در ادامه بیوگرافی کامل جواد قارایی مستند ساز و جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا و عکسهای جواد قارایی و جواد قارایی ویکیپدیا و جواد قارایی همسر و جواد قارایی متولد و تاریخ تولد جواد قارایی و جواد قارایی قد و برادر جواد قارایی را در نم نمک خواهیم دید.

زندگینامه جواد قارایی و همسرش(Javad Gharaei)

  • نام اصلی : جواد قارایی
  • متولد : 7 مهر 1357 تهران
  • زمینه فعالیت : ایرانگردی
  • پیشه : ایرانگرد و مستندساز
  • مدرک تحصیلی : لیسانس مدیریت جهانگردی
  • سالهای فعالیت : 1388 تاکنون
  • قد : 182 سانتیمتر
  • فرزندان : پارسا قارایی

بیوگرافی کامل جواد قارایی

جواد قارایی متولد 7 مهر 1357 در تهران ، کارگردان ، تهیه کننده و راویِ مستند ایرانگرد است.بیوگرافی جواد قارایی مستند ساز و همسرش [زندگینامه]بیوگرافی جواد قارایی مستند ساز و همسرش [زندگینامه]

جواد قارایی - Javad Gharaei

جواد قارایی - Javad Gharaei

مدیریت جهانگردی خوانده و اصالتا تورک اهل زنجان است ولی متولد تهران است.علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی ، گوینده نریشن های جذاب مستند «ایرانگرد» نیز هست. مستندی که مورد تقدیر سازمان حفاظت از محیط زیست قرار گرفته است.

عکس کودکی جواد قارایی

عکس کودکی جواد قارایی

شیوه بیان

شیوه متفاوت و البته جذاب ، در ارائه زیبایی های طبیعت ایران در کنار استفاده از واژگانی که حس عشق به ایران و ایرانی را یادآور می شود و ارائه اطلاعات دقیق و کارشناسی شده از هر منطقه با بیانی شیوا با استفاده از زبان گفتاری در ارائه نریشن ها که منجر به حس نزدیکی بیشتری بین مخاطب و جواد قارایی است.

عکسهای جواد قارایی ایرانگرد

عکسهای جواد قارایی ایرانگرد

کوهنوردی

من از 17 سالگی کوهنوردی را آغاز کردم و عضو فعال باشگاه کوهنوردی دماوند شدم. اما سرانجام به این نتیجه رسیدم که همه چیز کوه نیست و دره ها ، بیابان ها ، آدم ها ، پوشش گیاهی و جانوری هم جذابیت زیادی دارند.

لیدر تور

من زمانی مدیر بخش گردشگری یکی از شرکت ها بودم و برای توریست های آنها تورهای حرفه ای طراحی می کردم؛ اینگونه که آنها از نقطه الف به نقطه ب ایران بروند و مناطق خاصی را با همراهی راهنمایان تور ببینند. تا اینکه با یکی دو تا از دوستان مستندساز همکاری کردم و بعد به این نتیجه رسیدم نگاه متفاوتی نسبت به آنها دارم. همه چیز به نگاه آدم ها برمی گردد. آن زمان با خودم گفتم باید آنچه در مغز و ذهنم می گذرد ، بسازم.

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

نمایشگاه عکاسی تا چاپ کتاب

یک آرشیو خوب از طبیعت و مردمان ایران دارم و می خواهم تا دو سه سال دیگر به عکاسی در ایران ادامه دهم تا مجموعه ام کامل شود و نمایشگاه هایی در ایران و خارج از کشور برگزار کنم. به فکر چاپ کتاب هم هستم.

بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد

بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد

تفاوت من با بقیه

تفاوت کار من با دیگر مستندها نگاه متفاوتم بود. من ارتباط خوبی با طبیعت و مردمان طبیعت نشین برقرار می کنم چون عاشقشان هستم. شاید خیلی از آنهایی که فیلم هایی درباره طبیعت می سازند به آن عشق نمی ورزند اما من وقتی در طبیعت دچار چالش می شوم تازه حالم خوب می شود اما دیگران اینگونه نیستند.

عکسهای اینستاگرام جواد قارایی

عکسهای اینستاگرامی جواد قارایی

خانواده

همیشه تحمل می کنند. این کار من است. آنها می دانند که من عاشق کارم هستم. در کنارش خانواده ام را هم خیلی دوست دارم ، عاشقشان هستم ، اما به هر حال این کار من است.

