همسر شهاب حسینی و گلایه همسر شهاب حسینی و بیوگرافی پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی و عکس همسر دوم شهاب حسینی و پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی و حسادت همسر همسر دوم شهاب حسینی و همسر شهاب حسینی با لباس کوتاه و همسر اول و دوم شهاب حسینی و همسر شهاب حسینی با تیپ نامتعارف در نم نمک.

زندگینامه ساناز ارجمند و همسرش(Sanaz Arjmand)

  • نام اصلی : ساناز ارجمند
  • متولد : 1369 مشهد
  • زمینه فعالیت : عکاسی
  • پیشه : عکاس و مدل
  • مدرک تحصیلی :
  • سال های فعالیت :
  • قد : 170 سانتیمتر

بیوگرافی کامل ساناز ارجمند

ساناز ارجمند سال 1369 در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران نقل مکان کرده و در پروژه های عکاسی مدلینگ و آتلیه ها فعالیت می کرد.بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی [زندگینامه]بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی [زندگینامه]

ساناز ارجمند - Sanaz Arjmand

ساناز ارجمند - Sanaz Arjmand

شروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعدا به استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم درآمد.

شهاب حسینی بعد جدایی از همسر سابق خود ، رسما برای بار دوم ازدواج کرد ، این زندگی جدید که در اول راه است بسیار جنجال آفرین شده است!

آقای بازیگر با یک هنرمند در عرصه عکاسی و از کارمندان خود ازدواج کرده است که اولین بار در اکران فیلم «شین» در کنار هم اولین بار دیده شدند.

ساناز ارجمند

عکس پریچهر قنبری همسر اول شهاب حسینی

ازدواج اول

شهاب حسینی اولین بار در سال 1374 وقتی 22 ساله بود با «پریچهر قنبری» که تنها 15 ساله داشت و از همکاران تئاتری خود بود ازدواج کرد

ثمره این زندگی دو فرزند می باشد ، «محمد امین» سال 1382 و «امیر علی» سال 1390 به دنیا آمد است که حالا برای خود مردی شدند

ماجرای آشنایی با همسر اول

یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم ، آنجا بود که دیدم دختر خانم زیبا ، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه کتاب هایش است

هرچه خواستم با او ارتباط برقرار کنم ، نشد که نشد با این حال در نگاهش چیزی دیدم که تشویقم کرد به ادامه راهی که منجر به ازدواج شد

ساناز ارجمند

طلاق بی سر و صدا

در سه سال اخیر ، شهاب حسینی و همسرش «پریچهر قنبری» دیگر بصورت مشترک در هیچ محفل هنری دیده نشده و تمام تصاویر مشترک خود را از فضاهای مجازی همدیگر پاک کردند ولی هیچگاه به صورت رسمی در این رابطه صحبت نکردند.

رونمایی از همسر دوم

روز دوشنبه 21 شهریور 1401 در اکران فیلم «شین» آقای شهاب حسینی اولین بار از همسر دوم خود بنام «ساناز ارجمند» به صورت رسمی رونمایی کرد.

شهاب حسینی متولد 1352 و همسر دوم ایشان ساناز ارجمند سال 1369 به دنیا آمده است که فاصله سنی این زوج را به 17 سال می رساند.

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

بیوگرافی کوتاه شهاب حسینی

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی متولد 14 بهمن 1352 در تهران ، دیپلم رشته انسانی و دانشجوی انصرافی رشته روانشناسی دانشگاه تهران می باشد.

بازیگری را از سال 1374 با تئاتر آغاز کرد و سال 1377 وارد عرصه گویندگی شد و در همین سال بعنوان مجری عهده دار اجرای برنامه «اکسیژن» در تلویزیون بود.

سال 1379 بازیگری را با سریال «پس از باران» آغاز کرد و یکسال بعد با سریال «پلیس جوان» به اوج شهرت رسید.


منابع : نم نمک | ساناز ارجمند اینستاگرام/ ساناز ارجمند فیسبوک/shkhc hv[lkn /صفحه شخصی ساناز ارجمند/ساناز ارجمند ویکی پدیا/ ساناز ارجمند تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(19 رای)
66.4%

نظرات کاربران بروز رسانی

1155
متاسفم برای شهاب حسینی و امثالهم
1399-09-05 11:21
پاسخ دادن
221
دختره راسما شوگر ددی زده
1401-06-25 11:19
پاسخ دادن
13
R
شهاب هم خیلی جوونه هم خوشتیپه هم پولدار
دختره هم که خیلی سن بالا می زنه
در واقع میشه گفت افتاده تو بشکه عسل
دخترای مردم خیلی جوون تر و خوشگلتر از این تهش میرن با یه آدم اسو پاس ازدواج می کنند
یه جوری حرف می زنید انگار شوهر ریخته
1401-06-28 20:14
پاسخ دادن
228
حالم بهم خورد از جفتشون .حیف پریچهر
1401-06-25 14:33
پاسخ دادن
224
جای تاسف است که با آمدن فرزند چرا پدر و مادر تازه هوس تجدید فراش کرده اگر از زندگی با شخص مورد علاقه تان ازدواج کرده ومطمئن هستید دوام داره بچه دار شوید این عمل شما فقط فرزندان شمارا از نظر وروح روان نابود کرده شرم بر شما که اصلا نمی دانید تعهد چیه اینم هم تو زرد در آمد چون مردم هنرمند خودرا پاک دیده همین واین دختر چقدر باید خودخواه باشد که آویزان مرد زن دار شود
1401-06-25 15:14
پاسخ دادن
02
ضمن عرض تاسف فراوان طلاق وبی تعهدی نسبت به زندگی مشترک و ارزشهای اصیل ایرانی چندسالی است که بین جمع کثیری از سلبریتی ها مد شده.
مردم بیچاره و جوانان ساده ما به چه الگوهایی چشم دوخته اند وتوقع حجاب و متانت و وقار ونجابت ومسئولیت پذیری در جامعه و دلسوزی برای همنوع و صبر در برابر گناه هم از جوانان داریم.
1401-06-28 13:34
پاسخ دادن
01
بره بمیره شهاب حسینی
1401-07-01 08:14
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.