ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، درادامه با بیوگرافی مهرداد نظری بازیگر نقش حسنی در دهه هفتاد برنامه کودک و نوجوان به همراه عکسهای خانوادگی با همسرش آتنا حاجی نژاد و فرزندش علی نظری و مهرداد نظری ساعت خوش در نم نمک با شما خواهیم بود.

زندگینامه مهرداد نظری و همسرش(Mehrdad Nzari)

  • نام اصلی : مهرداد نظری
  • متولد : 2 بهمن 1345 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • شناخته شده : کاراکتر حسنی برنامه کودک
  • سالهای فعالیت : 1372 تاکنون
  • همسر : آتنا حاجی نژاد
  • فرزندان : علی نظری

بیوگرافی کامل مهرداد نظری

مهرداد نظری متولد 2 بهمن 1345 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی مهرداد نظری بازیگر و همسرش + فرزندانبیوگرافی مهرداد نظری بازیگر و همسرش + فرزندان

مهرداد نظری - Mehrdad Nzari

مهرداد نظری - Mehrdad Nzari

نقش حسنی در برنامه کودک

مهرداد نظری یا همان حسنی معروف سال های 72-73 که صحبت های بامزه او و طنازی های خاصش با آن لحن کودکانه و سرشار از سادگی و شیرینی باعث شده بود او یکی از کسانی شود که توانسته بود در دهه های گذشته خود را در بین کودکان بعنوان شخصیتی محبوب مطرح کند.

مهرداد نظری (کاراکتر حسنی)

مهرداد نظری (کاراکتر حسنی)

مهرداد نظری با یاری کودک درونش در قالب شیرین زبانی ها و اعمالی که داشت همیشه نکاتی آموزنده را برای کودکان هم عصرش مطرح می کرد.کلاه بانمک و لهجه شیرین به اضافه لباس های رنگین و شاد مهرداد نظری در قالب شخصیت حسنی که همیشه در لحظه ندامت از کار اشتباهی که کرده بود با حس خجالت دست به بندیلک لباسش می برد و حسی قابل درک را به کودکان القاء می کرد.

مهرداد نظری یکی از کسانی بود که در دهه 60 در برنامه کودک و در نقش یک پسر خردسال با مطالب آموزنده و نمکین خود که مدام سر کلاس می گفت “اجازه خانم شیرزاد”.

عکس مهرداد نظری و مادرش

عکس مهرداد نظری و مادرش

وضعیت ازدواج و همسر مهرداد نظری

مهرداد نظری ازدواج کرده و متاهل است نام همسر مهرداد نظری آتنا حاجی نژاد است.آنها یک پسر به نام علی نظری دارند که در ادامه عکسهای مهرداد نظری در کنار همسر و فرزندش را خواهید دید :

مهرداد نظری و همسرش و پسرش علی نظری

مهرداد نظری و همسرش و پسرش علی نظری

مهرداد نظری در کنار همسرش آتنا حاجی نژاد

مهرداد نظری در کنار همسرش آتنا حاجی نژاد

عکس مهرداد نظری و پسرش

عکس مهرداد نظری و پسرش

بیوگرافی آتنا حاجی نژاد همسر مهرداد نظری

آتنا حاجی نژاد همسر مهرداد نظری هم در کنار همسرش به هنر روی آورده و در نمایش حسنی و تخم دایناسور مشاور کارگردان بوده است.

علی نظری و همسرش آتنا حاجی نژاد

مهرداد نظری و همسرش آتنا حاجی نژاد

فعالیت های مهرداد نظری بعد از حسنی

مهرداد نظری : «بعد از حضورم در نقش حسنی برنامه کودک ، قرار بر این بود تا در برنامه های کودک حضور داشته باشم ، اما نشد. بعد از این مدت که کمتر در عرصه هنر دیده شدم ، برای بازگشت مجدد قصد داشتم از کار کودک شروع کنم و با گروه کودک شبکه دو وارد صحبت و مذاکره شدم و طرحی را هم به آنها ارائه کردم ، اما به این دلیل که در حال حاضر و با توجه به شرایط مالی تلویزیون اغلب کارها باید اسپانسر داشته باشند ، ما هم از این قاعده مستثنی نبودیم و می بایست اسپانسری را برای خودمان پیدا می کردیم که در همین حین سریال «آخرین بازی» پیشنهاد شد.»

مهرداد نظری و پسرش در کنار نصرالله رادش

مهرداد نظری و پسرش در کنار نصرالله رادش

مهرداد نظری بازیگر سریال «بوی گلهای وحشی» درباره اینکه اولویت اش در این سالها کار کودک بوده یا نه نیز بیان داشت : باید بگویم در این مدت در حیطه کودک تجربه بیشتری داشتم و علاوه بر اینکه بازی می کردم نویسندگی کودک هم انجام می دهم. به همین علت تمام سعی ام این بود تا فعالیت مجددم را با کار کودک شروع کنم.ضمن اینکه در هر کاری که فکر کنم خوب هستم حاضر خواهم شد و ژانر کودک و بزرگسال برایم فرقی ندارد.

مهرداد نظری اظهارداشت : زمانی که می خواستم به سمت کارهای هنری بیایم در حقیقت نمی دانستم که ممکن است بیشتردر حوزه کودک به صورت متمرکز فعالیت کنم . ضمن اینکه من از زمان دبیرستان برای بچه ها قصه می نوشتم و کار کردن در این ژانر را از سالها پیش در خودم می دیدم ، اما اینطور نبود که فکر کنم روزی به صورت جدی این کار را دنبال کنم. مهرداد نظری درباره کاراکتر حسنی در برنامه «نوروز 72» گفت : در آن زمان من در این برنامه یک کاراکتر بچه را بازی می کردم که بعد از آن برنامه مورد توجه و لطف مردم و گروه کودک تلویزیون قرار گرفتم و در برنامه کودک مشغول به کار شدم. وی گفت : برایم جالب است که مردم بعد از گذشت 18سال به من و کاراکتر حسنی لطف دارند و این شخصیت در خاطرشان مانده است و سراغ حسنی را از من می گیرند.

عکس های اینستاگرام مهرداد نظری

مهرداد نظری و خسرو شکیبایی

مهرداد نظری و خسرو شکیبایی

mehrdad nazari

عکسهای جدید مهرداد نظری

مهرداد نظری حسنی برنامه کودک

مهرداد نظری حسنی برنامه کودک

مهرداد نظری

مهرداد نظری

مهرداد نظری و نصرالله رادش

مهرداد نظری و نصرالله رادش


منابع : مهرداد نظری اینستاگرام/ مهرداد نظری فیسبوک/ livnhn kzvd/صفحه شخصی مهرداد نظری/ مهرداد نظری ویکی پدیا/ مهرداد نظری تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
100%

نظر دادن