ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل کیارش پوزشی ترانه سرا و تنطیم کننده آهنگ و نوازنده و خواننده گروه سون بند به همراه عکس های خانوادگی و شخصی کیارش پوزشی با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه کیارش پوزشی و همسرش(Kiarash Poozeshi)

  • نام اصلی : کیارش پوزشی
  • متولد : 9 بهمن 1356 بندرعباس
  • زمینه فعالیت : موسیقی پاپ
  • پیشه : ترانه سرا و تنطیم کننده آهنگ و نوازنده و خواننده
  • مدرک تحصیلی : لیسانس مهندسی صنایع غذایی
  • سالهای فعالیت : 1376 تاکنون

بیوگرافی کامل کیارش پوزشی

کیارش پوزشی متولد 9 بهمن 1356 در بندرعباس ، ترانه سرا و تنطیم کننده آهنگ و نوازنده و خواننده پاپ ایرانی است.بیوگرافی کیارش پوزشی خواننده سون بند [زندگی و همسر]بیوگرافی کیارش پوزشی خواننده سون بند [زندگی و همسر]

کیارش پوزشی - Kiarash Poozeshi

کیارش پوزشی - Kiarash Poozeshi

فارغ التحصیل لیسانس مهندسی صنایع غذایی است ، نوازنده پیانو و کیبورد گروه سون است از نظر سنی بزرگتر گروه می باشد او به همراه آرش قنادی اغلب تنظیم کارها را انجام می دهد.

آغاز کار هنری

من کارم را با آهنگسازی شروع کردم. در کنسرت ها تنظیم کارها را انجام می دادم و چند کار هم برای چند خواننده ساخته بودم تا اینکه با آرش و امیر آشنا شدم و تصمیم مشترک مان این بود که یک گروه داشته باشیم. این گروه فعالیت خود را از 1376 شروع کرد. این گروه علاوه بر ترانه سرایی برای کارهای خود و نیز دیگران ، آهنگسازی و تنظیم نیز برای دیگر خوانندگان انجام می دهند.من در گروه سون قسمت middle یا سطح وسط را بهتر می خوانم.

خانواده کیارش پوزشی

یک خواهر به نام شهرزاد و یک برادر دارد که ازدواج کرده است.

خواهر و برادر کیارش پوزشی

خواهر و برادر کیارش پوزشی

وضعیت ازدواج و همسر کیارش پوزشی

از وضعیت ازدواج و همسر کیارش پوزشی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

وضعیت ازدواج و همسر کیارش پوزشی

بیوگرافی کیارش پوزشی و همسرش

اوقات فراغت

واقعا وقت فراغتی به آن شکل نداریم. دست کم فعالیت در سون وقت آزادی برای من باقی نمی گذارد تا به کار دیگری برسم ، بخصوص هنگام ساخت تراک ها که در استودیو هستیم یا با شروع کنسرت ها که سرمان خیلی شلوغ است.

عکسهای کیارش پوزشی

عکسهای کیارش پوزشی

بیوگرافی اعضای گروه سون باند

آرش قنادی (زاده 10 شهریور 1357 در تهران) سرپرست گروه و ساز تخصصی او کیبورد و آکاردئون است. برادر کوچکتر او ، امیر قنادی (زاده 7 اردیبهشت 1362 در کرج) گیتاریست گروه و کیارش پوزشی (زاده 9 بهمن 1356 در بندرعباس) نوازنده پیانو و کیبورد است. به طور عمده امیر قنادی آهنگساز اصلی گروه است و کار تنظیم آهنگ ها بر عهده آرش قنادی و کیارش پوزشی است. علاوه بر ترانه سرایی برای کارهای خود و نیز دیگران ، آهنگسازی و تنظیم نیز برای دیگر خوانندگان انجام می دهند.

کیارش پوزشی در سون باند

کیارش پوزشی در سون باند

نحوه آشنایی کیارش با گروه

هر 3 ما قبل از اقدام به خواندن ، نوازنده بودیم. من به صورت جداگانه به جز نوازندگی گاهی آهنگسازی می کردم و بعضی اوقات هم شعر می گفتم اما آرش و امیر از اول با هم کار می کردند و برای خواننده های دیگر آهنگسازی و تنظیم انجام می دادند. در یک مقطعی ما با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم یک کار گروهی شروع کنیم در کل ما 3 نفر هر کاری که در زمینه موسیقی هست انجام می دادیم تا این که قرار شد 3نفری روی استیج برویم.

کیارش پوزشی خواننده و تنظیم کننده

کیارش پوزشی خواننده و تنظیم کننده

خصوصیات اخلاقی

از نظر اخلاقی بسیار با همه دوستانه رفتار می کند و شوخ طبع و با هوش و شیطون و شلوغ می باشد. دیدن فیلم و سفر رفتن و ورزش فوتبال و موسیقی از جمله تفریحاتش می باشد و از همه غذاها خوشش می آید.

زندگی شخصی کیارش پوزشی

زندگی شخصی کیارش پوزشی

انتخاب نام سون (Seven)

ما اسم سون را به خاطر زیبا بودن آن انتخاب نکردیم. خیلی در موردش تحقیق کردیم و دیدیم واقعا در این عدد یکسری انرژی ها نهفته است. بعد از این که این اسم را انتخاب کردیم انرژی های آن به ما برگشت و احساس کردیم اتفاق های بهتری برای مان می افتد ، روز اول اسم گروه کیمیا بود اما بعد از آن سون را انتخاب کردیم. دوستش داریم و روی بودنش پافشاری می کنیم.

کیارش پوزشی در گروه سون

کیارش پوزشی در گروه سون

ممنوع الکاری سون باند

ماجرا از زمانی شروع شد که بعضی رسانه ها خبر از همکاری اعضای این گروه با چهره های لس آنجلسی دادند و در ادامه اخباری نیز مبنی بر حضور چهره های مشکوک در کنسرت این گروه به گوش رسید. این ممنوع الکاری شامل کنسرت های این گروه نمی شد و آنها اجازه برگزاری اجراهای زنده شان در تهران و شهرستان ها را داشتند!

کیارش پوزشی امیر قناد و آرش قناد

کیارش پوزشی امیر قناد و آرش قناد

شهرت گروه سون و بازیگری سون باند

اعضای این گروه در سریال زمانه سال 1391 بازی کردند. آهنگ های آن ها در سریال زمانه مورد استفاده قرار گرفت ، همچنین در برنامه های مختلف تلویزیون چون رادیو هفت و امروزی ها به اجرای برنامه پرداخته اند.

کیارش پوزشی

زندگینامه کیارش پوزشی و همسرش


منابع : نم نمک | کیارش پوزشی اینستاگرام/ کیارش پوزشی فیسبوک/ صفحه شخصی کیارش پوزشی/کیارش پوزشی ویکی پدیا/ کیارش پوزشی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
86.6%

نظر دادن