در ادامه با بیوگرافی کامل مهتاب محسنی کارگردان ، گریمور و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی و فیلمشناسی مهتاب محسنی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه مهتاب محسنی و همسرش(Mahtab Mohseni)

  • نام اصلی : مهتاب محسنی
  • متولد : 24 اسفند 1368 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر ، کارگردان و گریمور
  • مدرک تحصیلی : کارشناسی بازیگری و کارگردانی
  • سالهای فعالیت :
  • قد : 168 سانتیمتر
  • همسر : امیر کاظمی

بیوگرافی کامل مهتاب محسنی

مهتاب محسنی متولد 24 اسفند 1368 در تهران کارگردان ، گریمور و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی + زندگینامهبیوگرافی مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی + زندگینامه

 مهتاب محسنی - Mahtab Mohseni

 مهتاب محسنی - Mahtab Mohseni

فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر دانشگاه تهران است و همسرش هم بازیگر است.

پدر و مادر مهتاب محسنی

پدر و مادر مهتاب محسنی

در خانواده ای پر جمعیت به دنیا آمده و فرزند آخر خانواده است و میگوید به خاطر فاصله سنی کم با خواهرزاده ها و برادر زاده هایش عکس تکی در کودکی اش ندارد!

عکس کودکی مهتاب محسنی

عکس کودکی مهتاب محسنی

وضعیت ازدواج و همسر مهتاب محسنی

مهتاب محسنی در سال 1390 وقتی 21 ساله بود با امیر کاظمی ازدواج کرد .

مهتاب محسنی و همسرش امیر کاظمی

مهتاب محسنی و همسرش امیر کاظمی

نحوه آشنایی و ازدواج

روز اولی که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد ، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد. وای هنوز هم ، او صحنه و با یادآوری اون روز حالم عوض می شه ، توی اون لحظه این قدر حالم دگرگون شد و تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم. این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من تحمل کردم برای رسیدن به مهتاب.

نحوه آشنایی مهتاب محسنی با امیر کاظمی

نحوه آشنایی مهتاب محسنی با امیر کاظمی

مراسم ساده عروسی

وقتی من امیر را دارم یعنی همه دنیا را دارم ، مراسم عروسی نگرفتیم ، مهم اینه که کنار کسی که دوستش داری احساس رضایت و خوشبختی کنی ، باورت بشه که با هیچی هم می شه خوشبخت بود. گرفتن مراسم عروسی پر هزینه و مجلل که می شه عین اسراف ، می شه عین ولخرجی ، آخه چرا؟؟ باور کنید همه کسانی که مراسم عروسی پرهزینه و مجلل گرفتند و هزار و یک خرج اضافه هم داشتند حتی یک بار هم فیلم عروسی خودشون را کامل و با حوصله نگاه نکردند. وقتی می شه با هیچی هم خوشبخت بود پس چرا نباید این کار را کرد.

مهتاب محسنی در کنار خانواده شوهرش

مهتاب محسنی در کنار خانواده شوهرش

همسرم زیادی مهربونه!

مهربونی کردن بیش از حدش به آدمها. من اصلا مخالف مهربونی کردن و خوبی نیستم اما معتقدم باید به کسانی مهربونی کرد که لااقل لایق اون مهربونی باشند ، امیر خیلی خوبه ، نه تنها خودش همه اعضای خانواده اش این طوری هستند ، به خصوص پدرش و فکر می کنم امیر هم به پدرش رفته ، پدر امیر آدمی است که اگر کسی در حقش بدی هم بکنه باز هم به اون آدم ، خوبی می کنه و امیر هم درست مثل پدرش می مونه ، واقعا بلد نیست بدی کنه برای همین بعضی وقت ها از این کار امیر و این که زیادی نسبت به آدم های اطرافش ، مهربونی افراطی می کنه حرص می خورم.

مهتاب محسنی و همسرش امیر کاظمی

مهتاب محسنی و همسرش امیر کاظمی

به آینه زل میزنم!

من همیشه زل می زنم به خودم ، اگر یه آینه پیدا کنم کارم راحت تره ، اگر تو ماشین باشم که بهتر هم هست ، چون به بهونه ی آفتاب ، سایه بونو می دم پایین و تا آخر مسیر خودمو نگاه می کنم...چون من دوست خیالیه خودمم ، از همون بچگی ، از همون موقع که قوری و کتری بچگونه داشتیم و مهمونی تخیلی می گرفتیم!

سلفی مهتاب محسنی

عکس های اینستاگرامی مهتاب محسنی

سی سالگی بهتر از بیست سالگی!

سی سالگی را بیشتر از بیست سالگی دوست دارم چون دوست های واقعی ام را شناخته ام ، عشق را زندگی کرده ام ، زندگی و روابطم را خودم مدیریت می کنم ، صورت و ظاهرم را دوست دارم و از هرآنچه دارم و هستم لذت می برم ، سبک و روش و جهت و تفکرم را مشخص کرده ام ، می دانم از زندگی چه می خواهم و کجای مسیر هستم ، نقاط ضعفم را به نقاط قوتم تبدیل کرده ام ، به جای نا امید و سرخورده شدن ، حد و مرزها را من تعیین می کنم ، بیشتر می خندم و قدر لحظه های خوشم را می دانم.برای همین باور دارم سی سالگی شروع پختگی و نعمت دانایی ست.

استایل مهتاب محسنی

استایل مهتاب محسنی

فعالیت هنری

در سریال های حوالی پاییز و سریال لیسانسه ها بازی کرده و به جز بازیگری کارگردانی و گریموری و صداپیشگی و گویندگی هم جزو توانمندی های این هنرمند است.

 مهتاب محسنی و مونا کرمی در سریال حوالی پاییز

 مهتاب محسنی و مونا کرمی در سریال حوالی پاییز

امیر کاظمی و  مهتاب محسنی

امیر کاظمی و  مهتاب محسنی

عکسهای شخصی مهتاب محسنی

عکسهای شخصی مهتاب محسنی

عکسهای مهتاب محسنی بازیگر و کارگردان

عکسهای مهتاب محسنی بازیگر و کارگردان

عکسهای اینستاگرام مهتاب محسنی

عکسهای اینستاگرام مهتاب محسنی

مهتاب محسنی و خواهر زاده اش

مهتاب محسنی و خواهر زاده اش


منابع : نم نمک | مهتاب محسنی اینستاگرام/ مهتاب محسنی فیسبوک/ صفحه شخصی مهتاب محسنی/مهتاب محسنی ویکی پدیا/ مهتاب محسنی تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(34 رای)
82.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.