ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل حمیدرضا سنگیان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی حمیدرضا سنگیان با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه حمیدرضا سنگیان و همسرش(Hamidreza Sangian)

  • نام اصلی : حمیدرضا سنگیان
  • متولد : 12 مرداد 1378 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر و نویسنده و کارگردان
  • مدرک تحصیلی : فوق لیسانس ادبیات نمایشی
  • سالهای فعالیت :
  • قد حمیدرضا سنگیان :

بیوگرافی کامل حمیدرضا سنگیان

حمیدرضا سنگیان بازیگر و نویسنده و کارگردان تئاتر ، سینما و تلویزیون در 12 مرداد 1378 در تهران به دنیا آمده است و در انگلیس و ایران زندگی میکند.بیوگرافی حمیدرضا سنگیان بازیگر و کارگردان و نویسنده جوان ایران + سوابقبیوگرافی حمیدرضا سنگیان بازیگر و کارگردان و نویسنده جوان ایران + سوابق

حمیدرضا سنگیان

ایشان در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده و موفق شده لیسانس بازیگری و کارگردانی خود را اخذ کند او همچنین دارای فوق لیسانس ادبیات نمایشی است و در حال حاضر علاوه بر بازیگری به عنوان مدرس هنر و ادبیات فعالیت میکند.

حمیدرضا سنگیان

جالب است بدانید آقای حمیدرضا سنگیان فرزند خوانده کتایون امیر ابراهیمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون میباشد.

حمیدرضا سنگیان را میتوان به عنوان جوان ترین عضو انجمن بازیگران خانه تئاتر ایران به شمار اورد او سابقه بازی در بیش از 15 نمایش حرفه ای را دارد.

حمیدرضا سنگیان در تلویزیون از کودکی و نوجوانی به عنوان چهره آشنا در سریال های شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ، تاریکی شب روشنایی روز ، سرزمین کهن و بعد ها با سریال تلویزیونی زندگی از نو چهره شناخته شده شد .

حمیدرضا سنگیان در  سریال تلویزیونی زندگی از نو

حمیدرضا سنگیان در  سریال تلویزیونی زندگی از نو

بازیگر نمایش های سیرک سیار به کارگردانی پرستو گلستانی ، بچه های تک استریت کارلو به کارگردانی آشا محرابی ، زندگی گالیله به کارگردانی دکتر علی پویان ، کالبد شکافی به کارگردانی سامان ارسطو ، قصه بخت برگشته به کارگردانی دکتر رحمت امینی ، دربارانداز به کارگردانی امیر کاوه آهنین جان ، آشغال مرد به کارگردانی نادر نادر پور ، غریبه های همیشگی به کارگردانی حسین پرستار ، مرثیه برای جغد ها به کارگردانی محبوبه بیات و غیره.....

حمیدرضا سنگیان و آشا محرابی

حمیدرضا سنگیان و آشا محرابی

حمیدرضا سنگیان بعد از مدتی به ایران بازگشت و تصمیم به نویسندگی و فیلم سازی گرفت . فیلم کوتاه همه چیز در معرض فروش با بازی کتایون امیر ابراهیمی مادر بزرگش ، گیتی معینی و السا فیروز آذر در بیش از 10 جشنواره جهانی به نمایش در آمد فیلمی در خصوص مسائل اجتماعی . و بعد از آن فیلم سینمایی نابازیگر با حضور بازیگران شناخته شده از جمله کتایون امیر ابراهیمی ، فرهاد جم ، زهرا داوود نژاد ، زهره صفوی ، رامین پرچمی ، هایده حائری ، احمدرضا اسعدی ، مهوش وقاری ، محمد حسین حسینی و غیره را ساخت .

حمیدرضا سنگیان

حمیدرضا سنگیان در نمایی از فیلم نابازیگر در کنار فرهاد جم

وی مدتی مجری برنامه در ایران در شبکه جهانی جام جم بوده و دلیل کم کاری در عرصه بازیگری را کار کردن در شرایط سالم خواند .

حمیدرضا سنگیان و سیروس همتی

حمیدرضا سنگیان و سیروس همتی

حمیدرضا سنگیان و آناهیتا همتی

حمیدرضا سنگیان و آناهیتا همتی

حمیدرضا سنگیان و علی انصاریان

حمیدرضا سنگیان و علی انصاریان


منابع : نم نمک | حمیدرضا سنگیان اینستاگرام/ حمیدرضا سنگیان فیسبوک/ pldnvqh sk'dhk/صفحه شخصی حمیدرضا سنگیان/حمیدرضا سنگیان ویکی پدیا/ حمیدرضا سنگیان تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن