در ادامه با بیوگرافی کامل سمیرا حمزه ای کارآفرین حوزه آرایش و زیبایی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی سمیرا حمزه ای با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه سمیرا حمزه ای (Samira Hamzeei)

  • نام اصلی : سمیرا حمزه ای
  • متولد : دهه 70 اراک
  • زمینه فعالیت : آرایش و زیبایی
  • مدرک تحصیلی : لیسانس
  • سال های فعالیت : 1394 تاکنون
  • قد :
  • همسر : حامد کریمی
  • فرزندان : لیلیان

چگونگی شکل گیری برند سمیرا حمزه ای

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ، هولدینگ ها ، موسسات و آکادمی های بزرگ چگونه شکل گرفته اند؟ و یا رشد نجومی آن ها ناشی از چیست؟بیوگرافی سمیرا حمزه ای با ناگفته ها [زندگینامه]بیوگرافی سمیرا حمزه ای با ناگفته ها [زندگینامه]

سمیرا حمزه ای

اولین فکری که به ذهن مخاطب می رسد این است که در پس پرده موفقیت کار آفرینان بزرگ ، پشتوانه ای محکم نظیر سرمایه ها و ارثیه های خانوادگی است. و داستان حمایت های خانوادگی از چهره های معروف چون بیل گیتس ، زاکربرگ و مولتی میلیاردرهایی نظیر آن ها مهر تاییدی بر تاثیر تامین مالی در روند موفقیت و پیشرفت باشد. هر چند نمی توان نقش این نوع حمایت ها را نادیده گرفت اما سوال اینجاست...

سمیرا حمزه ای - Samira Hamzeei

سمیرا حمزه ای - Samira Hamzeei

آیا تنها ثروت و پشتوانه خانوادگی لازمه یک موفقیت بزرگ است؟

آیا آکادمی های معتبر نظیر آکادمی حمزه ای یک شبه ره صد ساله را طی کرده اند؟

آیا کارآفرینان موفق از همان بدو تولد کارآفرین به دنیا آمده اند؟

با بررسی زندگی حرفه ای یک زن کارآفرین و چگونگی تاسیس برند حمزه ای به نقد و بررسی و سوالات پیش آمده می پردازیم.

سمیرا حمزه ای

خانم سمیرا حمزه ای از متولدین دهه 70 در شهر اراک است. از بچگی علاقه ای زیادی به آرایش و میکاپ داشته و فعالیت های خود را از دوره دبیرستان شروع کرده است. خانم حمزه ای همچون خیلی از متولدین دهه 70 و 60 در دانشگاه به تحصیل پرداخته و رشته دانشگاهی اش هیچ ارتباطی به فعالیت های هنری وی ندارد. جالب است که از رتبه های برتر کنکور بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه دولتی خوارزمی تهران گذرانده است. اما این ادامه تحصیل باعث انحراف از مسیر اصلی علاقه اش نشد و همچنان از کسب تجربه در مسیر آرایش و زیبایی دست برنداشت. تا جایی که به موفقیت مطلوبی در حوزه خود رسید. می توان گفت که استعداد و علاقه جرقه اصلی فعالیت این بانوی موفق و کار آفرین بوده است. و بزرگترین پشتوانه او همت ، استمرار و باور او به موفقیت بوده است.

سمیرا حمزه ای

خانم حمزه ای در ادامه با پس اندازی که حاصل از درآمد چندین سال کار و تجربه در حوزه آرایشی بود ، موفق میشود در سال 1394 اولین شعبه خود را در زمینه میکروبلیدینگ در یک مکان اجاره ای به متراژ 49 متر راه اندازی کند. و به طور رسمی تاسیس آکادمی میکروبلیدینگ حمزه ای را در آن سال کلید بزند. در ادامه با برنامه ریزی و تلاش های بی وقفه و حمایت و تشویق خانواده به خصوص همسرش مسیر پیش رو را با تمام سختی ها گذراند و به تدریخ در طی 15 سال ، آکادمی حمزه ای به اعتبار بالای داخلی و بین اللملی رسید.

سمیرا حمزه ای

وضعیت ازدواج و همسر سمیرا حمزه ای

خانم حمزه ای در کنار زندگی حرفه ای اهمیت بسیاری به زندگی خانوادگی می دهد. وی در سال 1394 با آقای حامد کریمی ازدواج کرده و ثمره این ازدواج دختری به نام لیلیان است. یکی از تفریحات و کارهایی که در اوقات فراغت انجام میدهد ، وقت گذاشتن در کنار خانواده است. و نشانه اهمیت وی به مسائل شخصی و خانوادگی است. با اینکه خانم حمزه ای منکر سختی های زندگی یک زن کارآفرین نمیشود ، ازدواج و مادر بودن را مانع پیشرفت نمی داند. و همچنین حمایت و تشویق خانواده را بهترین دلگرمی و انرژی برای ادامه مسیر می بیند. و بر این باور است که تمام زنان با خودباوری میتوانند از پس پستی و بلندی های راه کارآفرینی برآیند.

سمیرا حمزه ای

از گفته های که طی مصاحبه با این زن کارآفرین برداشت کردم این بوده که نمیتوان منکر حمایت های مادی و معنوی خانوادگی برای رسیدن و هموار شدن مسیر کارآفرینی بود. اما کارآفرینی علاوه بر نیاز های مادی نیاز به تجارب ، تلاش و استمراری وصف ناپذیر دارد. که هر شخصی در زندگی اش در یک مسیر متمرکز حرکت کند بی شک میتواند موفقیتی که انتظارش را میکشد ، به دست بیاورد.

به قطع خواندن زندگی نامه و آشنایی با زنان کارآفرین میتواند به امید و خودباوری شما کمک کند. به امید روزی که همه زنان سرزمینمان در کمال شکوفایی به مسیر روشن زندگیشان ادامه دهند.

سمیرا حمزه ای

پیج اینستاگرام

سمیرا حمزه ای


منابع : نم نمک | سمیرا حمزه ای اینستاگرام/ سمیرا حمزه ای فیسبوک/sldvh plci hd /صفحه شخصی سمیرا حمزه ای /سمیرا حمزه ای ویکی پدیا/ سمیرا حمزه ای تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.