ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل وحید حجازی فر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و نقش حمید باکری در موقعیت مهدی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی وحید حجازی فر با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه وحید حجازی فر و همسرش(Vahid Hejazifar)

  • نام اصلی : وحید حجازی فر
  • متولد : خوی
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد وحید حجازی فر : 170 سانتیمتر

بیوگرافی کامل وحید حجازی فر

وحید حجازی فر متولد خوی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی وحید حجازی فر بازیگر و همسرش + فرزندانبیوگرافی وحید حجازی فر بازیگر و همسرش + فرزندان

وحید حجازی فر - Vahid Hejazifar

وحید حجازی فر - Vahid Hejazifar

خانواده و برادر هنرمند

وحید حجازی فر ، برادر هادی حجازی فر است.

وحید حجازی فر و برادرش هادی حجازی فر

وحید حجازی فر و برادرش هادی حجازی فر

شروع فعالیت هنری

وحید حجازی فر پیش از ورود به سینما و حرفه بازیگری ، در تئاتر عروسکی ، نویسندگی ، بازی و عروسک سازی کرده بود.

عکس کودکی وحید حجازی فر

عکس کودکی وحید حجازی فر

اولین فیلم

وحید حجازی فر بازیگر است و برای اولین بار در سال 1400 با فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی برادرش و نقش «حمید باکری» وارد حرفه بازیگری شد.

وحید حجازی فر

نقش حمید باکری

«حمید باکری» برادر کوچک تر «مهدی باکری» است که از فرماندهان میانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول جنگ ایران و عراق بود و جانشینی فرمانده لشکر 31 عاشورا را برعهده داشت. این نقش ، اولین تجربه وحید حجازی فر به عنوان بازیگر بود.

وحید حجازی فر در نقش حمید باکری

وحید حجازی فر در نقش حمید باکری

خیلی اتفاقی برای بازی در این نقش انتخاب شدم و هیچ قرار قبلی در کار نبود. گویا هادی جان و شهرام جان خلج کلی تست گریم زده بودن برای این نقش ، منتهی از نتیجه راضی نبودن. در نهایت به توصیه یکی از دوستان نزدیک ، و جناب خلج روی بنده هم تستی زده شد و نتیجه کار شد عکسی که می بینید.

خود من حداقل تا مدت ها شباهت رو حس نمی کردم و تردید داشتم که از پس این نقش مهم بربیام که با دلگرمی های اطرافیانم ، خاضعانه سعی کردم بپذیرم و البته که اعتماد کردم به انتخاب و اعتمادِ هادی.

وحید حجازی فر و برادرش در فیلم موقعیت مهدی

وحید حجازی فر و برادرش در فیلم موقعیت مهدی

خوشحالم که نقش آقا حمید باکری قسمت من شد و این نقش رو زیر نظر یکی از خلاق ترین ها و حرفه ای ترین های این هنر ، هادیِ عزیزم ایفا کردم و خوشحالی اصلیم بابت نتیجه کار و رضایت آقا احسان باکری و خانواده محترم شون بود.

وحید حجازی فر و برادرش در سریال عاشورا

وحید حجازی فر و برادرش در سریال عاشورا

وضعیت ازدواج و همسر وحید حجازی فر

از وضعیت ازدواج و همسر وحید حجازی فر اطلاعات دقیقی در دست نیست.

وحید حجازی فر

فقط کار عروسکی

متأسفانه یا خوشبختانه نه دغدغه سینما و تئاتر دارم نه علاقه ای برای ادامه بازیگری در حال حاضر ، و نه آن چنان ارتباطاتی که بتونم زمینه همکاریِ کسی با کسی دیگر رو فراهم کنم! تنها علاقه کاریم در حال حاضر عروسک هست ، و چند سالی هست که مهاجرت کردم از پایتخت تا دور از این فضا و هیاهو بتونم زندگی آرومی داشته باشم و به علاقه اصلیم ، عروسک و زندگی بپردازم.

وحید حجازی فر


منابع : نم نمک | وحید حجازی فر اینستاگرام/ وحید حجازی فر فیسبوک/ ، pdn p[hcd tv/صفحه شخصی وحید حجازی فر/وحید حجازی فر ویکی پدیا/ وحید حجازی فر تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن