برنامه همرفیق و عوامل برنامه همرفیق و زمان پخش برنامه همرفیق و شرکت کنندگان برنامه همرفیق و بیوگرافی بازیگرلن برنامه همرفیق و همرفیق شهاب حسینی و همرفیق شهاب حسینی کلید خورد و شهاب حسینی با همرفیق می آید و پخش برنامه همرفیق و برنامه جدید شهاب خسینی را در نم نمک ببینید.

معرفی برنامه همرفیق و شرکت کنندگان و عوامل آن

برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی سید شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی است.برنامه همرفیق شهاب حسینی و مهمانان آن + اخبار و حواشیبرنامه همرفیق شهاب حسینی و مهمانان آن + اخبار و حواشی

سروش صحت بازیگر ، نویسنده و کارگردان کشورمان به عنوان نویسنده در این برنامه در کنار شهاب حسینی حضور دارد و هر هفته میزبان هنرمندان سرشناسی در این برنامه خواهند بود.

همرفیق شهاب حسینی

همرفیق شهاب حسینی

زمان پخش

این برنامه با اجرای شهاب حسینی ، برنامه ای اینترنتی است که هر هفته پنجشنبه با حضور یک مهمان از دنیای هنر پخش خواهد شد.

نحوه شرکت در برنامه بعنوان تماشاگر

همچنین افرادی که علاقه مند به حضور در برنامه به عنوان تماشاگر هستند ، می توانند با مراجعه به اپلیکیشن «آپ» و گزینه همرفیق اقدام به ثبت نام نمایند.

همرفیق با شهاب حسینی

همرفیق با شهاب حسینی

اجرای ساز محبوب هر مهمان در همرفیق

همکاری همرفیق با گروه بمرانی و دیگر نوازندگان از جذابیت های این برنامه است که به صورت ثابت در آن حضور دارند. در هر قسمت یک ساز محبوب مهمان توسط فردی متخصص نواخته می شود. تاکنون بینندگان شاهد اجراهای زیبایی برای سازهایی چون تار ، کمانچه ، باغلاما ، تنگ درام ، نی و ویولنسل بوده اند.


اخبار برنامه همرفیق :

خداداد عزیزی فوتبالیست و مربی فوتبال کشورمان در یازدهمین قسمت از برنامه همرفیق مهمان شهاب حسینی خواهد شد و به گفتگو با او می پردازد.

طبق رسم خاص برنامه همرفیق ، مهمان برنامه از یکی از بهترین دوستان خود برای همراهی در این برنامه دعوت می کند و خداداد عزیزی به همراه رضا شاهرودی در این قسمت از برنامه همرفیق مهمان شهاب حسینی خواهند بود.

رضا شاهرودی و خداداد عزیزی در همرفیق

رضا شاهرودی و خداداد عزیزی در همرفیق

مهدی هاشمی نسب ، رضا شاهرودی ، علی اکبر استاداسدی و حمید استیلی از گزینه های احتمالی برای همراهی خداداد عزیزی در برنامه همرفیق بودند که از میان آنها رضا شاهرودی به عنوان رفیق خداداد عزیزی در برنامه حضور خواهد داشت.

رضا شاهرودی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس تهران است. او در جام جهانی فوتبال 1998 تیم ملی را همراهی کرد و پس از خداحافظی از دنیای فوتبال ، با تیم داماش ایرانیان کار مربیگری خود را آغاز کرد.


مهمانان قبلی برنامه همرفیق

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر تئاتر و سینما به همراه بهترین رفیق خود در نخستین قسمت برنامه همرفیق حضور داشت. بحث درباره راه و رسم رفاقت ، محور اصلی گفتگوی برنامه بود. نوید محمدزاده ، وحید جلیلوند را به عنوان رفیق خود در برنامه دعوت کرد.

نوید محمدزاده در همرفیق شهاب حسینی

نوید محمدزاده در همرفیق شهاب حسینی

در این برنامه نوید محمدزاده کت خود را به عنوان هدیه به وحید جلیلوند تقدیم کرد. نوید محمد زاده این کت را در جشنواره ونیز پوشیده بود. او در این جشنواره برای بازی در فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند ، برنده بهترین بازیگر بخش افق های جشنواره شد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا دومین هنرمندی بود که در برنامه همرفیق حضور پیدا کرد. برنامه همرفیق با حضور بهرام افشاری به عنوان مهمان هوتن شکیبا جذابیت بیشتری پیدا کرد. این برنامه که بیشتر به بیان خاطرات بامزه مهمانان گذشت تبدیل به یکی از قسمتهای پربیننده همرفیق شد.

هوتن شکیبا و شهاب حسینی در برنامه همرفیق

هوتن شکیبا و شهاب حسینی در برنامه همرفیق

هوتن شکیبا یکی از تابلوهای نقاشی خود را به عنوان هدیه به بهترین دوست خود ، بهرام افشاری تقدیم کرد.

پژمان جمشیدی

سومین مهمان برنامه همرفیق ، پژمان جمشیدی بود. در ابتدای برنامه شهاب حسینی در مورد رفاقت با پژمان جمشیدی گفتگو کرد تا اینکه مهمان پژمان جمشیدی معرفی شد. سام درخشانی به عنوان رفیق پژمان جمشیدی در این برنامه حضور داشت. این دو بازیگر از خاطرات آشنایی و رفاقت چند ساله خود در این برنامه صحبت کردند.

