کشف مومیایی شگفت انگیز در جنوب غرب آسیا و عکس مومیایی واقعی زنده و قدیمی ترین مومیایی جهان و کشف مومیایی زلیخا و قدیمی ترین مومیایی ایران و عکس واقعی مومیایی زلیخا و سالم ترین مومیایی جهان و عکس مومیایی فرعون و عکس مومیایی های ترسناک در نم نمک.

کشف مومیایی شگفت انگیز در جنوب غرب آسیا

مومیایی به جسدی گفته می شود که پوست و گوشت خشک شده آن در اثر تماس عمدی یا تصادفی با مواد شیمیایی ، سرمای فوق العاده زیاد ، رطوبت بسیار پایین یا عدم وجود هوا حفظ شده است.کشف مومیایی شگفت انگیز و ترسناک! [عکس]کشف مومیایی شگفت انگیز و ترسناک! [عکس]

کشف مومیایی شگفت انگیز

مومیایی کردن ، روشی برای حفظ جسد است که در آن امعاواحشا و مغز را پیش از خواباندن جسد در سدیم کربنات از بدن خارج می کردند و سپس در نوار های پارچه ای می پیچیدند.

کشف موجود عجیب مومیایی شده که ظاهر آن شبیه گربه سانان است و چهره ای بسیار ترسناکی دارد اخیرا سوژه شبکه های اجتماعی شده است.

این موجود عجیب و غریب که در انبار سنگی فردی به نام عبدالله اوزتورک در نیغده ترکیه پیدا شده است حیرت باستان شناسان را برانگیخت.

کشف مومیایی شگفت انگیز

این موجود دارای دو نیش تیز و دم شلاقی بلند است.

به گفته برخی کارشناسان این موجود که ظاهری شبیه گربه سانان دارد چرا که در منطقه آناتولی بین قرن های 10 تا 13 مومیایی کردن گربه ها و همچنین بچه ها مرسوم بوده است.

گفتنی است؛ زمان حیات این موجود عجیب به دوران ماقبل تاریخ باز می گردد.

کشف مومیایی شگفت انگیز

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.