ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه بیوگرافی کامل جواد قارایی مستند ساز و جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا و عکسهای جواد قارایی و جواد قارایی ویکیپدیا و جواد قارایی همسر و جواد قارایی متولد و تاریخ تولد جواد قارایی و جواد قارایی قد و برادر جواد قارایی و عکس همسر جواد قارایی و خانه جواد قارایی و جواد قارایی و همسرش سوگل و جواد قارایی و همسرش و فرزندش و ماجرای جالب ازدواج جواد قارایی و بیوگرافی همسر جواد قارایی کیست و درآمد جواد قارایی و شغل همسر جواد قارایی را در نم نمک خواهیم دید.

زندگینامه جواد قارایی و همسرش(Javad Gharaei)

  • نام اصلی : جواد قارایی
  • متولد : 7 مهر 1357 تهران
  • زمینه فعالیت : ایرانگردی
  • پیشه : ایرانگرد و مستندساز
  • مدرک تحصیلی : لیسانس مدیریت جهانگردی
  • سالهای فعالیت : 1388 تاکنون
  • قد : 182 سانتیمتر
  • همسر : سوگل
  • فرزندان : پارسا قارایی

بیوگرافی کامل جواد قارایی

جواد قارایی متولد 7 مهر 1357 در تهران ، کارگردان ، تهیه کننده و راویِ مستند ایرانگرد است.بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد و همسرش سوگل + فرزندانبیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد و همسرش سوگل + فرزندان

جواد قارایی - Javad Gharaei

جواد قارایی - Javad Gharaei

مدیریت جهانگردی خوانده و اصالتا تورک اهل زنجان است ولی متولد تهران است.علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی ، گوینده نریشن های جذاب مستند «ایرانگرد» نیز هست. مستندی که مورد تقدیر سازمان حفاظت از محیط زیست قرار گرفته است.

عکس کودکی جواد قارایی

عکس کودکی جواد قارایی

شیوه بیان

شیوه متفاوت و البته جذاب ، در ارائه زیبایی های طبیعت ایران در کنار استفاده از واژگانی که حس عشق به ایران و ایرانی را یادآور می شود و ارائه اطلاعات دقیق و کارشناسی شده از هر منطقه با بیانی شیوا با استفاده از زبان گفتاری در ارائه نریشن ها که منجر به حس نزدیکی بیشتری بین مخاطب و جواد قارایی است.

عکسهای جواد قارایی ایرانگرد

عکسهای جواد قارایی ایرانگرد

کوهنوردی

من از 17 سالگی کوهنوردی را آغاز کردم و عضو فعال باشگاه کوهنوردی دماوند شدم. اما سرانجام به این نتیجه رسیدم که همه چیز کوه نیست و دره ها ، بیابان ها ، آدم ها ، پوشش گیاهی و جانوری هم جذابیت زیادی دارند.

لیدر تور

من زمانی مدیر بخش گردشگری یکی از شرکت ها بودم و برای توریست های آنها تورهای حرفه ای طراحی می کردم؛ اینگونه که آنها از نقطه الف به نقطه ب ایران بروند و مناطق خاصی را با همراهی راهنمایان تور ببینند. تا اینکه با یکی دو تا از دوستان مستندساز همکاری کردم و بعد به این نتیجه رسیدم نگاه متفاوتی نسبت به آنها دارم. همه چیز به نگاه آدم ها برمی گردد. آن زمان با خودم گفتم باید آنچه در مغز و ذهنم می گذرد ، بسازم.

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

نمایشگاه عکاسی تا چاپ کتاب

یک آرشیو خوب از طبیعت و مردمان ایران دارم و می خواهم تا دو سه سال دیگر به عکاسی در ایران ادامه دهم تا مجموعه ام کامل شود و نمایشگاه هایی در ایران و خارج از کشور برگزار کنم. به فکر چاپ کتاب هم هستم.

بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد

بیوگرافی جواد قارایی ایرانگرد

تفاوت من با بقیه

تفاوت کار من با دیگر مستندها نگاه متفاوتم بود. من ارتباط خوبی با طبیعت و مردمان طبیعت نشین برقرار می کنم چون عاشقشان هستم. شاید خیلی از آنهایی که فیلم هایی درباره طبیعت می سازند به آن عشق نمی ورزند اما من وقتی در طبیعت دچار چالش می شوم تازه حالم خوب می شود اما دیگران اینگونه نیستند.

عکسهای اینستاگرام جواد قارایی

عکسهای اینستاگرامی جواد قارایی

خانواده

همیشه تحمل می کنند. این کار من است. آنها می دانند که من عاشق کارم هستم. در کنارش خانواده ام را هم خیلی دوست دارم ، عاشقشان هستم ، اما به هر حال این کار من است.

عکسهای ایرانگردی جواد قارایی

عکسهای ایرانگردی جواد قارایی

وضعیت ازدواج و همسر جواد قارایی

سالهاست که با خانمی به نام سوگل ازدواج کرده و یک پسر به نام پارسا دارد.

پارسا 6 اسفند سال 90 به دنیا آمد و من تا دو ماهگی اش پیش او بودم و هیچ سفری نرفتم و کنار همسرم ماندم. اتفاقا پارسا هم خیلی به من وابسته است و آن زمان مدام در آغوش من آرام می شد.

جواد قارایی و همسرش و پسرش پارسا

جواد قارایی و همسرش سوگل و پسرش پارسا

ترانه ریکا جان با صدای جواد قارایی

ریکا جان جواد قارایی [Download]

مصدومیت شدید

یک شب به واقع مرگ را در ارتفاعات بالای البرز به دلیل رعد و برق های بسیاری که کنار کلبه تا صبح می زد به چشم دیدیم. در یکی از سفرها دست تصویربردار گروه دچار حادثه شد و ایشان را به تهران منتقل کردیم خودم هم در این سفرها دچار آسیب های بسیار شدم. آسیب هایی همچون پارگی پرده دیافراگم و بیرون زدگی دیسک کمر و گردن. مشکلات بسیار بود اما به خواست خداوند و انگیزه بالا برای خدمت به هموطنان عزیزم در این راه از هیچ چیز کوتاهی نکردیم.

جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز

جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز

علایق

من فیلم های خیلی خاصی را که می شنوم خیلی خوبند نگاه می کنم. از طرفی آدم رئالی هستم و آثاری را دوست دارم که به واقعیت نزدیک باشد. به ویژه مستندهای خوب جهان را هم زیاد تماشا می کنم.

عکسهای شخصی جواد قارایی

عکسهای شخصی جواد قارایی

جواد قارایی و مرضیه برومند

جواد قارایی و مرضیه برومند

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

بیوگرافی و زندگینامه جواد قارایی

زندگی شخصی جواد قارایی

زندگی شخصی جواد قارایی


منابع : نم نمک | جواد قارایی اینستاگرام/ جواد قارایی فیسبوک/ [,hn rhvhdd/صفحه شخصی جواد قارایی/جواد قارایی ویکی پدیا/ جواد قارایی تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(74 رای)
92.4%

نظر دادن