ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه گفتگو با امیررضا دلاوری در دورهمی و ماجرای ازدواج امیررضا دلاوری در دورهمی و عاشق شدن امیررضا دلاوری در دورهمی و امیررضا دلاوری مهمان دورهمی و مصاحبه با امیررضا دلاوری در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

گفتگو و مصاحبه با امیررضا دلاوری در دورهمی

در تاریخ 16 بهمن 1399 امیررضا دلاوری بازیگر سینما و تلویزیون مهمان مهران مدیری در برنامه «دورهمی» بود.داستان ازدواج امیررضا دلاوری با همسرش در دورهمیداستان ازدواج امیررضا دلاوری با همسرش در دورهمی

امیررضا دلاوری و مهران مدیری در دورهمی

امیررضا دلاوری و مهران مدیری در دورهمی

دلاوری درباره شروع فعالیتش گفت : تقریبا از سال چهارم دبیرستان شروع به فعالیت کردم و در تئاتر های جشنواره حضور داشتم ، تا اینکه با آقای آب پرور کار کردم و کار در این حوزه را ادامه دادم.

دلاوری در بخشی از برنامه درباره بدترین خصوصیت خودش گفت : دیر عصبانی می شوم ، اما وقتی اتفاق بیفتد داد و بیداد می کنم.

وی ادامه داد : به نظرم یک ضعف است ، اما هر چه قدر پابه سن می گذارم خیلی دیرتر عصبانی می شوم. البته در مقابلش خیلی مهربان هستم و اصلا آدم کینه ای نیستم و بدی را تلافی نمی کنم.

بازیگر سریال «آنام» عنوان کرد : سال ها نقش های مثبت بازی می کردم تا اینکه تجربه اولین نقش منفی را به کارگردانی بهمن زرین پور داشتم.

وی افزود : آزیتا حاجیان انتخاب بازیگر این کار را به عهده داشت ، با من تماس گرفتند و به دفتر مرحوم زرین پور رفتم. به من گفتند که چهره ات خیلی مثبت است کاراکتری که ما داریم خیلی منفی است بهش میگن «برو کلاه بیار سر میاره»!

بازیگر پریا اظهار کرد : من هم آن روز ها جوان بودم و تجربه کمتری داشتم. من در جواب آقای زرین پور گفتم آقا اگر اینجوری است می رفتید از خیابان بازیگر می آوردید! البته بعدا عذرخواهی کردم.

وی ادامه داد : همان شب خانم حاجیان با من تماس گرفت و گفت فردا فیلمنامه را بیا از دفتر بگیرید و شروع کنیم.

امیررضا دلاوری در برنامه دورهمی

امیررضا دلاوری در برنامه دورهمی

بازیگر وارش درباره ازدواجش گفت : یک دوست مشترکی داشتیم به همین خاطر من همسرم را به تئاترم دعوت کردم ، حاصل ازدواج ما یک دختر 10ساله به نام دیار است.

دلاوری درباره کار کردن در خانه توضیح داد : من در خانه همه کار ها را مثل ظرف شستن ، جاروکردن ، غذا پختن را انجام می دهم. البته این کار ها در خون من بوده است (خنده). چون در زمان مجردی مادرم دبیر بودند ، منم پیگیر کار ها بودم.

با توجه به پرحرفی دلاوری مدیری گفت : می خواهم بیشتر حرف بزنیم اگر بذارید. (خنده)

دلاوری ادامه داد : من خیلی دوست دارم حرف بزنم! یکی از ایرادات من است. همسرم همیشه می گوید مهمان می آید یا مهمانی می رویم ، زیاد حرف می زنی و زیاد می خوری (خنده) منم در جوابش میگم مهمانی میرویم که معاشرت کنیم و صاحب خانه هم تدارک دیده ناراحت می شود چیزی نخوریم!

بازیگر سریال «گشت ویژه» با اشاره به حواشی فضای مجازی گفت : فضای مجازی فضای خوبی ندارد. متاسفانه هر کسی که حاشیه بیشتری داشته باشد ، بیشتر مطرح و معروف می شود.

دلاوری درباره وضعیت سینما گفت : ما فیلمنامه های خوبی در سینما نداریم ، نمی دانم از کجا نشات می گیرد. در کنار آن بودجه های خوبی برای کار هنری نداریم. درصورتی که ابتدایی ترین موارد برای داشتن یک پروژه خوب است.

مدیری گفت : در دوران کرونا چقدر به اهالی موسیقی ، تئاتر و عوامل پشت صحنه در حرفه های مختلف سخت گذشت و کاری نداشتند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن