ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه با بیوگرافی کامل علی ظهوریان گوینده خبر به همراه عکس های خانوادگی و شخصی علی ظهوریان با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه علی ظهوریان و همسرش(Ali Zohourian)

  • نام اصلی : علی ظهوریان
  • متولد : میاندوآب
  • زمینه فعالیت : تلویزیون
  • پیشه : گوینده خبر و مجری
  • مدرک تحصیلی :
  • سال های فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل علی ظهوریان

علی ظهوریان متولد میاندوآب گوینده خبر و مجری ایرانی است.بیوگرافی علی ظهوریان گوینده خبر و همسرش [زندگینامه]بیوگرافی علی ظهوریان گوینده خبر و همسرش [زندگینامه]

علی ظهوریان - Ali Zohourian

علی ظهوریان - Ali Zohourian

او یکی از مجریان صداوسیما است و در تلویزیون به عنوان گوینده خبر شبکه یک فعالیت می کند.

اهمیت مجری

مجری اولین فاکتور جذب مخاطب است و حتی می تواند ضعف های دیگر برنامه مثل دکور را بپوشاند و هم اینکه می تواند ضعف ها را زیاد کند.

رادیو و تلویزیون

در بحث تلویزیون ، مقبولیت چهره و صدا در ابتدای امر و برای جذب یک مجری مورد نظر است و در رادیو بیشتر به دنبال ویژگی های طلایی صدا هستند تا مجری هایی با صدای خوب جذب شوند. در دهه های گذشته ، تلویزیون چند شبکه محدود داشت و به همین دلیل تعداد مجری ها محدود و کم بود ، اما در حال حاضر با کثرت شبکه های تلویزیونی و تعدد برنامه ها ، طبیعی است که مجریان بیشتر ورود پیدا می کنند و حساسیت های گذشته در جریان پذیرش مجری نیز تا حدودی کم شده است.

وضعیت ازدواج و همسر علی ظهوریان

از وضعیت ازدواج و همسر علی ظهوریان اطلاعات موثقی در دست نیست.

علی ظهوریان

مجریان ایرانی الگوی جهانی ندارند

یک مجری اصولاً باید فرصت کند تا تحقیق و پیگیری در حیطه کاری خودش داشته باشد و به نظر من این موضوع ، یکی از اصول کار اجرا است و باید این اتفاق بیفتد چراکه مجریان قَدَری در دنیا وجود دارند که به عنوان یک الگو قرار می گیرند. البته من خیلی فرصت پیگیری این موضوع را نداشته ام و به صورت جسته و گریخته هم ندیده ام که یک مجری الگویی جهانی داشته باشد.

استرس گویندگی خبر

از آنجایی که خبر ، یک معقوله جدی و رسمی است استرس اجرای آن ، کمتر از برنامه های دیگر نیست و حتی استرس های قبل از شروع یک بسته خبری و استهفام حاشیه های اتمام آن بسته خبری بیشتر دامن گیر مجریان وگویندگان اخبار است و این استرس ها را اینجا می توان پیدا کرد تا خود اجرای آن بسته؛ چراکه حاشیه ها بیشتر از متن خبر هستند و استرس های گویندگی خبر در حاشیه ها معنی پیدا می کنند.

عکس های اینستاگرام علی ظهوریان

عکس های اینستاگرام علی ظهوریان


منابع : نم نمک | علی ظهوریان اینستاگرام/ علی ظهوریان فیسبوک/ ugd zi،vdhk/صفحه شخصی علی ظهوریان/علی ظهوریان ویکی پدیا/ علی ظهوریان تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(9 رای)
64.4%

نظر دادن