عکسهای ایرانگردی جواد قارایی

عکسهای ایرانگردی جواد قارایی

وضعیت ازدواج و همسر جواد قارایی

سالهاست که ازدواج کرده و یک پسر به نام پارسا دارد.

پارسا 6 اسفند سال 90 به دنیا آمد و من تا دو ماهگی اش پیش او بودم و هیچ سفری نرفتم و کنار همسرم ماندم. اتفاقا پارسا هم خیلی به من وابسته است و آن زمان مدام در آغوش من آرام می شد.

جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا

جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا

ترانه ریکا جان با صدای جواد قارایی

ریکا جان جواد قارایی [Download]

مصدومیت شدید

یک شب به واقع مرگ را در ارتفاعات بالای البرز به دلیل رعد و برق های بسیاری که کنار کلبه تا صبح می زد به چشم دیدیم. در یکی از سفرها دست تصویربردار گروه دچار حادثه شد و ایشان را به تهران منتقل کردیم خودم هم در این سفرها دچار آسیب های بسیار شدم. آسیب هایی همچون پارگی پرده دیافراگم و بیرون زدگی دیسک کمر و گردن. مشکلات بسیار بود اما به خواست خداوند و انگیزه بالا برای خدمت به هموطنان عزیزم در این راه از هیچ چیز کوتاهی نکردیم.

جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز

جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز

علایق

من فیلم های خیلی خاصی را که می شنوم خیلی خوبند نگاه می کنم. از طرفی آدم رئالی هستم و آثاری را دوست دارم که به واقعیت نزدیک باشد. به ویژه مستندهای خوب جهان را هم زیاد تماشا می کنم.

عکسهای شخصی جواد قارایی

عکسهای شخصی جواد قارایی

جواد قارایی و مرضیه برومند

جواد قارایی و مرضیه برومند

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

زندگی شخصی جواد قارایی

زندگی شخصی جواد قارایی


منابع : نم نمک | جواد قارایی اینستاگرام/ جواد قارایی فیسبوک/ [,hn rhvhdd/صفحه شخصی جواد قارایی/جواد قارایی ویکی پدیا/ جواد قارایی تلگرام

