" من پسر هیتلر هستم"، این جمله ای بود که ژان ماری لوره به فرانسوا ژیبول، یک وکیل فرانسوی در سال 1979 گفت.

خبرگزاری آسوشیتدپرس خبری را منتشر کرده که در آن ، یک جوان فرانسوی نیم قرن پس از مرگ آدولف هیتلر ، ادعا کرده که پسر هیتلر است.ایا هیتلر فرزند داشتایا هیتلر فرزند داشت

بر اساس گزارش یک مجله فرانسوی که خبرگزاری آسوشیتدپرس از آن نقل کرده ، هیتلر در سال 1917 در فرانسه با "شارلوت لوبژوا" مادر این جوان فرانسوی که در آن زمان دختر 16 ساله بوده ملاقات کرده است.

هیتلر در جنگ جهانی اول زمانی که تنها یک نظامی آلمان بود ، معروف شد.

در گزارش آمده است که " شارلوت لوبژوا" برای نخستین بار زمانی هیتلر را ملاقات کرده که چند زن دیگر نیز ، همراه او بوده است.

 

ماجرا از کجا آغاز شد؟

به گزارش لوپوئن ، آدولف هیلتر در سال 1917 در فرانسه با مادر لوره که یک دختر 16 ساله به نام شارلوت لوبژوا بوده ملاقات می کند.

آدولف هیلتر در زمان جنگ جهانی اول در زمانی که یک سرجوخه ارتش آلمان بوده در فرانسه با این دختر آشنا می شود.

در این گزارش آورده شده است : لوبژوا ملاقات خود با این سرباز آلمانی را به یاد می آورده و گفته است اولین باری که هیتلر را ملاقات کرده در حال درو یونجه به همراه زنان دیگر بوده است.

مادر لوره اظهار داشته هیتلر یک مقوا داشت که به نظر می رسید بر روی آن نقاشی می کند . همه زنان درباره او کنجکاو شدند و می خواستند بدانند که وی در حال کشیدن چه چیزی است آنها من را انتخاب کردند تا به او نزدیک شوم.

به گزارش مجله لوپوئن ، پس از نزدیک شدن لوبژوا به هیتلر رابطه آنها شکل گرفت و هیتلر او را برای یک پیاده روی دعوت کرد.

ایا هیتلر فرزند داشت

لوبژوا گفت من با هیتلر به قدم زدن پرداختیم و او که تحت تاثیر طبیعت قرار گرفته بود سخنانی به زبان می آورد که من چیزی از آنها نمی فهمیدم. او فرانسه صحبت نمی کرد و به آلمانی صحبت می کرد و برای مخاطبان خیالی خود سخنرانی می کرد.

در گزارش لوپوئن آمده است : پس از عمیق تر شدن رابطه هیتلر و لوبژوا ، ژان ماری لوره در مارس 1918 به دنیا آمد و پس از مدتی این پسر به فرزند خواندگی قبول شد و مادرش تنها چند هفته پیش از مرگ در دهه 50 زندگی اش ، هویت پدر لوره را فاش کرد.

مادرش به او گفته بود که پدرش یکی از بدنام ترین دیکتاتورهای تاریخ بشر بوده است.

پسر هیتلر می گوید : برای اینکه افسرده نشوم ، بی وقفه کار می کردم و هرگز به تعطیلات نمی رفتم و سرگرمی نداشتم. به مدت 20 سال حتی به یک سینما هم نرفتم.

بر اساس این گزارش ، وی سپس شروع به تحقیق در خصوص گذشته خود کرد و داشمندان را به خدمت گرفت تا ثابت کند که هم خون هیتلر است. وی همچنین خطی کاملا شبیه به خط هیتلر شدات.

عکس های این دو همچنین شباهث زیاد این فرد را به یکدیگر نمایان می کند.

زمانی که خانم لابجویه درگذشت ، فرزندش در اتاق کوچک زیر شیروانی خانه اش ، نقاشی هایی پیدا کرد که امضای هیتلر بر روی ان بود.

 لازم به ذکر است هیتلر هیچ فرزندی نداشت و حتی پس از کارهایی که هیتلر انجام داده ، اعضای خانواده اش پیمان بسته اند که هرگز ارتباط خونی خودشان با هیتلر را برملا نکنند تا این موضوع فراموش شود و کسی هم آن ها را به دلیل این رابطه خانوادگی که به نظر نفرین شده بوده ، سرزنش نکند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی