ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ناصر غلامی هوجقان یکی از خبرنگاران شناخته شده در عرصه خبر ناصر غلامی هوجقان می باشد که در این گزارش بیوگرافی کامل از ناصر غلامی هوجقان را مطالعه می فرمائید.

زندگینامه ناصر غلامی هوجقان و همسرش(Naser Gholami)

  • نام : ناصر
  • نام خانوادگی : غلامی هوجقان
  • تاریخ تولد : 12 فروردین 1356 در آبادان
  • تحصیلات : لیسانس رشته مدیریت حرفه ای عملیات امداد و نجات از دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر تبریز
  • سالهای فعالیت : 1391 تاکنون
  • زمینه فعالیت : خبرنگار ، نویسنده خبر ، مدیر رسانه ، سرپرست خبر
  • قد : 167 سانتیمتر

بیوگرافی کامل ناصر غلامی هوجقان

ناصر غلامی هوجقان متولد 12 فروردین 1356 در آبادان خبرنگار ایرانی است.بیوگرافی کامل ناصر غلامی هوجقان خبرنگاربیوگرافی کامل ناصر غلامی هوجقان خبرنگار

ناصر غلامی هوجقان - Naser Gholami

ناصر غلامی هوجقان - Naser Gholami

خانواده و اصالت

ناصر غلامی هوجقان خبرنگار باسابقه کشورمان 12 فروردین سال 1356 در محله ذولفقاری جمشیدآباد ، آبادان و در یک خانواده 8 نفره متولد شد. ساکن تبریز و بزرگ شده تبریز می باشد .

عکس کودکی ناصر غلامی هوجقان

عکس کودکی ناصر غلامی هوجقان

تحصیلات

او دارای لیسانس مدیریت حرفه ای عملیات امداد و نجات است.

از هلال احمر تا خبرنگاری

سال 1379 وقتی 23 سال بود به هلال احمر تبریز بعنوان نجاتگر وارد شد پس از سپری کردن دوره های متعدد در حوزه های مختلف اعم از امداد و نجات جاده ای ، امداد هوایی ، مشغول فعالیت شد ، همزمان هم به نجات جان حادثه دیدگان می شتافت ، هم در عرصه خبر فعالیت میکرد ، و نجات افراد بی شمار و امدادرسانی زلزله بم ، ورزقان ، و سیل آذرشهر... را در کارنامه خود دارد او از جمله معدود خبرنگارانی هست که در حوزه های مختلفی ، همچون ، اجتماعی ، فرهنگی ، گردشگری ، ورزشی ، و...قلم می زند ، و در هر حوزه خبرها و گزارش های بیشماری دارد .

ناصر غلامی هوجقان و فیروز کریمی

ناصر غلامی هوجقان و فیروز کریمی

آتش نشانی و اورژانس

وی ، سه دوره آتشنشان داوطلب ، تکمیلی و آتشنشان ویژه را سپری کرده و چند بار در عملیات های آتش نشانی همچون آتش سوزی در شادباش تبریز و دیزل آباد تبریز به یاری آتش نشان ها رفته است و بارها خبر های آتش نشانی را قبل از آتش نشانی تبریز انتشار داده است ، غلامی همچنین دوره cpr پیشرفته را هم گذرانده و در حوزه اورژانس هم حرفی برای گفتن دارد ، و در مصلی تبریز در داخل آمبولانس اورژانس تا مسیر بیمارستان شهید مدنی تبریز به کمک و خدمات پیش بیمارستانی بیمار پرداخت .

ناصر غلامی هوجقان

سایر فعالیت ها

ناصر غلامی همچنین از دو سال قبل در سمت مسئول اطلاع رسانی و رابط خبری کمیته گردشگری ورزشی اردبیل مشغول به کار است و به تازگی مسئول روابط عمومی کونگ فو آزاد ، مسئول روابط عمومی شین کیو کشین و مسئول روابط عمومی هو کونگ فو استان منصوب شد.

اوقات فراغت

اوقات فراغتش را با مطالعه و گردشگری سپری می کند.

پیج اینستاگرام

naser_gholami_hojaghan_officia

ناصر غلامی هوجقان و خداداد عزیزی

ناصر غلامی هوجقان و خداداد عزیزی


منابع : نم نمک | ناصر غلامی هوجقان اینستاگرام/ ناصر غلامی هوجقان فیسبوک/ khwv yghld/صفحه شخصی ناصر غلامی هوجقان/ناصر غلامی هوجقان ویکی پدیا/ ناصر غلامی هوجقان تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(23 رای)
96.6%

نظر دادن