این مطلب مفید بود؟
(50 رای)
92%

نظرات کاربران بروز رسانی

126
با عرض سلام و ادب و احترام میخواستم بدینوسیله از برنامه خیلی عالی ایرانگرد با اجرای زیبای آقای جواد فارابی تشکر و قدر دانی کنم . من و خانواده عاشق این برنامه هستیم و هر کانالی که پخش میکنه میبینیم عالیه . بنظر ما تنها برنامه زیبا و بی نظیره تلویزیون هست . از آقای قارایی و همه همکارانشان نهایت تشکر را داریم . سپاس
1399-02-04 23:08
پاسخ دادن
01
سلام با تشکر از زحمات شما سوال من این است که این برنامه های جهانگرد را آیا به شبکه های خارجی فروخته آید ؟ همینطور که ما کلی برنامه های مشابه کار شما را در تلویزیون ایران و خارج می بینم آیا امکان فروش کار خودتان را دارید ؟
1401-05-02 16:09
پاسخ دادن
024
با سلام ودرود برعوامل پربیننده ایرانگرد من بدون هیچ گونه اغراقی باید بگویم تا به حال هیچ برنامه ای تا به این اندازه منو دگرگون نکرده من منتظرم شب برنامه اقای قارایی شروع بشه تا نبینم خوابم نمیبره اقای قارابی شما باهمین برنامه ای که ساختی اگر دیگه تولید دیگه ای تتا اخر عمر نداشته باشی ادای دین خودت رو باایران وایرانی اداکردی درود به شرفت دوباره زنده شدم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم خودم دوستار محیط زیستم اگر امکان باشه میتونم از طریق تلفن باشما صحبت کنم دلم اروم شه ممنونت میشم فدایی داری عزیزم
1399-02-31 23:16
پاسخ دادن
017
اولین بار که یکی از قسمتهای ایرانگرد بنام دره شیرز رو دیدم با خودم گفتم تیم حرفه ای و قوی با دیدی نو در پشت این برنامه است وازآن به بعد همواره در کمین بوده ام تا بقبه قسمتهای ایت مستند جذاب و دیدنی را تماشاکنم. دمت گرم.پیروز و پایدار باشب
1399-04-14 00:30
پاسخ دادن
023
واقعا به داشتن چنین هموطنی افتخار میکنم و از شما و همکاران خوبتون بخاطر ساخت چنین برنامه ای تشکر میکنم
1399-08-03 17:03
پاسخ دادن
118
با سلام وعرض ادب خدمت اقا جواد قارایی و همکارنشون .من همیشه از همه مستند ها خوشم میاد ولی مستند ایرانگرد یه چیز دیگه هست واقعا دست مریزاد خیلی خیلی خسته نباشید
1399-09-01 13:59
پاسخ دادن
017
سلام اقا جواد کارش درسته. عالی عالی دمت گرم
1399-09-13 12:27
پاسخ دادن
417
شما که عرضه نداری یه چوب برداری چرا میری و زحمت میدی به عشایرایی که خونشون رو دستشون گرفتن تو اون ناحیه کوهستانی بشینم از تو عوامل برنامه آن پذیرایی کنم شما جز مزاحمت چیزی دیگه ای براشون نداری متاسفم واست که اندازه اون زن بختیاری هم نشدی و دست خالی برگشتی سر چادراشون بدون حتی چند عدد چوب کوچک .اسمت رو گذاشتی مرد.
1399-09-18 00:11
پاسخ دادن
429
همیشه هستن اونهایی که به فکر تخریب انسان های ارزشمند هستند و شما هم از اون دسته ای .حسادت اصلا خوب نیست
1399-09-20 06:06
پاسخ دادن
03
حالا شما به کی داری حمله میکنی؟
1399-11-02 11:56
پاسخ دادن
115
جواد جان خسته نباشی تو فوق العاده ای من همیشه از تو با عنوان فردوسی پور ایرانگردان و مستندسازان یاد میکنم چون مثل عادل فردوسی پور راستگو و حقیقتگو هستی موفق باشی عزیزم
1399-10-07 00:00
پاسخ دادن
016
ازکجامیدونید که جوادقارایی به عشایرکمک نمیکنه؟ چرااینقدر راحت قضاوت میکنید.
ایشون کمکهای مالی زیادی به عشایرکرده و ازهزینه شخصی خودشون دارن مستندسازی میکنن .
1400-01-06 00:40
پاسخ دادن
19
مردک نادان جواد چوب برداره مرده یا کاری با این عظمت انجام بده ...یابو هم زور دارد .
1400-01-11 18:26
پاسخ دادن
014
درود به شرفت جواد قارایی که این همه زحمتو به جون میخری اونوقت بعضی از افراد حسود چشم دیدنتو ندارند .
1400-01-13 03:19
پاسخ دادن
09
آقای قارایی عالی هستند.
حرفه ای کار میکنند
عشق به وطن رادر بیننده انتقال می دهند
اینکه نام وطن را ایران جان می نامند عالی است
پاینده باشند
1400-01-23 21:11
پاسخ دادن
18
سلام آقای قارایی من زاهدان زندگی میکنم پدر من خیلی ب برنامه شما علاقه داره همیشه موفق و سالم باشی تا بتونی مستندهای کامل تری از ایران عزیز برای ما بسازی خدا قوت دوست خوبم
1400-04-03 07:42
پاسخ دادن
08
سلام جناب قارایی ... شما مستند ساز بسیار ماهری هستید ...عشق و علاقه ی واقعی و بدون تظاهر شما باعث به وجود آمدن این برنامه ی زیبا شده.. ازتون ممنونم. خسته نباشید.
1400-04-13 01:27
پاسخ دادن
06
با سلام خدمت اقای جواد قارایی من شخصا خیلی عاشق برنامه ایرانگردم. بعد شماهم چند نفر این کارو کردن که نام نمیبرم ولی اصلا به زیبایی کار شما در نیامد. انشالله همیسه پاینده باشی تا برامون قسمتهای جدید ایرانگرد را بسازی. سپاس از شما هموطن گرامی و تیم زحمت کشتان
1400-06-08 04:10
پاسخ دادن
02
مجموعه ایرانگرد و آقای قارایی کارشون وااااقعا عالی هست.آقای جواد قارایی با بیان شیوا و مستندسازی عالیشون حس میهن دوستی را در مخاطب صدچندان میکنند...دست مریزاد.در پناه خدای یگانه موفق و منصور باشید.
1401-02-28 00:51
پاسخ دادن
02
با عرض سلام و درود
کمال تشکر رو دارم از آقای قارایی و تمام عوامل پشت صحنه بخاطر ساخت چنین برنامه ای،ممنون از حس وطن پرستی آقای قارایی
1401-05-03 23:54
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.