در ادامه با بیوگرافی کامل زهرا علی پور مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال و مجری زن برنامه هتریک در کنار مزدک میرزایی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی زهرا علی پور با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه زهرا علی پور و همسرش(Zahra Alipour)

  • نام اصلی : زهرا علی پور
  • متولد : دهه 1360 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1398 تاکنون
  • قد :

بیوگرافی کامل زهرا علی پور

زهرا علی پور متولد دهه 1360 در تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی زهرا علیپور مجری هتریک ایران اینترنشنال + همسربیوگرافی زهرا علیپور مجری هتریک ایران اینترنشنال + همسر

زهرا علیپور - Zahra Alipour

زهرا علی پور - Zahra Alipour

زهرا علی پور فارغ التحصیل دانشگاه آزاد در سال 1385 است.

جزئیات مهاجرت

او یکی از پرسنل شبکه ماهواره ای به نام ایران اینترنشنال بوده و اصالتا تهرانی بوده که چند سالی به اسپانیا مهاجرت کرده است و در شهر بارسلون زندگی میکند.

مجری برنامه هتریک

بعد از اینکه مزدک میرزایی به لندن مهاجرت کرد به شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال پیوست و اجرای یک برنامه ورزشی به نام هتریک را بر عهده گرفت ، خانم زهرا علی پور هم به عنوان همکار در کنار او فعالیت میکند.

وضعیت ازدواج و همسر زهرا علی پور

از وضعیت ازدواج و همسر زهرا علی پور اطلاعات دقیقی در دست نیست.

گفته می شود ازدواج کرده و همسرش یکی از دست اندرکارن برنامه هتریک شبکه ایران اینترنشنال است.

زهرا علیپور مجری هتریک

زهرا علی پور مجری هتریک

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International ) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز با نادر سلطان پور ، تیتر اول با فرداد فرحزاد ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

عکس های اینستاگرام زهرا علیپور

عکس های اینستاگرام زهرا علی پور


منابع : نم نمک | زهرا علی پور اینستاگرام/ زهرا علی پور فیسبوک/ صفحه شخصی زهرا علی پور/زهرا علی پور ویکی پدیا/ زهرا علی پور تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی