در ادامه با بیوگرافی کامل شبنم آذر مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی شبنم آذر با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه شبنم آذر و همسرش(Shabnam Azar)

  • نام اصلی : شبنم آذر
  • متولد : 1356 قائمشهر
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : شاعر ، روزنامه نگار ، مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل شبنم آذر

شبنم آذر متولد 1356 در قائمشهر مازندران شاعر و مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی شبنم آذر مجری ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی شبنم آذر مجری ایران اینترنشنال و همسرش

شبنم آذر - Shabnam Azar

شبنم آذر - Shabnam Azar

نخستین شعرهایش را در کودکی می سراید و در نوجوانی به نوشتن غزل می پردازد. سپس به نوشتن شعر نیمایی و سپید روی می آورد و در 17 سالگی برای نخستین بار ده شعر از او در کتاب «شاعران امروز» که به کوشش نشر رود گردآوری شده بود ، منتشر می شود. اشعار او از سال 1376 به مجله های ادبی راه می یابند.

شروع فعالیت به عنوان روزنامه نگار

او همچنین به عنوان یک روزنامه نگار ، فعالیت خود را از سال 1379 با نوشتن در صفحات ادبی و فرهنگی«ماهنامه گزارش» آغاز می کند و در مرکز تحقیقات و مطالعات رسانه ای در رشته روزنامه نگاری مشغول به تحصیل می شود.

شبنم آذر

فیلمسازی

او در سال 1385 فیلم مستند «خوابی که خواب نبود» را می سازد ، که محصول سفر زمینی اش از تهران به پاکستان و هند تا دامنه های هیمالیا است. مشارکت در ساخت فیلم «بیهوده نیست» و«درخت برگلو ایستاده است» به عنوان مشاور کارگردان در سال 1386 از دیگر فعالیت های او دراین عرصه است.

عکس های اینستاگرام شبنم آذر

عکس های اینستاگرام شبنم آذر

وضعیت ازدواج و همسر شبنم آذر

او ازدواج کرده و متاهل می باشد و ساکن کشور آلمان است.

شبنم آذر و همسرش

شبنم آذر و همسرش

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

شبنم آذر

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

شبنم آذر


منابع : نم نمک | شبنم آذر اینستاگرام/ شبنم آذر فیسبوک/ صفحه شخصی شبنم آذر/شبنم آذر ویکی پدیا/ شبنم آذر تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
54.2%

نظر دادن