ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل رها پوربخش خبرنگار و روزنامه نگار شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی رها پوربخش با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه رها پوربخش و همسرش(Raha Pourbakhsh)

  • نام اصلی : رها پوربخش
  • متولد : تهران
  • زمینه فعالیت : روزنامه نگاری
  • پیشه : خبرنگار و روزنامه نگار
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل رها پوربخش

رها پوربخش متولد تهران خبرنگار و روزنامه نگار ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی رها پوربخش خبرنگار ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی رها پوربخش خبرنگار ایران اینترنشنال و همسرش

رها پوربخش - Raha Pourbakhsh

رها پوربخش - Raha Pourbakhsh

وضعیت ازدواج و همسر رها پوربخش

از وضعیت ازدواج و همسر رها پوربخش اطلاعات دقیقی در دست نیست.

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

رها پوربخش

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

رها پوربخش


منابع : نم نمک | رها پوربخش اینستاگرام/ رها پوربخش فیسبوک/vih \،vfoa/ صفحه شخصی رها پوربخش/رها پوربخش ویکی پدیا/ رها پوربخش تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
60%

نظر دادن