ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل نادر سلطانپور مجری و گوینده شبکه ماهواره ای ضد انقلاب ایران اینترنشنال و برنامه امروز به همراه عکس های خانوادگی و شخصی نادر سلطانپور با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه نادر سلطانپور و همسرش(Nader Soltanpour)

  • نام اصلی : نادر سلطانپور
  • متولد : دهه 1340 تهران
  • زمینه فعالیت : گویندگی و اجرا
  • پیشه : مجری و گوینده
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1377 تاکنون
  • قد : 178 سانتیمتر

بیوگرافی کامل نادر سلطانپور

نادر سلطانپور متولد دهه 1340 در تهران مجری و گوینده ایرانی شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال است.بیوگرافی نادر سلطانپور مجری ایران اینترنشنال و همسرشبیوگرافی نادر سلطانپور مجری ایران اینترنشنال و همسرش

نادر سلطانپور

سروع فعالیت

سلطان پور حرفه خبرنگاری را در رادیوی هفتگی صدای پارسی در تورنتوی کانادا آغاز کرد. در سال 2000، نادر موفق شد صدای پارسی را به برنامه ای شبانه تبدیل کند. سلطانپور در سال 2005 به رادیو و تلویزیون ملی کانادا ، سی بی سی ، پیوست و یکی از تهیه کنندگان برنامه اخبار صبحگاهی رادیو شد.

شروع با بی بی سی فارسی

با راه اندازی تلویزیون فارسی بی بی سی ، وی به عنوان یکی از مجریان اصلی برنامه های خبری این شبکه ضد مذهب معرفی شد. نادر در سال 2009 به بی بی سی فارسی در لندن ملحق شد و با راه اندازی تلویزیون در سال 2009 ، مجری خبر شد.

نادر سلطانپور و پناه فرهادبهمن

نادر سلطانپور و پناه فرهادبهمن

خداحافظی با BBC

نادر سلطانپور در تاریخ 7 مهر 1397 آخرین اجرای برنامه خبری 60 دقیقه بی بی سی را اجرا کرد.

علت جدایی

انسان نیاز به تغییر و تحول و پیشرفت داره. یکی از کاری خسته شده ، یکی به دنبال کسب تجربه تازه ایست و یکی هم به دنبال پول بیشتر. پس از سالها کار در یک مکان و همزمانیش با فرصتهای تازه ای که ایجاد میشود تک تک انسانها را به حرکت وامیدارد. من و دیگر همکاران سابقم در بی بی سی هم از این امر مستثنی نیستیم.

خداحافظی نادر سلطانپور از بی بی سی فارسی

خداحافظی نادر سلطانپور از بی بی سی فارسی

ورود به ایران اینترنشنال

وی در حال حاضر در شبکه ایران اینترنشنال مشغول به کار می باشد. نادر سلطان پور مجری برنامه امروز و نگاه روز است.

نادر سلطانپور در برنامه امروز

نادر سلطانپور در برنامه امروز

وضعیت ازدواج و همسر نادر سلطانپور

از وضعیت ازدواج و همسر نادر سلطانپور اطلاعات دقیقی در دست نیست.

نادر سلطانپور ، الناز کیانی و پریسا فرهادی

نادر سلطانپور ، الناز کیانی و پریسا فرهادی

اهداف شبکه ایران اینترنشنال

ایران اینترنشنال (Iran International) یک شبکه تلویزیون ماهواره ای ، کانال رادیویی و وب سایت خبری به زبان فارسی مستقر در لندن است که بر پخش اخبار و برنامه های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال سعی در انتشار اخبار و سیاه نمایی از وضعیت موجود ایران و تشویش افکار عمومی بر ضد انقلاب و جمهوری اسلامی دارند.

نادر سلطانپور و آرمین قبادی پاشا

نادر سلطانپور و آرمین قبادی پاشا

برنامه های شبکه ایران اینتر نشنال

برنامه های امروز ، تیتر اول با نیوشا صارمی ، و چشم انداز از جمله برنامه های خبری-تحلیلی و آخر هفته با صادق صبا و هت تریک با مزدک میرزایی به ترتیب از جمله برنامه های فرهنگی-هنری و ورزشی آن هستند.

بهزاد بلور ، مسعود بهنود و نادر سلطانپور

بهزاد بلور ، مسعود بهنود و نادر سلطانپور

تامین بودجه

نحوه تأمین بودجه شبکه ، شفاف نیست. به نوشته روزنامه های گاردین و وال استریت جورنال ، ایران اینترنشنال به صورت غیرمستقیم از سوی دربار عربستان سعودی تأمین مالی می شود. اما خود شبکه این ادعاها را تکذیب کرده و مدعی داشتن مالک خصوصی ، استقلال تحریریه و عملکرد حرفه ای بر مبنای اصول و اخلاق روزنامه نگاری است.

نادر سلطانپور و شراره عزیزی

نادر سلطانپور و شراره عزیزی


منابع : نم نمک | نادر سلطانپور اینستاگرام/ نادر سلطانپور فیسبوک/ صفحه شخصی نادر سلطانپور/نادر سلطانپور ویکی پدیا/ نادر سلطانپور تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(11 رای)
49%

نظر دادن