ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل گادپوری خواننده رپ به همراه عکس های خانوادگی و شخصی گاد پوری و گاد پوری چند سالشه و تصادف گاد پوری و گاد پوری قد و گاد پوری کجایی است و دیس گاد پوری به 021kid و گاد پوری شوتیا و دانلود اهنگ گاد پوری بین مریض و پدر گاد پوری با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه گادپوری و همسرش(GodPoori)

  • نام اصلی : پوریا بشیری
  • متولد : 1374 استان گیلان
  • زمینه فعالیت : موسیقی رپ
  • پیشه : خواننده
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد گادپوری :

بیوگرافی کامل گادپوری

پوریا بشیری ملقب به گادپوری متولد 1374 در استان گیلان خواننده رپ اهل ایران است.بیوگرافی گاد پوری خواننده رپ و همسر و فرزندانشبیوگرافی گاد پوری خواننده رپ و همسر و فرزندانش

گاد پوری - GodPoori

گاد پوری - GodPoori

عکس های اینستاگرام گاد پوری

عکس های اینستاگرام گاد پوری

دیس های جدید گادپوری

بعد از سکوت چند ماهی پوری به خاطر اعتراضات اخیر ایران با دو تا آهنگ قوی به نام بزکشو ترولدوباره به میدان رپ برگشت و تهمت هایی که به برای اتحاد به او زده شد رو جواب داد و دوباره به هیپپهاپولوژیست ، امیر تتلو ، 021 kid دیس داد که تا اینجا 2 میلیون ویو از ساندکلاد دریافت کرده که به نظر من تا بعد عید به 3 میلیون و نیم هم خواهد رسید

بعد از آن هیپهاپولوژیست هم ساکت نماند و ترکی به نام ها the one و نردبون رو داد که هر دو دیس پوریا بودن.

1 ساعت بعد پوری ترکی بسیار قوی و پر از فکت به نام تتتپتتت منتشر کرد که در ماه اول 1.5 میلیون ویو گرفت

بعد 24 ساعت دوباره هیپهاپولوژیست ترکی به نام باد پولی منتشر کرد که در آن قد و هیکل و دیس تتپتت رو مسخره کرد که می توانی یکی از قوی ترین ترک های هیپهاپولوژیست اشاره کرد

گادپوری هم ساکت ننشست و با ترکی بسیار قوی تر به نام untiltled ii به این دیس و دیس بک خاتمه داد.

البته 021kid و چرسی و یانگ صادن هم به پوریا دیس دادن که تا الان پوری به آن ها جوابی نداده و باید منتظر بمانیم و ببینم آیا جوابی در راه است یا خیر.

گاد پوری

همکاری با نسل یک رپ فارس

در سال 1400 خواننده گانی مانند رضا ناصری (پیشرو) ، حسین رحمتی (حصین) ، حسین موسوی (تهی) امیر مقصودلو (تتلو) با هم اتحادی تشکیل دادند و چند آهنگ به اسم های حله ، جنگل تاریک ، شکرت بیرون دادن. اما داستان به اینجا ختم نمی شد و قرار بود یک آهنگ به نام رمیکس حله با خوانندگانی مانند گادپوری و هیپهاپولوژیست و چند خواننده خارجی درست کنند و مارکت ایران را بسیار معروف کنند. اما پوری به علت حواشی بسیار زیادی که داشت خود را از اتحاد کنار کشید.

کارهای جهانی از پوری

پوریا یک ترک به نام الو ب ب دارد که قرار بود با چند خواننده خارجی بیرون منتشر کند که تاکنون نگفته که کی یا چه زمانی این ترک بیرون خواهد آمد

غذا دادن به سگ ها

این خواننده خشن گویا روحیه لطیفی هم دارد حالا شاید برایتان سوال بشود؛ یعنی چی؟ پوریا بشیری از زمانی که پا به عرصه رپ گذاشت بیشتر درامد خود را برای سیر کردن سگ ها می کند که برای من این خواننده و این کارش بسیار قابل احترام است.

گاد پوری

دیس و دیس بازی ها گادپوری

معملولا خواننده های رپ یک قانون نانوشته دارند آن هم این است : کسی به من کاری نداشته باشد من هم به کسی کار ندارم. که این قانون شامل گاپوری هم می شود. گادپوری تاکنون با خوانندگانی مانند 021 kid ، هیپهاپولوژیست ، چرسی ، یانگ صادن وارد بیف یا همان کل کل شده است. گادپوری برعکس تمام خواننده ها دیس های اون معملولی نیست؛ یعنی امکان دارد که در آهنگ خانواده طرف رو هم دیس کنه که پیشنهاد نمی کند با این خواننده کل کل کنید.

فیت گادپوری با حمید صفت

اگر دقت کرده باشید در موزیک ویدیو بزکش حمید صفت هم وجود داشته که به این معنی است که گادپوری به لیبل زد و بند حمید صفت پیوسته است.

وضعیت ازدواج و همسر گادپوری

از وضعیت ازدواج و همسر گادپوری اطلاعات دقیقی در دست نیست.

زندگی شخصی گاد پوری

زندگی شخصی گاد پوری


منابع : نم نمک | گادپوری اینستاگرام/ گادپوری فیسبوک/ /'hn \,vdصفحه شخصی گادپوری/گادپوری ویکی پدیا/ گادپوری تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
50%

نظر دادن

1 نظر

  • ... چهارشنبه, 11 بهمن 1402 14:48 توسط ...

    دم این آدم گرم