ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، پیمان شیخی و فوت پیمان شیخی و بیماری پیمان شیخی و بیوگرافی پیمان شیخی و اخبار پیمان شیخی و حواشی پیمان شیخی و پیمان شیخی کیست و پیمان شیخی کجاست و چه خبر از پیمان شیخی و پیمان شیخی در بیمارستان و علت مرگ پیمان شیخی و درگذشت پیمان شیخی در نم نمک.

خداحافظی پیمان شیخی از صداوسیما

پس از باربد بابایی مجری دیگری که از تصمیم برای کناره گیری از صدا و سیما خبر داد ، پیمان شیخی بود.پیمان شیخی مجری صداوسیما کیست؟ + بیوگرافیپیمان شیخی مجری صداوسیما کیست؟ + بیوگرافی

خداحافظی پیمان شیخی از صداوسیما

او در پستی اینستاگرامی نوشت :

شانزده سال از عمری که برای اجرا در رادیو و تلویزیون گذاشتم می گذرد. همکارانم و کسانی که مرا می شناسند می توانند به عشق بی حد من به اجرا گواهی دهند.

هر بار که پشت میکروفن رادیو نشستم و در مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفتم تمام تلاشم بر این بود که به مخاطبانم حس امید به زندگی و آرامش منتقل کنم. شادی و آگاهی مخاطب برایم مهم بود و مردم را عاشقانه دوست داشتم که خود نیز از مردم هستم.

مردمی که نجیب و مهربانند و شریف و صبورند از تبار نیاکان پاکنهادمان. مردمی که حقشان آرامش است و سزاوار احترامند و شاد زیستن.

این روز ها روحم یاری نمی کند که به اجرا ادامه دهم؛ بنابراین از رادیو و تلویزیون خداحافظی می کنم و به رسم پایان تمام برنامه هایی که در رادیو و تلویزیون اجرا کردم عرض می کنم : الهی بختتون رام ، عزتتون مدام و در پناه مهر خدا باشید که جاودانه ترینه.

دوستتان دارم

تهرون ، شامگاه شانزده مهر سال یکهزار و چهارصد و یک

  • تاریخ: سه شنبه, 19 مهر 1401

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
80%

نظر دادن