ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل علیرضا غفوری آهنگساز ، پیانیست و مدرس پیانو به همراه عکس های خانوادگی و شخصی علیرضا غفوری با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه علیرضا غفوری و همسرش(Alireza Ghafouri)

  • نام اصلی : علیرضا غفوری
  • متولد : 11 تیر 1368
  • زمینه فعالیت : موسیقی
  • پیشه : آهنگساز ، پیانیست و مدرس پیانو
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی مدیریت بازرگانی
  • سالهای فعالیت : 1391 تا کنون
  • قد : 185 سانتیمتر

بیوگرافی کامل علیرضا غفوری

علیرضا غفوری متولد 11 تیرماه 1368 آهنگساز ، پیانیست و مدرس پیانو ایرانی است.بیوگرافی علیرضا غفوری آهنگساز و مدرس پیانو + زندگینامهبیوگرافی علیرضا غفوری آهنگساز و مدرس پیانو + زندگینامه

علیرضا غفوری - Alireza Ghafouri

علیرضا غفوری - Alireza Ghafouri

اساتید

او موسیقی را نزد اساتیدی همچون انوشیروان روحانی و هوشیار خیام فرا گرفته است. در بین سال های 92 الی 97 وی دستیار نوت نویسی و تدوین کتاب های استاد انوشیروان روحانی بوده است و چندین کتاب پیانویی را همراه ایشان به نگارش در آورده است.

علیرضا غفوری

علیرضا غفوری در بین سال های 90 تا 96 رسیتال های پیانوی متعددی را در سفارت هلند و مکزیک برگزار کرد.

علاقه شدید و استعداد او به موسیقی در سن پنج سالگی و هنگامی که برای اولین بار پشت یک کیبورد نشست و بدون گذراندن کلاس یا سواد موسیقایی توانست ملودی «چرا نمیرقصی» را بنوازد نمایان شد.

علیرضا غفوری آهنگساز

علیرضا غفوری آهنگساز

یادگیری بدون مدرس

او تا سن 21 سالگی موسیقی را بدون معلم و خودآموز فراگرفت. اما از سن 21 سالگی تصمیم به فراگیری پیانو به صورت حرفه ای کرد.

در کمتر از یک سال با استاد انوشیروان روحانی آشنا شد و توانست در کمتر از یکسال دستیار نوت نویسی آثار انوشیروان روحانی شود.

علیرضا غفوری

ثمره این همکاری نگارش چندین کتاب که در وبسایت های رسمی استاد روحانی منتشر شده بوده است.

او در کنار آهنگسازی و تدریس مدتی بر روی پروژه های استارتاپی موسیقی هم به عنوان صاحب و مدیر پروژه فعالیت کرد که ثمره آن تولید دو اپلیکیشن آموزشی موسیقی بود که بر روی وبسایت چارخونه قرار گرفت و مختص سیستم عامل اندروید طراحی شد.

آلبوم پیانویی "کوچه ششم" با آهنگسازی و نوازندگی علیرضا غفوری در سبک تلفیقی از جدیدترین آثار وی است که توسط انتشارات "رها" وارد بازار موسیقی شده و در تمامی پلتفرم های آنلاین موسیقی سراسر دنیا قابل دسترس میباشد.

علیرضا غفوری مدرس پیانو

علیرضا غفوری مدرس پیانو

وضعیت ازدواج و همسر علیرضا غفوری

علیرضا غفوری ازدواج کرده و متاهل است.

علیرضا غفوری از همسر خود به عنوان مشوق اصلی در مسیر موسیقی نام میبرد و پیشرفت خود در عرصه موسیقی را حاصل پشتیبانی و فداکاری های همسرش میداند وی در این راستا قطعه A waltz for your Eyes را به او تقدیم کرده است.

علیرضا غفوری

همچنین وی همیشه قدردان زحمات خانواده اش برای پیشرفت در مسیر موسیقی است با نوشتن اثر کوچه ششم که ترک هشتم از آلبوم با همین نام است گویی با زبان موسیقی از خانواده خود قدردانی کرده است.

موسیقی برای فیلم های سینمایی

غفوری علاقه وافری به ساخت موسیقی برای فیلم های سینمایی دارد و هم اکنون بر روی ساخت و انتشار آثار سینماتیک خود تمرکز دارد. او در این زمینه تجربه ساخت موسیقی برای انیمیشن «آدم و درخت» برای بنیاد «ما به درختان نیازمندیم» را در کارنامه خود دارد و هم اکنون مشغول همکاری در چندین پروژه ساخت موسیقی فیلم با تهیه کنندگان و کارگردانان جوان ایرانی و بین المللی است.

عکس های شخصی علیرضا غفوری

عکس های شخصی علیرضا غفوری

تدریس موسیقی برای علیرضا غفوری به گفته خودش یک موهبت است و او با تدریس به هنرجویانش هر روز بیش از قبل انرژی میگیرد. به اعتقاد او هنرجویان ضمن فراگیری آثار موسیقی ادواری اروپا باید اصالت ایرانی خود را با یادگیری فوت و فن پیچیده موسیقی ایرانی به جا بیاورند.

تک آهنگ خاورمیانه اثر جدید ارکسترال و سینماتیک این آهنگساز است که بر روی پلتفرم های معتبر بین المللی موسیقی منتشر شده.

عکس های اینستاگرام علیرضا غفوری

عکس های اینستاگرام علیرضا غفوری

پیج اینستاگرام

علیرضا غفوری


منابع : نم نمک | علیرضا غفوری اینستاگرام/ علیرضا غفوری فیسبوک/ugdvqh yt،vd/ صفحه شخصی علیرضا غفوری/علیرضا غفوری ویکی پدیا/ علیرضا غفوری تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نظر دادن