در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال آسمان هوای باران دارد با نام جدید پرگار که سریال شبکه یک سیما است با شما در نم نمک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پرگار

سریال پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پوررحمانی ، سریال شبکه یک سیما است که در سال 99 بعد از اتمام زیرخاکی روی آنتن شبکه رفت.بیوگرافی بازیگران سریال پرگار و خلاصه داستان آن + عواملبیوگرافی بازیگران سریال پرگار و خلاصه داستان آن + عوامل

این سریال با نام قبلی آسمان هوای باران دارد قرار بود بهمن ماه سال گذشته از شبکه یک سیما پخش شود اما با تغییراتی در جدول پخش این سریال روی آنتن نرفت و پخش آن به زمان دیگری موکول شد.

سریال پرگار جایگزین زیرخاکی شد

سریال پرگار از سه شنبه 6 خرداد با اتمام زیرخاکی جایگزین این سریال در پخش شد و هر شب ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

زهره نعیمی در سریال پرگار

زهره نعیمی در سریال پرگار

شهرام شاه حسینی کارگردانی که سابقه ساخت سریال پرستاران ، هشت و نیم دقیقه ، همه چیز آنجاست و... را در کارنامه هنری اش دارد با سریال جدید پرگار به آنتن تلویزیون بازگشت.

عکسی از بازیگران سریال پرگار

عکسی از بازیگران سریال پرگار

سریال پرگار روایتگر داستانی اجتماعی است و مسائل خانوادگی محوریت داستان این سریال را تشکیل میدهد و گره خوردن سرنوشت سه خانواده با هم در جریان قصه و ماجراهایی که برایشان رخ میدهد خط اصلی قصه این سریال است.

الهام طهموری و رضا امامی در سریال پرگار

الهام طهموری و رضا امامی در سریال پرگار

در خلاصه داستان سریال پرگار آمده است :

ماجرای سریال درباره مشکلات نوجوانان اسـت کـه بطور غیر مستقیم پیرامون موضوعاتی هم چون مواد مخدر در مدارس ، نقش خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و عشق بازیگری بین جوانان و نوجوانان بـه خصوص دختران روایت می شود. هم چنین در خلاصۀ داستان آمده اسـت کـه آسیب های استفاده از تکنولوژی روی دانش آموزان خصوصا دختران محصل چـه میزان اسـت و نحوه برخورد پدر و مادر ها با فرزندان نوجوان شان را آموزش می دهد. داستان سریال پرگار زندگی خانواده ای رابه نمایش می کشد کـه برای ادامه تحصیل دختر بزرگترشان در مقطع دکترا راهی تهران میشوند ، امّا خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند کـه دستمایه سکانس های مختلف سریال پرگار اسـت.

عکسی از بازیگران سریال پرگار

عکسی از بازیگران سریال پرگار

بازیگران سریال پرگار عبارتند از :

مرجانه گلچین ، الهام طهموری ، مریم سرمدی ، سهیلا جوادی ، مریم سردشتی ، بهرنگ علوی ، فریبا کوثری ، بابک کریمی ، تیما پوررحمانی ، حسین روزمه ، رضا امامی ، فاطمه مرتاضی ، علی عمرانی ، زهره نعیمی ، فریبا جدیکار ، نجوا صاحب الزمانی ، امیررضا دلیری و کتایون علیزاده ایفای نقش کرده اند.

مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در سریال پرگار

مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در سریال پرگار

سریال پرگار در 29 قسمت 45 دقیقه ای هرشب به غیر از پنجشنبه ها حوالی ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود.

بهرنگ علوی در سریال پرگار

بهرنگ علوی در سریال پرگار

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%
بیوگرافی بازیگران سریال پرگار و خلاصه داستان آن + عوامل
5.0
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,880