ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل فرناز قاضی زاده مجری و گوینده خبر شبکه ماهواره ای ضد انقلاب بی بی سی فارسی و BBC PERSIAN به همراه عکس های خانوادگی و شخصی فرناز قاضی زاده با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه فرناز قاضی زاده و همسرش(Farnaz Ghazizadeh)

  • نام اصلی : فرناز قاضی زاده
  • متولد : 12 آذر 1353 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی : دیپلم
  • سالهای فعالیت : 1375 تاکنون
  • قد : 150 سانتیمتر
  • همسر : سینا مطلبی
  • فرزندان : مانی مطلبی

بیوگرافی کامل فرناز قاضی زاده

فرناز قاضی زاده متولد 12 آذر 1353 تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب بی بی سی فارسی است.بیوگرافی فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبیبیوگرافی فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی

فرناز قاضی زاده - Farnaz Ghazizadeh

فرناز قاضی زاده - Farnaz Ghazizadeh

قاضی زاده در کارنامه خود کار در روزنامه هایی چون حیات نو ، زن ، نشاط ، ایرانیان ، هم میهن و همچنین هفته نامه هایی چون هفته نامه خانه را دارد.

عکس کودکی فرناز قاضی زاده

عکس کودکی فرناز قاضی زاده

خانواده

فرناز برادر زاده علی اکبر قاضی زاده ، روزنامه نگار و پژوهشگر و معاون سابق سردبیر روزنامه نشاط می باشد.

ساناز قاضی زاده خواهر کوچکترش نیز فارغ التحصیل رشته دیجیتال مدیا بوده و سابقه حضور در شبکه من و تو و ایران اینترنشنال را دارد.

فرناز قاضی زاده و خواهرش ساناز قاضی زاده

فرناز قاضی زاده و خواهرش ساناز قاضی زاده

شروع از 22 سالگی

فرناز قاضی زاده نخستین بار در سال 1375 و در 22 سالگی در هفته نامه خانه و موسسه روزنامه نگاران جوان مشغول به کار شد. وی مدتی نیز در هفته نامه خانه سردبیر سرویس خبر و گزارش بود. بعد از آن در سال 1377 به روزنامه ایرانیان رفت اما روزنامه ایرانیان مدتی بعد به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد. در پی این تعطیلی ، قاضی زاده به روزنامه زن رفت و در سرویس اجتماعی این روزنامه مشغول به کار شد.

فرناز قاضی زاده در روزنامه نشاط

فرناز قاضی زاده در روزنامه نشاط

ورود به تلویزیون

وی از بهار 79 و در 26 سالگی به مدت چند ماه فعالیت خود را در قالب اجرا و گزارشگری برنامه علمی کاوش که کاری از گروه علمی شبکه یک و تهیه کنندگی آن را همایون خیری عهده دار بود پی گرفت. حسین درخشان هم مدتی مجری این برنامه بود و هم زمان در ماهنامه تخصصی الکترونیک با عنوان سیلیکون فعالیت می کرد.

از سال 80 هم معاون سرویس اجتماعی حیات نو شد سپس به خبرگزاری میراث فرهنگی ایران CHN رفت و بعد از آن تا سال 82 در روزنامه یاس نو مشغول بود.

فرناز قاضی زاده در ایران

فرناز قاضی زاده در ایران

وضعیت ازدواج و همسر فرناز قاضی زاده

فرناز قاضی زاده در سال 1380 در 27 سالگی با سینا مطلبی که همکار وی در روزنامه نشاط بود ازدواج کرد که حاصل این زندگی یک پسر بنام مانی متولد شهریور 1381 می باشد.

عکس عروسی فرناز قاضی زاده

عکس عروسی فرناز قاضی زاده

دستگیری همسر و مهاجرت

فرناز قاضی زاده در سال 1382 بعد از بازداشت همسرش وقتی 29 ساله بود ابتدا راهی بلژیک و سپس هلند شد و از آنجا به انگلستان رفت تا اینکه همسرش نیز به او پیوست.

او و شوهرش به همراه حسین باستانی و مسعود بهنود در سال 83 گروه اولیه یک روزنامه اینترنتی را تشکیل دادند و نزدیک یکسال روی آن کار کردند.

فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی

فرناز قاضی زاده و همسرش سینا مطلبی

ورود به bbc

او در فوریه 2005، به عنوان تهیه کننده رادیو ، در بی بی سی فارسی استخدام شد.

فرناز در بی بی سی ، علاوه بر تهیه گزارش ، به عنوان مجری برنامه های رادیویی ، جام جهان نما ، چشم انداز بامدادی ، روز هفتم و صدای شما کار کرد تا این که در سال 2009 به عنوان مجری تلویزیون فارسی بی بی سی کار خود را آغاز کرد.

فرناز قاضی زاده زیباترین گوینده خبر زن بی بی سی فارسی

فرناز قاضی زاده گوینده خبر بی بی سی فارسی

حواشی

مشرق نیوز می نویسد : بهروز آفاق (یوسف زاده) که مدتی ریاست منطقه ای بی بی سی را برعهده داشت از عوامل اصلی فرقه ضاله بهائیت می باشد.

این خبرگزاری می گوید آفاق در یک مراسم خاص قاضی زاده و همسرش را به جمع بهایی شدگان بی بی سی فارسی اضافه کرده است.

قاضی زاده در سال 2013 در سفری به اسرائیل انتخابات این کشور را پوشش داد.

فرناز قاضی زاده و همسرش و پسرش مانی

فرناز قاضی زاده و همسرش و پسرش مانی

اهداف شبکه بی بی سی فارسی

بخش فارسی بی بی سی ، زیرمجموعه ای از سرویس جهانی بی بی سی است که به زبان فارسی از طریق رادیو ، اینترنت و تلویزیون ، فعالیت خبری و رسانه ای می کند که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون بی بی سی فارسی سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

سیگار کشیدن فرناز قاضی زاده

سیگار کشیدن فرناز قاضی زاده

برنامه های شبکه بی بی سی فارسی

برنامه های تلویزیون ضد انقلاب بی بی سی بر سه نوع کلی خبر (news) ، بلند مدت (feature) (شامل مستندها) و متعامل (interactive) است.

فرناز قاضی زاده و ناجیه غلامی

فرناز قاضی زاده و ناجیه غلامی

تامین بودجه

بودجه سالانه تلویزیون فارسی بی بی سی 15 میلیون پوند (22 میلیون دلار) برآورد شده است که بخشی از بودجه سالیانه بخش جهانیست که از مالیات پرداخت شده توسط شهروندان بریتانیا تأمین می شود. در سال 2016، میانگین حقوق سالیانه کارمندان شبکه بی بی سی 43 هزار پوند بوده است.

فرناز قاضی زاده و جمال الدین موسوی

فرناز قاضی زاده و جمال الدین موسوی

فرناز قاضی زاده و صادق صبا

فرناز قاضی زاده و صادق صبا

عکس های شخصی فرناز قاضی زاده

عکس های شخصی فرناز قاضی زاده

فرناز قاضی زاده و محمدرضا شجریان

فرناز قاضی زاده و محمدرضا شجریان


منابع : نم نمک | فرناز قاضی زاده اینستاگرام/ فرناز قاضی زاده فیسبوک/ صفحه شخصی فرناز قاضی زاده/فرناز قاضی زاده ویکی پدیا/ فرناز قاضی زاده تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
80%

نظر دادن