ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل تینا قاضی مراد مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب منوتو به همراه عکس های خانوادگی و شخصی تینا قاضی مراد با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه تینا قاضی مراد و همسرش(Tina Ghazi Morad)

  • نام اصلی : تینا قاضی مراد
  • متولد : 10 شهریور 1365 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی : دکتری پژوهش و فلسفه هنر
  • سالهای فعالیت : 2015 تاکنون
  • قد :

بیوگرافی کامل تینا قاضی مراد

تینا قاضی مراد متولد 10 شهریور 1365 در تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب منوتو بود.بیوگرافی تینا قاضی مراد مجری منوتو و همسرشبیوگرافی تینا قاضی مراد مجری منوتو و همسرش

تینا قاضی مراد - Tina Ghazi Morad

تینا قاضی مراد - Tina Ghazi Morad

فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه هنر سوره رشته عکاسی و کارشناسی ارشد دانشگاه هنر کارگردانی و دکتری حرفه ای پژوهش و فلسفه هنر از دانشگاه لیدن است و از سال 2015 به شبکه منوتو پیوست.

وضعیت ازدواج و همسر تینا قاضی مراد

از وضعیت ازدواج و همسر تینا قاضی مراد اطلاعات دقیقی در دست نیست.

اهداف شبکه منوتو

من و تو (Manoto) یک شبکه تلویزیونی ماهواره ای فارسی زبان بود ، با تمرکز بر برنامه های علمی ، سرگرمی و سیاسی که مرکز آن در لندن قرار داشت.

شبکه های ماهواره ای همچون من و تو سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

عکس های اینستاگرام تینا قاضی مراد

عکس های اینستاگرام تینا قاضی مراد

تامین بودجه منوتو

حامیان مالی این شبکه افراد نامشخصی بودند که هرگز نام آن ها فاش نشد؛ حامی مالی این شبکه ماهواره ای دولت انگلستان بود که همواره بر ضد ایران و ایرانی فعالیت می کند.

شرکت مادر این شبکه ، شبکه تلویزیونی مرجان نام داشت که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی بود.

برنامه های شبکه من و تو

این شبکه ضد دین ماهواره ای برنامه های گوناگون به زبان فارسی مانند مستندهای علمی ، تاریخی ، حیات وحش ، مجموعه های تلویزیونی ، برنامه های ورزشی ، مسائل زنان و اخبار و تحلیل سیاسی اجتماعی داشت.

از برنامه های اصلی این شبکه می توان به بفرمایید شام (با صدای امید خلیلی) ، استیج (با اجرای رها اعتمادی) ، اتاق خبر (به سردبیری پوریا زراعتی) ، چرا که نه (با اجرای ندا جناب) من و تو پلاس (با اجرا سحر ساغرچی و شاهو فلاحی) ، جای شعر خالی و سریال سایه های آبی اشاره کرد.

عکس های شخصی تینا قاضی مراد

عکس های شخصی تینا قاضی مراد


منابع : نم نمک | تینا قاضی مراد اینستاگرام/ تینا قاضی مراد فیسبوک/ jdkh rhqd lvhn/صفحه شخصی تینا قاضی مراد/تینا قاضی مراد ویکی پدیا/ تینا قاضی مراد تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(35 رای)
58.8%

نظر دادن