پژمان جمشیدی در برنامه همرفیق

پژمان جمشیدی در برنامه همرفیق

در این برنامه پژمان جمشیدی چند جلد کتاب را به سام درخشانی هدیه داد.

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا برای اولین بار در طول سالهای فعالیت خود در یک برنامه ی تاک شو شرکت کرد. فاطمه معتمدآریا در همرفیق ، مرضیه برومند را به عنوان رفیق شفیق خود معرفی کرده و میزبان او شد. فاطمه معتمدآریا و مرضیه برومند خاطرات جالب و به یاد ماندنی خود در طول همکاری چندین ساله خود بازگو و مفهوم رفاقت را از نظر خود معنا کردند.

فاطمه معتمد آریا در برنامه همرفیق

فاطمه معتمد آریا در برنامه همرفیق

فاطمه معتمدآریا ، عکسی خاطره انگیز از حضور مرضیه برومند در عروسی خودش را به خانم برومند هدیه کرد.

محسن تنابنده

در پنجمین قسمت برنامه همرفیق ، محسن تنابنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون دعوت شده بود. محسن تنابنده تا زمان دعوت از احمد مهران فر به عنوان رفیق خود ، در مورد رفاقت و معنای آن صحبت کرد. پس از حضور احمد مهران فر ، روند برنامه شادتر شد چرا که بازیگر نقش ارسطو با خواندن ترانه هایی در مورد رفاقت جذابیت برنامه را بیشتر کرد.

محسن تننابنده مهمان برنامه شهاب حسینی

محسن تنابنده کفش کودکانه ای را برای پسر احمد مهران فر در نظر گرفته و به او هدیه کرد.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر مهمان ششمین قسمت از برنامه همرفیق بود. این بازیگر سینما ، تعریف خود را از رفاقت را بیان کرد. هادی حجازی فر در برنامه همرفیق ، ساز تنگ درام را به عنوان ساز مورد علاقه و محمدحسین مهدویان را به عنوان یکی از رفقای صمیمی خود معرفی کرد.

هادی حجازی فر در همرفیق

هادی حجازی فر در همرفیق

هادی حجازی فر و محمدحسین مهدویان در این برنامه خاطرات زیادی از جواد عزتی ، بازیگر خوب کشورمان بیان کردند و در آخر ، هادی حجازی فر چند لوح فشرده از موسیقی نواحی ایران به محمدحسین مهدویان هدیه کرد.

مهران احمدی

در هفتمین قسمت از برنامه همرفیق ، مهران احمدی به عنوان مهمان اصلی برنامه دعوت شد. این بازیگر توضیحاتی در مورد رفاقت و رسم خود در رفاقت با دوستان خود بیان کرد. مهران احمدی در ادامه ، از برزو نیک نژاد به عنوان رفیق خود برای حضور در برنامه همرفیق دعوت کرد.

مهران احمدی در همرفیق

مهران احمدی در همرفیق

برزو نیک نژاد و مهران احمدی خاطرات جالبی از دوران کودکی و نحوه آشنایی خود برای بینندگان تعریف کردند. مهران احمدی یک عدد ساعت مچی مردانه را در انتهای برنامه به برزو نیک نژآد هدیه کرد.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی مهمان برنامه همرفیق در قسمت هشتم شد. این بازیگر سینما و تلویزیون از همان ابتدای ورود خود ، با گروه بمرانی همخوانی کرده و برنامه را شادتر و صمیمی تر کرد. این هنرمند از مریم شیرازی به عنوان رفیق خود نام برده و از او برای حضور در برنامه دعوت کرد.

شبنم مقدمی در برنامه همرفیق

شبنم مقدمی در برنامه همرفیق

شبنم مقدمی بار دیگر با مریم شیرازی ، یکی از ترانه های گروه بمرانی را با گروه همخوانی کرده و از شهاب حسینی نیز دعوت کردند تا به آنها بپوندد. شبنم مقدمی به خاطر علاقه مریم شیرازی به گل و گیاه ، یک گلدان به او هدیه کرد.

نیما رئیسی

نیما رئیسی بازیگر و دوبلور مطرح کشورمان در هشتمین قسمت از برنامه همرفیق ، مهمان اصلی شهاب حسینی بود. شهاب حسینی و نیما رئیسی رفاقت دیرینه خود را در این برنامه اعلام کردند و شهاب حسینی در طول برنامه به شوخی گفت که در انتخاب مهمان این هفته پارتی بازی کرده است.

این دو هنرمند از خاطرات خوب گذشته خود تعریف کردند و نیما رئیسی نظر خود درباره رفاقت ابراز نمود.

نیما رئیسی ، محمد علیمردانی را به عنوان مهمان و رفیق خود به برنامه دعوت کرد. مهمانان این هفته از برنامه همرفیق ، با تعریف خاطرات مشترک خود در دوبله فیلم و سریالها ، برنامه جذاب و شادی را فراهم کردند و در آخر نیما رئیسی یک کره زمین به محمد علیمردانی هدیه کرد.

شهاب حسینی و نیما رئیسی در برنامه همرفیق

شهاب حسینی و نیما رئیسی در برنامه همرفیق

رضا صادقی ، شهاب حسینی و علی انصاریان

رضا صادقی ، شهاب حسینی و علی انصاریان


سایر عوامل

طراح پوستر این برنامه محمد شکیبا و عکاس آن ریحانه طراوتی است.

لوگوی برنامه همرفیق شهاب حسینی

برنامه همرفیق شهاب حسینی

این مطلب مفید بود؟
(10 رای)
76%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,314