در ادامه با بیوگرافی کامل مژده یزدانی مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب منوتو به همراه عکس های خانوادگی و شخصی مژده یزدانی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه مژده یزدانی و همسرش(Mozhdeh Yazdani)

  • نام اصلی : مژده یزدانی
  • متولد : 21 فروردین دهه 1360 نوشهر
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1385 تاکنون
  • قد : 166 سانتیمتر
  • والدین : مینو و بهمن
  • همسر : سامی خزایی

بیوگرافی کامل مژده یزدانی

مژده یزدانی متولد 21 فروردین دهه 1360 در نوشهر مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب منوتو است.بیوگرافی مژده یزدانی مجری منوتو و همسرش سامی خزاییبیوگرافی مژده یزدانی مجری منوتو و همسرش سامی خزایی

مژده یزدانی - Mozhdeh Yazdani

مژده یزدانی - Mozhdeh Yazdani

در نوشهر به دنیا آمده و پدرش اصالتا کرد کرمانشاه است و مادرش هم در کرمان متولد شده و میگوید استقلالی دوآتیشه است  پدرش را در سال 1381 از دست داده است.

عکس کودکی مژده یزدانی

عکس کودکی مژده یزدانی

ورزشکار

از دوران راهنمایی پرش ارتفاع و پرش سه گام را به صورت حرفه ای آغاز کرده و سپس به بسکتبال مشغول شد و پس از آن در رشته بدنسازی به صورت حرفه ای فعالیت دارد.

مژده یزدانی مجری ورزشکار من و تو

مژده یزدانی مجری ورزشکار من و تو

وضعیت ازدواج و همسر مژده یزدانی

مژده یزدانی با سامی خزایی که ورزشکار است ازدواج کرده و متاهل است و یک فرزند پسر و یک فرزند دختر دارد.

مژده یزدانی و همسرش سامی خزایی

مژده یزدانی و همسرش سامی خزایی

اهداف شبکه منوتو

من و تو (Manoto) یک شبکه تلویزیونی ماهواره ای فارسی زبان است ، با تمرکز بر برنامه های علمی ، سرگرمی و سیاسی که مرکز آن در لندن قرار دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون من و تو سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

مژده یزدانی و همسرش سام خزایی

مژده یزدانی و همسرش سام خزایی

تامین بودجه منوتو

حامیان مالی این شبکه افراد نامشخصی هستند که هرگز نام آن ها فاش نشد؛ حامی مالی این شبکه ماهواره ای دولت انگلستان است که همواره بر ضد ایران و ایرانی فعالیت میکند.

شرکت مادر این شبکه ، شبکه تلویزیونی مرجان نام دارد که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی است.

مژده یزدانی و سیما غیاثی

مژده یزدانی و سیما غیاثی

برنامه های شبکه من و تو

این شبکه ضد دین ماهواره ای برنامه های گوناگون به زبان فارسی مانند مستندهای علمی ، تاریخی ، حیات وحش ، مجموعه های تلویزیونی ، برنامه های ورزشی ، مسائل زنان و اخبار و تحلیل سیاسی اجتماعی دارد.

از برنامه های اصلی این شبکه می توان به بفرمایید شام (با صدای امید خلیلی) ، استیج (با اجرای رها اعتمادی) ، اتاق خبر (به سردبیری پوریا زراعتی) ، چرا که نه (با اجرای ندا جناب) من و تو پلاس (با اجرا سحر ساغرچی و شاهو فلاحی) ، جای شعر خالی و سریال سایه های آبی اشاره کرد.

عکس پدر و مادر مژده یزدانی

عکس پدر و مادر مژده یزدانی

عکس های اینستاگرام مژده یزدانی

عکس های اینستاگرام مژده یزدانی


منابع : نم نمک | مژده یزدانی اینستاگرام/ مژده یزدانی فیسبوک/ صفحه شخصی مژده یزدانی/lCni dcnhkd/مژده یزدانی ویکی پدیا/ مژده یزدانی تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(39 رای)
59%

نظرات کاربران بروز رسانی

1292
شبکه منوتو یکی از بهترین شبکه های ماهواره ست
1400-07-12 07:55
پاسخ دادن
650
شبکه منوتو بهترین شبکه سرگرمی و آگاهی سازیه بااختلاف
1401-01-01 13:01
پاسخ دادن
6612
آگاهی سازی؟! بله آگاه سازی از جنس جهالت برای جاهلینی چون شما و امثال شما... که بهره ای از تفکر نبردید و بدون اینکه اهداف یه شبکه رو تجزیه و تحلیل کنید فقط واژه هاشون رو طوطی وار تکرار میکنید. جهل که شاخ و دم نداره.... (التماس دوری از جهل و بیسوادی خرد)
1401-01-11 23:20
پاسخ دادن
448
تو بشین با شبکه چهار عشق کن عقل کل
1401-05-15 23:45
پاسخ دادن
12
بنده هر شبکه ای اعم از داخلی و خارجی رو که نکاه میکنم سریع قضاوت نمیکنم... چون میبایستی هرچیزی که گفته میشه اثبات بشه حتی شبکه داخلی... پس قبل اینکه حرفی بزنید فکر کنید. متاسفانه اکثر جنس تفکراتی شده یا افراط و یا تفریط. بهتره همیشه وسط باشیم.. و درست تحلیل کنیم. حالا اگر شما به جای شنیدن حقیقت دوست دارید چیزی رو بشنوید که دوست دارید بحثش جداست. و مصداق کسی است که خواب نیست بلکه خودشو به خواب زده...
1401-08-04 22:05
پاسخ دادن
464
بهترین شبکه آگاهی سازی؟!!! وقتی جامعه رو جهل فرا گرفته باشه؛ بیش از این نمیشه از شماها انتظار داشت. امثال شماهایی که اصلا اهل تفکر و تامل نیستید و فقط بلدید که صحبتهای رسانه رو طوطی وار تکرار کنید. بهمین خاطر هستش که میگم دچار جهل عمیقی هستید. چون جهل از انسان متفکر دوری میکنه و عاشق انسانهایی است که اهل تفکر نیستند و هرچیزی رو که بهشون میگن سریع باور میکنن.
1401-01-20 16:26
پاسخ دادن
07
جالبه تیتر بیوگرافی طرفه بعد داخل متن داره ضد شبکه حرف میزنه ما دنبال نظر شما راجع به این شبکه نبودیم دنبال بیوگرافی بودیم نظرتون رو برای خودتون نگه دارید
1401-08-16 00:05
پاسخ دادن
05
عجب دافیه از همه نظر
1401-09-01 21:17
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.