکی «مدرک cnc تراش درجه دو» ، دو تا دانشگاه هم مکانیک طراحی جامدات و طراحی صنعتی خوانده است.

او یک دخترخاله به نام شبنم خسروی دارد که در خارج از کشور زندگی می کند.

توماج صالحی رپر ایرانی

توماج صالحی رپر ایرانی

اصالت

توماج صالحی (Toomaj Salehi) در چهارمحال بختیاری به دنیا آمد ، بعدها با خانواده به شاهین شهر اصفهان ، محله خانه اصفهان نقل مکان کردند و آنجا رشد کرد.

عکس های شخصی توماج صالحی

عکس های شخصی توماج صالحی

معنی اسم توماج

توماج اسم واقعی اش می باشد و می گوید این اسم تورکی بوده و اسم یک کوه معروف است و یکی از معانی آن «طوفان» می باشد.

عکس کودکی توماج صالحی

عکس کودکی توماج صالحی

خانواده و شغل والدین

می گوید پدربزرگ اش «خان» بوده اما پدرش به علت فعالیت سیاسی مدت ها در زندان بود به همین خاطر آرام آرام وضعیت مالیشون بدتر شد.

بعد از آزادی پدر و کار در کارگاه دوباره قدرت مالی به خانواده باز می گردد و حالا خانوادگی در طراحی و تولید قطعات صنعتی و پزشکی مشغول کارند.

عکس های اینستاگرام توماج صالحی

عکس های اینستاگرام توماج صالحی

شروع موسیقی

توماج از سال 1386 وقتی 24 ساله بود فعالیت خود در عرصه موسیقی زیرزمینی (رپ) و در ژانر اعتراضی ، اجتماعی و سیاسی را شروع کرد.

اما به صورت حرفه ای از سال 1394 فعالیت خود را شروع کرد و در این چند سال اخیر در محافل مختلف خصوصی حضور داشت.

زندگی معمولی مثل مردم عادی

متاسفانه من وضع مالیم هیچ وقت در حدی بد نبوده که الان مردم بیچاره دارند باهاش می جنگند اما واقعا درکش می کنم چون بیشتر با بچه های پایین رفاقت داشتم و پایین زندگی کردم.

توماج صالحی خواننده رپ

توماج صالحی خواننده رپ

اولین دستگیری و شهرت

21 شهریور 1401 توسط 12 نفر از نیروهای امنیتی در خانه اش در شاهین شهر بازداشت و به علت آهنگ هایش و تبلیغ علیه نظام متهم و به زندان دستگرد منتقل شد.

بعد از 9 روز با تودیع قرار کفالت آزاد شد اما دادگاه او را به 6 ماه زندان و جزای نقدی محکوم کرد اما اجرای این حکم یکسال به حالت تعلیق درآمد.

دستگیری توماج صالحی

دستگیری توماج صالحی

دستگیری دوم

این خواننده در پی اعتراضات مهر و آبان 1401 رو به فعالیت های اعتراضی و انتشار آهنگ های سیاسی آورد و مدتی به صورت مخفیانه زندگی و فعالیت می کرد.

در نهایت 8 آبان 1401 برخی رسانه ها خبر از دستگیری وی زمان خروج از کشور دادند و علت آن تحریک مردم و نشر اخبار غیرواقعی عنوان شده است.

با این حال دایی وی عنوان کرد؛ توماج به هیچ وجه قصد خروج از کشور رو نداشته و در چهارمحال و بختیاری (جایی که اصالتاً به اونجا تعلق داره) دستگیر شده است.

حکم دادگاه

توماج صالحی در تیرماه 1402 از بابت اتهام «افساد فی الارض» به 6 سال و 3 ماه حبس محکوم شد.

من سمت رپ سیاسی نرفتم

من سمت رپ سیاسی نرفتم ، فقط دغدغه های خودم را می نویسم و می خوانم ، من کار اجتماعی نوشتم ، عاشقانه نوشتم اما دغدغه ام به بقیه کارها می چربد.

توماج صالحی کیست

توماج صالحی کیست؟

جنگ با ترس

از ترسو بودن خودم خیلی می ترسم و همیشه هر مشکلی برایم بوجود آمده ، سعی می کنم با تمام وجود و قدرم برم تو دل آن و بتوانم از پسش بر بیام.

از فوتبال تا بوکس

کلا که فوتبالی نیستم اما از 7 سالگی رفتم کیوکوشین و عاشق ورزش های رزمی بودم اما به خاطر رنگ قرمز و علی کریمی طرفدار پرسپولیس بودم.

بعدها در رشته بوکس هم توانستم چند مقام استانی بیارم اما به مرحله کشوری راه نیافتم.

زندگی شخصی توماج صالحی

زندگی شخصی توماج صالحی

وضعیت ازدواج و همسر توماج صالحی

از وضعیت ازدواج و همسر توماج صالحی اطلاعات موثقی در دست نیست.

می گوید رابطه عاشقانه و دوست داشتن واقعی را تجربه کردم و با اینکه کات کرده ایم ، اما هنوز خودم را بعنوان یک فرد در رابطه می دانم.

با سربازی مخالفم

18 ماه سربازی رفتم و اضافه خدمت هامو رو چون خودم تو «رکن» بودم دزدیدم و کم کردم ، البته برای بقیه بچه ها هم اضافه هاشون رو کم کردم.

کلا با سربازی مخالفم ، به نظرم سربازی نوعی سوء استفاده از فرد است.

عکس های شخصی توماج صالحی

عکس های شخصی توماج صالحی

بازداشت و آزادی

بر پایه گزارش خبرگزاری دانشجو در 8 آبان 1401 صالحی که در جریان حوادث 1401 ایران مدتی به صورت مخفیانه زندگی و فعالیت می کرد در استان چهارمحال و بختیاری دستگیر شد.

وکیل توماج صالحی در 27 آبان 1402 از پذیرش درخواست فرجام خواهی و نقض حکم او در دیوان عالی کشور و متعاقبا آزادی این خواننده با قرار وثیقه داد.

وی در 9 آذر 1402 مجددا بازداشت شد.

عکس های شخصی توماج صالحی


منابع : نم نمک | توماج صالحی اینستاگرام/ توماج صالحی فیسبوک/j،lh[ whgpd /صفحه شخصی توماج صالحی/توماج صالحی ویکی پدیا/ توماج صالحی تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(33 رای)
87.8%

نظر دادن